coinex
راهنمای خرید تکراتو

سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال مجددا کاهش یافت

سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال بازهم کاهش پیدا کرد. این خبر را پیش‌تر شاپرک اعلام کرد و از روز گذشته اجرایی شد.

بنابه اعلام بانک مرکزی، سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال کاهش یافت. پیش‌تر شاپرک اعلام کرده بود که سقف واریزی روزانه صرافی‌ها به 25 میلیون تومان کاهش پیدا خواهد کرد. این خبر دیروز در نهایت توسط بانک مرکزی اعلام و اجرایی شد. بر اساس روال گذشته صرافی‌ها می‌توانستند 4 تراکنش برای هر کد ملی روزانه تا سقف 100 میلیون تومان برداشتی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: لغو الزام کسب اینماد برای صرافی‌های رمزارزی ؛ شاپرک کوتاه آمد!

سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال کاهش یافت

پیش از این شاپرک اعلام کرده بود که سقف واریزی در هر تراکنش به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است و کاربران برای واریز وجه مورد نظر می‌‎‌توانستند روزانه با ۴ تراکنش برای هر کد ملی و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در روز واریز به صرافی داشته باشند و امروز بر اساس این ابلاغیه سقف واریز برای هر کد ملی به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال کاهش یافت
در زمان انتشار این خبر صرافی‌های داخلی همچون بیت پین، همتاپی، رمزینکس، با انتشار راهکارهای واریزی خود اطلاعیه هایی را منتشر کردند:

در صرافی بیت پین و رمزینکس طبق اطلاعیه منتشر شده، کاربران می‌توانند برای واریزی‌های بیش از ۲۵ میلیون تومان، از سرویس واریز بانکی (شناسه‌دار) استفاده نمایند. همچنین همتاپی اعلام کرده است که این محدودیت‌ها برای واریزی‌های تومانی است و سایر عملیات‌های خرید و فروش و برداشت بدون محدودیت می‌باشد. صرافی موربیت نیز اعلام کرد کاربران می‌توانند از طریق شماره حساب‌های درج شده در سایت اقدام به واریز مبالغ بیشتر از ۲۵ میلیون تومان نمایند.

پیش از این نیز صرافی‌های مختلف با انتشار اطلاعیه‌هایی، راهکار واریز مبالغ بالاتر و نامحدود را عنوان کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص سقف واریزی مجاز صرافی‌های ارز دیجیتال چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر