فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

هیئت مدیره جدید انجمن فین تک معرفی شدند

در جریان مجموع عمومی انجمن فین تک که امروز چهاردهم دی ماه 1401 برگزار شد، هیئت مدیره جدید انجمن فین تک با رای‌گیری اعلام شدند.

امروز چهاردهم دی ماه 1401، انتخابات هیئت مدیره انجمن فین تک برگزار شد و اعضای جدید هیئت مدیره این انجمن معرفی شدند. با ما باشید.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: اعضای جدید هیئت مدیره همراه اول معرفی شدند

هیئت مدیره جدید انجمن فین تک

و محمدمهدی فاطمیان از یبال، امیر راسخ، از توسن البرز، مصطفی اکرمی از تجارت الکترونیک بهار، سعید قدوسی‌نژاد از فینوتک، نوید رجایی‌پور از فردابانک، وحید اعلمی آل‌ آقا از دیجی‌پی، محمدصادق آزادانی از اعتبارینو، علیرضا هوشمند از قسطا و محمدمهدی مومنی از ازکی‌وام، شاهین شاهمیر از آیتول و سید محمدرضا فرحی، محمد گرکانی‌نژاد و احمد منصوری، علیرضا یعقوبی از رابکس، امین امینی از فینکس، وحید شامخی از نوبیتکس، بردیا سید احمدنیا از والکس، محمدسعید احمدی‌پویا از ققنوس، حامد میرزایی از بیتستان، زهیر سیفعلی از اکسیر، روح‌الله جهنده از رمزینکس و امیرحسین مردانی برای انتخابات در این انجمن کاندیدا شدند. علی امیری، ادیب حافظی و سامان بیرقی هم به عنوان کاندیدای بازرسی این انجمن در انتخابات شرکت کردند.

هیئت مدیره جدید انجمن فین تک معرفی شدند

در نهایت این نشست با انتخاب محمدمهدی فاطمیان با ۳۱ رأی، نوید رجایی‌پور با ۲۵ رأی، وحید شامخی با ۲۲ رأی، سعید قدوسی‌نژاد و احمد منصوری با ۲۰ رأی، علیرضا یعقوبی، مهدی مومنی و امیر راسخ با ۱۵ رأی به پایان رسید و اعضای هیات‌مدیره انجمن فین‌تک انتخاب شدند. البته علیرضا یعقوبی به عنوان علی‌البدل اول و علیرضا هوشمند به عنوان علی‌البدل دوم انتخاب شدند. همچنین علی امیری به عنوان بازرس و سامان بیرقی نیز به عنوان بازرس علی‌البدل این انجمن انتخاب شدند. علاوه بر این، در این نشست مبلغ ورودی انجمن فین‌تک هفت میلیون و حق عضویت سالانه ۲۰ میلیون تومان تعیین شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص معرفی هیئت مدیره جدید انجمن فین تک چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر