coinex
راهنمای خرید تکراتو

چاپگر L’Oreal می‌تواند روی صورت شما ابرو چاپ کند!

چاپگر L’Oreal با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده می‌تواند برای شما ابرو چاپ کند. این چاپگر توسط شرکت محصولات زیبایی L’Oreal توسعه داده شده است.

این روزها شاهد برگزاری نمایشگاه CES 2023 هستیم و شرکت‌های مختلف تکنولوژی گرد هم آمده‌اند تا جدیدترین محصولات خود که اغلب نوآورانه هم هستند را معرفی کنند. یکی از این محصولات نوآورانه، چاپگر L’Oreal است که در جریان همین نمایشگاه توسط شرکت محصولات زیبایی L’Oreal معرفی شد. این چاپگر با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده کار می‌کند و می‌تواند بر روی صورت شما ابرو چاپ کند.

بیشتر بخوانید: درک دلیل احساسات زنانه با حلقه هوشمند Evie 

چاپگر L’Oreal با ویژگی‌های خاص معرفی شد

در جریان CES 2023 محصولات متنوعی معرفی شدند اما انتظار نداشتیم که شرکت زیبایی مانند L’Oreal از چاپگر جدیدی رونمایی کند که توانایی کشیدن ابرو داشته باشد.

دستگاهی که L’Oreal Brow Magic نامیده می‌شود قرار نیست اسناد خسته‌کننده را تکثیر کند، بلکه توانایی کشیدن ابرو دارد. علاوه بر این، محصول مذکور از فناوری واقعیت افزوده استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که ابروها دقیقاً برای صورت شما مناسب هستند.

ممکن است کمی درک کاربرد چنین محصولی در زندگی روزمره دشوار باشد، اما باید بدانید که می‌تواند به افراد زیادی کمک کند. درواقع، L’Oreal Brow Magic به عنوان «دستگاه الکترونیکی آرایش ابروی دستی» توصیف می‌شود و برای فرم دادن سریع، آسان و دقیق بدون استفاده از برس یا چوب ریمل طراحی شده است.

چاپگر L’Oreal با ویژگی‌های خاص معرفی شد

L’Oreal با شرکت فناوری Prinker برای ساخت Brow Magic همکاری کرده است. Prinker یکی دیگر از ستاره‌های CES است، زیرا در سال 2020، چاپگر تتوی Prinker S را به نمایش گذاشت؛ دستگاهی دستی که به سرعت تتوی موقتی را روی پوست شما چاپ می‌کند. استفاده از آن بسیار ساده بود و تصاویر از طریق بلوتوث چاپگر ارائه می‌شدند.

L’Oreal Brow Magic آرایش ابرو را از طریق ۲۴۰۰ نازل کوچک موجود در دستگاه چاپ و وضوح ۱۲۰۰ قطره در اینچ (dpi) را تولید می‌کند. همچنین شما شکل، ضخامت و ویژگی‌های دیگر ابرو را از طریق اپ Brow Magic در تلفن خود انتخاب می‌کنید.

دقیقا همین جاست که واقعیت افزوده وارد ماجرا می‌شود. L’Oreal با استفاده از دوربین گوشی شما، به فناوری آرایش مجازی مبتنی بر ModiFace A.I تکیه می‌کند تا توصیه‌های شخصی‌سازی شده‌ای در خصوص مواردی مانند micro-blading و micro-shading ارائه دهد.

قبل از اینکه چاپگر را روی صورت حرکت دهید، به ابروهای خود پرایمر بزنید، مرحله‌ای که بخشی از فرایند تتوی Prinker S نیز بود. تنها کاری که نیاز به انجامش دارید این است که دستگاه را روی ابروی خود بکشید. به همین راحتی ابروی جدید چاپ می‌شود. L’Oreal توصیه می‌کند برای اطمینان از ثابت ماندن جوهر، یک لایه رویی دیگر نیز اضافه کنید. اگر در پایان روز نیز قصد پاک کردنش را داشتید، با پاک‌کننده‌های آرایش استاندارد این کار را انجام دهید.

چاپگر L’Oreal با ویژگی‌های خاص معرفی شد

چاپگر تتوی Prinker S دستگاهی بزرگ و غیرجذاب بود، اما L’Oreal چاپگر Brow Magic را از نظر بصری بسیار جذاب‌تر کرده، در حالی که روی ارگونومی آن نیز تمرکز داشته است. از آن‌جایی که هنگام چاپ ابرو باید دستگاه روی صورت بماند، مطمئنا راحتی و سهولت استفاده از ویژگی‌های بسیار مهم تلقی می‌شود. البته هنوز وزن آن را نمی‌دانیم.

این شرکت درباره قیمت یا تاریخ دقیق عرضه Brow Magic نیز صحبتی نکرده و گفته است که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره چاپگر L’Oreal چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر