coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ فعال می‌شود

قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ به‌زودی فعال خواهد شد. واتس‌اپ هم‌اکنون در حال آزمایش این ویژگی جدید است و پس از رفع اشکالات، نسخه رسمی را معرفی می‌کند.

قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ هم‌اکنون در وضعیت آزمایش قرار دارد و به احتمال زیاد تا چند وقت دیگر معرفی و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. واتس‌اپ مدتی می‌شود که به دنبال اضافه کردن ویژگی‌های متعدد و کاربردی به پیام‌رسان خود است که چند نمونه از آنها نیز در مراحل پایانی آزمایش قرار دارند و چند نمونه نیز مانند، آواتارهای سه‌بعدی منتشر شده‌اند.

بیشتر بخوانید: قابلیت مسدود کردن سریع مخاطبان در واتساپ عرضه می‌شود

قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ فعال خواهد شد

واتساپ در چند وقت گذشته در حال آزمایش ویژگی‌های متعددی بوده و حتی قابلیت‌های جدیدی را نیز در دسترس کاربران خود قرار داده است. حالا گفته می‌شود که این پیام‌رسان محبوب قصد دارد به کاربران خود این امکان را بدهد تا در استاتوس خود از پیام‌های صوتی استفاده کنند.

اولین بار در تیرماه امسال گفته شده بود واتساپ روی قابلیت اضافه کردن پیام صوتی به استاتوس کار می‌کند. اکنون این سرویس پیام‌رسان طبق جدیدترین گزارش وب‌سایت WABetaInfo، این ویژگی را از طریق جدیدترین نسخه بتا آن در اختیار تعدادی از آزمایش‌کنندگان قرار داده است.

قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ فعال خواهد شد

WABetaInfo در گزارش خود توضیح می‌دهد که با وجود این ویژگی، از همان قسمتی که برای استاتوس‌های خود، یادداشت‌های متنی ایجاد می‌کنید، می‌توان یادداشت‌های صوتی نیز ایجاد کرد. درست مانند قابلیت ارسال پیام‌های صوتی در چت‌های معمولی واتساپ، در این مورد نیز دکمه ارسال به دکمه میکروفون تبدیل می‌شود که می‌توانید آن را فشار داده و نگه‌دارید تا پیامی ضبط شود.

مانند تمام بروزرسانی‌های استاتوس، واتس‌اپ این یادداشت‌های صوتی را با تمام افرادی که به آن‌ها اجازه داده‌اید استاتوس‌های معمولی شما را مشاهده کنند، به اشتراک می‌گذارد. آن‌ها همچنین به صورت سرتاسری رمزگذاری شده‌اند و به مدت 24 ساعت به دیگران نمایش داده می‌شوند، مگر اینکه قبل از آن به‌صورت دستی حذف شوند.

دو نکته قابل توجه درباره این ویژگی، اینکه صدای ضبط شده شما در قسمت استاتوس نمی‌تواند از محدودیت زمانی 30 ثانیه‌ای بیشتر باشد. همچنین اگر مخاطبین شما از نسخه قدیمی اپلیکیشن استفاده می‌کنند، نمی‌توانند آن را بشنوند.

از جمله ویژگی‌هایی که متا در چند وقت گذشته برای واتس‌اپ آزمایش کرده، می‌توان به امکان بلاک‌کردن کاربر به‌طور مستقیم از نوتیفیکیشن پیام‌ها و انتقال محلی سابقه چت‌های کاربران اشاره کرد. تغییر مهمی که اخیراً به این برنامه اضافه شده نیز قابلیت پروکسی است که با توجه به عدم دسترسی میلیون‌ها کاربر ایرانی به واتس‌اپ معرفی شده بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره قابلیت پیام صوتی برای استاتوس واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر