فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

همه امکانات برای تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات به کار بسته می‌شود

به گفته عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات دولت سیزدهم، تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات در دستور کار وزارت ارتباطات قرار گرفته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خبر از تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات داد و گفت که همه امکانات و توان وزارت ارتباطات متوجه این موضوع است. به‌ طوری که توسعه شبکه اطلاعات یکی از محورهای اصلی گزارش وزیر ارتباطات به رهبر انقلاب در جریان بازدید از غرفه وزارت ارتباطات در جریان نمایشگاه نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان داخلی بوده است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: شبکه ملی اعتبار (شما) برای اجرای طرح کالابرگ راه‌اندازی شد

تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار گرفت

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات، در پیامی در پیامرسان بله نوشت:

همان گونه که می‌دانید امسال تحت عنوان سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است. به همین مناسبت نمایشگاهی مختصر و مفید برای نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان داخلی و فعالیت‌های که در دستگاه‌ها به واسطه آن‌ها انجام شده است برگزار شد.

در این نمایشگاه وزارتخانه‌های مختلف از جمله ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی، صمت، نیرو و نفت با همکاری بخش خصوصی توانمندی‌های داخلی حوزه‌های مربوط به خود را به نمایش گذاشتند. ️ما نیز در غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توفیق داشتیم دقایقی میزبان رهبر معظم انقلاب باشیم.

تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار گرفت

هم‌زمان با حضور و بازدید ایشان از دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری فضایی، بنده به همراه مدیران شرکت‌های خصوصی حاضر در غرفه توضیحاتی را ارائه کردیم.

بسیج همه امکانات وزارتخانه به‌منظور تحقق شبکه ملی اطلاعات، توسعه خدمات پایه (پیام رسان و شبکه اجتماعی)، تصویب و آغاز اجرای آیین‌نامه حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی، راه اندازی سرویس اینترنت ویژه کودک و نوجوان، پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها، توسعه دسترسی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی، پروژه دولت هوشمند و دستاوردهای فناوری فضایی، مهم‌ترین محورهای ارائه گزارش بود.

اشراف ایشان در خصوص موضوعات مطرح شده برای بنده، همکارانم و مدیران شرکت‌های خصوصی در نوع خود بسیار جالب بود. ایشان در پایان بازدید از غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توصیه‌هایی درباره ارائه خدمات با کیفیت، جذاب و متنوع در فضای مجازی به بخش‌های مختلف جامعه تاکید فرمودند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص بسیح همه امکانات در راستای تحقق سریعتر شبکه ملی اطلاعات چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر