فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز آغاز شد

طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز آغاز شد.

طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز برای مالکان خودروهای FMC آغاز شد. شرکت فرداموتورز قصد دارد برای نوروز 1402 به تمامی دارندگان خودروهای FMC در نمایندگی‌های خود در سراسر کشور، خدمات پس‌از فروش با تخفبف مناسب یا رایگان ارائه دهد. طبق گفته این شرکت، این خدمات از 10 اسفند 1401 آغاز شده و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.

فردا موتورز بیش‌از 40 نمایندگی در سراسر کشور دارد و تاکنون چندین هزار خودرو را با برند FMC وارد بازار خودرو کرده است. براساس اعلام فردا موتورز، مالکان این خودروها می‌توانند در تاریخ‌های گفته شده با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت از بازدید دوره‌ای و عیب‌یابی با دستگاه مخصوص به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید: مجوز واردات خودرو دست دوم صادر شد؛ مجلس با پلاک‌گذاری خودروهای مناطق آزاد هم موافقت کرد

طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز آغاز شد

شرکت فردا موتورز به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۲، طرح ویژه سرویس و خدمات پس‌از فروش محصولاتش را اعلام کرده است. در این طرح مالکان خودروهای FMC می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های فردا موتورز از طرح‌های تخفیف و رایگان خدمات پس‌از فروش این شرکت پیش از نوروز استفاده کنند.

این طرح سرویس نوروزی­ از ۱۰ تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ در تمام نمایندگی‌های خدمات پس‌از فروش فردا موتورز برقرار است و در آن بازدید دوره‌ای و تست خودرو با دستگاه عیب‌یاب به صورت رایگان انجام می‌شود. همچنین در ارائه خدمات سرویس‌های دوره‌ای، فیلتر روغن و اجرت خدمات با ۵۰ درصد تخفیف به مشتریان اعطا می‌شود.

طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز آغاز شد

در حال حاضر شرکت فردا موتورز بیش از ۴۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و تا به امروز چندین هزار دستگاه از خودروهایش را با نشان FMC به بازار عرضه کرده است. در طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، مالکان انواع محصولات تولیدی این شرکت خودروساز خصوصی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور، از خدمات رایگان و تخفیف‌های اعلام شده بهره‌مند شوند.

بدیهی است که شرکت فردا موتورز در ایام نوروز هم کمپین ویژه خدمات‌رسانی را برای مشتریانش در نظر گرفته و بزودی جزئیات این طرح‌ها را به مالکان محصولاتش اعلام می کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح سرویس نوروزی رایگان فردا موتورز چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    کد ملی دارم برای اجاره, سهمیه طرح جوانی جمعیت,برنده شدن در هر قرعه کشی با درصد خیلی بالا
    قیت توافقی،بسته به نوع ماشین
    09126842128

    پاسخ