coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

گیف های دیدنی هانده ارچل (Hande Ercel) را از دست ندهید! + [دانلود]

گیف های دیدنی هانده ارچل (Hande Ercel) را در ادامه تماشا و دانلود کنید. هانده یکی از جذاب‌ترین و زیباترین بازیگران زن ترکیه است.

گیف های دیدنی هانده ارچل

هانده یکی از محبوب ترین بازیگران ترکیه محسوب می‌‌شود. کلمه هانده که نام این بازیگر است، به معنای لبخند می‌باشد. این بازیگر معتقد است:

نام افراد روی زندگی و شخصیت‌شان اثر گذار است. من عقیده دارم که لبخند راه حل کلیدی خوشبختی در زندگی است و هر دری را باز می‌‌کند؛ همچنین علامت اعتماد بنفس است‌. فرقی ندارد که چه اتفاقی می‌‌افتد؛ چیزی را پیدا کنید که باعث شود در هر لحظه لبخند به لبتان بیاورد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار اولین فیلم سینمایی هانده ارچل مشخص شد !

جذاب ترین بازیگر ترکیه هانده ارچل خوشبختی را در چه می‌بیند؟

گیف های دیدنی هانده ارچل
گیف های دیدنی هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر و مدل ترک که با بازی در سریال‌های رمانتیک کمدی شناخته می‌شود، بعد از بازی در سریال “تو در خانه ام را بزن” مدتی فعالیت نداشت. ابتدا برای شرکت در دوره های بازیگری به نیویورک رفت.

بعد از آن مشخص شد که خواهرزاده سه ساله هانده با نام ماوی، دچار سرطان شده است. خبری دردناک که کرم بورسین نیز آن را تایید کرد و گفت:

من با هانده در ارتباطم و حال ماوی را همیشه از او می‌پرسم، اما صحبت کردن در رابطه با این مسئله حساس مناسب نیست.

هانده ارچل به تازگی قرارداد بازی در سریال تلویزیونی شبکه فاکس را امضا کرد و قرار است با بوراک دنیز؛ که در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” با او همبازی بود، مجددا همبازی شود. در کنار آن نیز به عنوان چهره تبلیغاتی پلتفرم دیزنی پلاس ترکیه فعالیت دارد و قرار است نقش یک پری دریایی را در یکی از سریال‌های دیزنی پلاس بازی کند.

طراحی هانده ارچل برای جلد شماره ماه مارس مجله ELLE

این روزها نیز به خاطر فاجعه دردناک زمین لرزه 7.8 ریشتری ترکیه، ست‌های سریال تعطیل شده‌اند. به همین خاطر اکثر بازیگران و خوانندگان ترکیه برای کمک به خانواده‌های زلزله زده در تکاپو هستند. هانده نیز یکی از آن دست هنرمندانی است که در این روزها مشغول کمک رسانی است.

هانده زمانی را در روز روبروی آینه می‌ایستد و با خودش صحبت می‌کند، عقیده دارد که این 10 دقیقه برایش طلایی است:

تایمی است که در طول روز به خود اختصاص می‌دهم و در مورد هر چیزی صحبت می‌کنم.

اگر کنار کسی باشد که ارتعاش خوبی ندارد، خیلی راحت این موضوع را متوجه می شود و می فهمد که انرژی این فرد را دوست ندارد و احتمالاً با او صحبت نمی‌‌کند و کمی هم از او فاصله می‌گیرد.

زمانی که از او پرسیده شد که آیا هیچ حساب فیکی در شبکه‌های اجتماعی دارد یا خیر؟ او شروع به خندیدن کرد و گفت:

حساب فیک ندارم و اصلاً نیازی هم به آن پیدا نمی‌کنم، زیرا هر کاری را که بخواهم با حساب خودم انجام می‌دهم.

تصاویر متحرک هانده ارچل

تصاویر متحرک هانده ارچل

گیف جذاب هانده ارچل

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر