coinex
راهنمای خرید تکراتو

پخش زنده لیورپول ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 [+ساعت پخش و لینک اختصاصی]

پخش زنده لیورپول ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 بازی هفته سی و دوم لیگ جزیره را می‌توانید با ما در تکراتو تماشا کنید. با ما همراه باشید.

در حالی تیم‌های لیورپول و ناتینگهام فارست از ساعت 17:30 به وقت ایران در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم می‌روند که تیم لیورپول برای کسب سهمیه اروپایی نیاز مبرم به پیروزی در این بازی دارد. برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 با ما همراه باشید.

پخش زنده لیورپول ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402

لیورپول یورگن کلوپ وضعیت خوبی در جدول ندارد. با این حال، آنها هنوز شانس حضور در رقابت‌های اروپایی فصل آینده را دارند. این مهم در صورتی محقق می‌شود که لیورپول همه بازی‌های پیش رویش را با پیروزی پشت سر بگذارد؛ امری که برای این لیورپول چیزی شبیه مأموریت غیرممکن است. آنها در 5 بازی آخر خود 1 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده‌اند.

پخش زنده لیورپول ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402
پخش زنده بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / پخش زنده فوتبال لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / پخش مستقیم بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / پخش آنلاین بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / ساعت پخش بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / ساعت شروع بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 / پخش زنده لیورپول ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402

در طرف مقابل، تیم ناتینگهام فارست یکی از گزینه‌های اصلی سقوط به دسته پایین‌تر است. آنها در بازی رفت مقابل لیورپول توانستند، قرمزها را شکست دهند و امیدوارند در بازی امروز نیز پیروزیشان را تکرار کنند. تیم ناتینگهام فارست در 5 بازی آخر خود 1 تساوی و 4 شکست را متحمل شده است.

باید دید، آیا کلوپ و یارانش در پایان بازی لبخند بر لب خواهند داشت یا خیر.

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 در ساعت شروع مسابقه می‌توانید از لینک زیر که با همکاری آپارات اسپرت محیا شده است، استفاده نمایید:

برای تماشای پخش زنده لیورپول و ناتینگهام فارست 2 اردیبهشت 1402 اینجا کلیک کنید 

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر