coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ میسر شد

امکان ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ به‌زودی فراهم خواهد شد. قطعاً یکی از نقاط ضعف این پیام‌رسان محبوب، عدم ارسال تصاویر باکیفیت است که حالا برطرف شد.

ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ بالاخره قرار است به این پیام‌رسان محبوب اضافه شود. پراستفاده‌ترین پیام‌رسان جهان با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال در جهان، در صورتی این ویژگی جذاب را اضافه خواهد کرد که رقبای او سالهاست که از این ویژگی بهره می‌برند و واتس‌اپ خیلی دیر به این نتیجه رسید که پشتیبانی از تصاویر باکیفیت را به پیام‌رسان خود اضافه کند.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی استیکرساز واتساپ به زودی معرفی می‌شود؛ اولین گام غیرتقلیدی از تلگرام!

ویژگی ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ اضافه خواهد شد

اولین بار در اوایل تابستان امسال شواهدی از این ویژگی در نسخه بتای واتس‌اپ مشاهده شده بود و حالا همانطور که در گزارش TechCrunch اشاره شده، در دسترس کاربران قرار گرفته است. برای دسترسی به ویژگی جدید ارسال عکس HD، ابتدا باید آخرین نسخه از واتس‌اپ را دریافت کنید تا در صفحه اشتراک‌گذاری عکس، دکمه جدید HD در کنار ابزارهای دیگر مانند چرخش تصویر اضافه شود.

ویژگی ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ اضافه خواهد شد

با انتخاب دکمه HD یک صفحه جدید نمایش داده خواهد شد که از طریق آن می‌توانید کیفیت عکس را انتخاب کنید که به‌طور پیش‌فرض گزینه «کیفیت استاندارد» انتخاب شده است. واتس‌اپ می‌گوید که این گزینه پیش‌فرض برای اطمینان از اینکه اشتراک‌گذاری عکس‌ها سریع و قابل‌اعتماد انجام می‌شود، انتخاب شده است و می‌توانید برای ارسال نسخه‌ای با وضوح بالاتری از کیفیت HD استفاده کنید.

همچنین زمانی که یک عکس را به‌صورت HD برای دیگران ارسال کنید، آنها تصویری را دریافت خواهند کرد که یک برچسب HD در گوشه پایین سمت چپ آن دیده می‌شود. نکته قابل‌توجه دیگر اینکه تمام عکس‌ها از طریق ویژگی رمزگذاری سرتاسری واتس‌اپ محافظت می‌شوند.

ویژگی جدید ارسال تصاویر HD هم‌اکنون در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است و انتظار می‌رود تا چند هفته آینده تمام کاربران به آن دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، ماه گذشته در گزارشی گفته شد که واتس‌اپ در حال آزمایش امکان ارسال ویدیوهای باکیفیت است و حالا متا اعلام کرده که در حال توسعه این ویژگی است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتساپ چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: دیجیاتو

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر