coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 [+شرایط، قیمت و موعد تحویل]

طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 اعلام شد. شرکت سایپا در این طرح، فروش خودرو شاهین اتوماتیک را با موعد تحویل پاییز 1403 آغاز کرده است.

طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 ابلاغ شد. شرکت سایپا به عنوان دومین شرکت خودروسازی ایران، طرح فروش شاهین اتوماتیک ویژه متقاضیان دور دوم طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه وزارت صمت را با موعد تحویل آذرماه 1403 آغاز کرد. گفتنی‌ست که پیش‌پرداخت لازم جهت ثبت‌نام در این طرح 290 میلیون تومان است و قیمت نهایی نیز در زمان تسویه مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید: شاهین اتوماتیک سایپا با انتشار یک تیزر تبلیغاتی معرفی شد [+ویدیو]

طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 ابلاغ شد

شاهین اتوماتیک یکی از خودروهای جدید سایپا است که در مرحله دوم سامانه یکپارچه به متقاضیان ارائه شد. سه ماه پس از برگزاری مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو، قیمت شاهین اتوماتیک، اطلس و دیگر خودروهای جدید سایپا توسط شورای رقابت اعلام شد. اکنون نیز شرایط فروش شاهین اتوماتیک با موعد تحویل پاییز سال آینده از سوی این شرکت اعلام شده است.

درحال‌حاضر متقاضیان خرید شاهین اتوماتیک در قالب سامانه یکپارچه با موعد تحویل پاییز 1403، قادر به پیش‌خرید این خودرو هستند. مبلغ مورد‌نیاز برای شرکت در این پیش ثبت‌نام نیز 290 میلیون تومان است. از آنجایی که حداکثر 50 درصد قیمت خودرو در زمان پیش‌خرید از مشتریان دریافت می‌شود، قیمت شاهین اتوماتیک برای مشتریان بیش از 580 میلیون تومان خواهد بود.

خودرو پیش‌پرداخت موعد تحویل قیمت نهایی
شاهین اتوماتیک CVT 290 میلیون تومان آذر 1403 در زمان تسویه مشخص می‌شود.

طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 ابلاغ شد

باید به این نکته توجه داشته باشید که رقم نهایی قیمت خودرو در شرایط پیش‌فروش هنگام تسویه مشخص می‌شود. قیمت خودرو نیز هر چند ماه یکبار توسط شورای رقابت افزایش پیدا می‌کند. بنابراین در زمان حال که 15 ماه با تحویل شاهین اتوماتیک به مشتریان فاصله داریم، بایستی انتظار رقم بالاتری را به‌عنوان بهای این خودرو داشته باشیم. برای مثال، ممکن است در زمان تحویل خودرو، قیمت شاهین اتوماتیک به بیش از 800 میلیون تومان رسیده باشد. بدیهی است که در این بازه قیمتی، تقاضای چندانی برای خرید شاهین اتوماتیک وجود نخواهد داشت.

بنابر اظهار‌نظر مدیر سامانه یکپارچه، حدود 50 درصد از متقاضیان خرید خودروهای سایپا در قالب این سامانه انصراف داده‌اند. انتظار داریم پس از اعلام قیمت خودروهای جدید سایپا و شرایط پیش‌فروش با موعد تحویل دیرهنگام، سیل انصراف‌ها افزایش یابد. بنابراین شاهین اتوماتیک شروع نامناسبی را برای ورود به بازار ایران تجربه خواهد کرد. این شرایط در مورد دیگر خودروهای جدید سایپا نیز تا حدی صادق خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش شاهین سایپا شهریور 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: دیجیاتو

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر