;
coinex

تماشا کنید: محصول جدید ناتینگ آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم؛ از ناتینگ 2a خبری نیست [+ویدیو]

عجیب‌ترین و خاص‌ترین شرکت در صنعت موبایل از لباس آزمایشگاهی و شفاف با برچسب قیمتی 160 پوند و همچنین کلاه شفاف آن با قیمت 35 پوند رونمایی کرد.

دیروز شرکت ناتینگ در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که در چند روز آینده محصول جدید ناتینگ فون (2a) را عرضه خواهد کرد، اما به طور غیرمنتظره‌ای، ناتینگ با معرفی دو لباس کار شفاف، درست مانند طراحی گوشی‌های این شرکت، طرفداران خود را شگفت‌زده کرد. البته جای تعجب هم نیست زیرا این شرکت، چندی پیش، از راه‌اندازی برند پوشاک خود خبر داده بود.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


محصول جدید ناتینگ موبایل نیست!

لباس آزمایشگاهی شفاف (The Transparent Labcoat)، اولین محصول در خط تولید پوشاک ناتینگ است که تحت تأثیر کارخانه‌های IBM در دهه ۱۹۷۰ ساخته شده‌است و مقر آن در لندن قرار دارد. این محصول از عناصر سازگار با محیط‌زیست استفاده می‌کند، از جمله زیپ‌های YKK Natulon که از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند.

لباس آزمایشگاهی شفاف ناتینگ در چهار سایز کوچک، متوسط، بزرگ و فوق‌بزرگ عرضه خواهد شد. همچنین، ناتینگ یک کلاه شفاف نیز معرفی کرده است که دومین محصول در خط تولید پوشاک آن است و به عنوان تکمیل‌کننده لباس آزمایشگاهی محسوب می‌شود.

خط تولید پوشاک ناتینگ به نام Nothing Apparel با همکاری Teenage Engineering طراحی شده است و شامل اقلامی مانند کلاه، کت، لباس ورزشی و غیره است که برای ماندگاری بیشتر در طول زمان طراحی شده‌اند.

محصول جدید ناتینگ

قیمت کلاه شفاف ۳۵ پوند (حدود ۴۴ دلار) و قیمت لباس آزمایشگاهی شفاف ۱۶۰ پوند (حدود ۲۰۰ دلار) خواهد بود. از فردا، مشتریان بازار هند قادر خواهند بود هر دو محصول را خریداری کنند. ناتینگ همچنین برنامه دارد در سال ۲۰۲۴ خط تولید پوشاک خود را با معرفی لباس‌های جدید و عرضه آن‌ها در تمام بازارها گسترش دهد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی معرفی این محصولات جدید ناتینگ را نیز تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد محصول جدید ناتینگ چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر