;
coinex

شبکه اجتماعی تردز احتمالا 23 آذر در اروپا عرضه می‌شود

بالاخره تاریخ آغاز به فعالیت شبکه اجتماعی تردز در اروپا مشخص شد و کاربران می‌توانند از 14 دسامبر برابر با 23 آذر از جدیدترین رسانه‌ی اجتماعی متا استفاده کنند.

هرچند که اتحایه اروپا بیانیه‌ای رسمی مبنی بر درست بودن این تاریخ منتشر نکرده، اما با توجه به شمارش معکوس آن که در اینستاگرام منتشر شده، می‌توان حدس زد که کاربران اروپایی به تاریخ آغاز کار تردز نزدیک می‌شود.

بیشتر بخوانید: قابلیت هشتگ به شبکه اجتماعی تردز اضافه شد

ورج گزارش کرد که وب‌سایت تردز نیز این شمارش معکوس را به کاربران اتحادیه اروپا نشان می‌دهد. برهمین اساس کاربران اروپایی می‌توانند به سادگی در اینستاگرام Ticket را جست‌وجو و کد QR قابل ‌اسکن که اطلاعات راه‌اندازی تردز در این ناحیه را نشان می‌دهد، دریافت کنند. با این حال، هنوز نمی‌دانیم که کدام کشورهای اتحادیه‌ی اروپا در تاریخ ۱۴ دسامبر، به تردز دسترسی خواهند داشت.

شبکه اجتماعی تردز
شبکه اجتماعی تردز

حذف تردز در اتحادیه اروپا به علت مسائل مرتبط با اجرای DMA مشکلاتی را به وجود آورد. این شرکت و سایر شرکت‌های فناوری در ماه ژوئیه به عنوان پلتفرم‌های اصلی شناخته شده‌اند و بنابراین باید قوانین سخت‌گیرانه‌تری را رعایت کنند تا از داده‌های کاربران محافظت کنند و رضایت آن‌ها را جلب کنند.

تردز بدون شک سالی پر از چالش‌ها را پشت سر گذاشته است و از سوی دیگر، رقیب بزرگش یعنی ایکس (که پیشتر توییتر بود) با مسائل مختلفی مواجه شده است. با این حال، با وجود استقبال اولیه قابل توجه از تردز، به دلیل کمبود امکانات، تعامل کاربران با این شبکه اجتماعی به شدت کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره‌ی تاریخ شروع فعالیت شبکه اجتماعی تردز چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر