;
coinex

آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای گلکسی A54 منتشر شد

قطار آپدیت‌های نرم‌افزاری بزرگ سامسونگ این‌بار به ایستگاه گلکسی A54 رسید و این گوشی محبوب، نسخه جدید اندروید 14 و رابط کاربری One UI 6 را دریافت کرد.‌

استارت انتشار آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای گلکسی A54 ، جدیدترین گوشی میان‌رده و پرطرفدار سامسونگ در سال 2023، از حدود سه هفته پیش زده شد. آمریکا یکی از اولین بازارهایی بود که به‌روزرسانی را دریافت کرد، اما ارائه اولیه محدود به چندین اپراتور ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی بود. حالا، سامسونگ این آپدیت بزرگ را برای تمامی نسخه‌های گلکسی A54 منتشر کرده است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای گلکسی A54 منتشر شد

در حال حاضر، این به‌روزرسانی برای تمام مالکان گلکسی A54 در آمریکا در دسترس است. به‌روزرسانی Android 14 برای مدل‌های آنلاک شده Galaxy A54 دارای نسخه نرم‌افزار A546U1UEU5BWK6 می‌باشد و از طریق بروزرسانی داخلی گوشی در دسترس است.

آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای گلکسی A54

برای دانلود به‌روزرسانی، برنامه تنظیمات Galaxy A54 خود را باز کنید، به بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار مراجعه کنید و گزینه دانلود و نصب را انتخاب کنید. اگر به‌روزرسانی در اولین تلاش نمایش داده نشود، چند بار این عمل را انجام دهید یا بعداً بررسی کنید. به‌عنوان گزینه دیگر، همچنین می‌توانید فایل فریمور Android 14 را از اینجا دریافت کنید و با استفاده از اتصال گوشی با کابل USB به یک کامپیوتر، فایل به‌روزرسانی را بر روی آن فلش کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد انتشار آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای گلکسی A54 چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: sammobile

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر