coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

ایران در رتبه نخست اختلال اینترنت قرار دارد

کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران در آخرین گزارش خود اعلام کرد ایران در اختلال اینترنت سرآمد جهان است.

کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران اولین بار تیر ماه 1402 گزارشی از کیفیت اینترنت ایران اعلام کرد. دومین گزارش این سازمان صبح امروز در اتاق بازرگانی تهران ارائه شد. در این گزارش اختلال اینترنت ، سرعت و کیفیت آن بررسی و در نامه‌ای رسمی به ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مربوط ابلاغ گردید.

بیشتر بخوانید: تعیین تکلیف یارانه نقدی 1403 ؛ یارانه نقدی افزایش پیدا نمی‌کند

در دومین گزارش کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران، ایران به عنوان رتبه نخست در اختلال اینترنت معرفی شد. در این گزارش آمده که: «همانطور که مشخص است ایران با میانگین حدود 48 درصد وبسایت دارای اختلال، پس از چین با میانگین حدودی 47 درصد به عنوان اولین کشور با بیشترین اختلال اینترنت در 9 ماه اخیر است.»

ایران در رتبه نخست اختلال اینترنت قرار دارد

بر همین اساس لیستی منتشر شده که در جایگاه نخست اختلال اینترنت، ایران دیده می‌شود. این در حالی است که حتی باقی کشور‌هایی که در این لیست قرار دارند در تمامی طول سال به اینترنت دسترسی داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی اختلال اینترنت یست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار روز را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر