;
coinex

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال های آینده

بایننس کوین از جمله مهمترین و محبوب‌ترین ارزهای بازار رمزارزها محسوب می‌شود. ما در این مطلب به پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده می‌پردازیم.

بایننس کوین به عنوان ارز پایه صرافی بایننس و یک ارز مرجع برای مبادلات در این صرافی در سالیان اخیر در بازار رمزارزها به محبوبیت بالایی رسیده و ارزش بسیاری یافته است.

در شرایطی که در حال حاضر با فروپاشی صرافی FTX و درگیری‌های حقوقی صرافی بایننس، بازار رمزارزها تا حدی تحت‌الشعاع قرار گرفته، اما انتظار بر این است که به طور کلی سال 2024 سال خوبی برای بازار کریپتو و همچنین ارز دیجیتال بایننس کوین باشد.

پیش بینی بایننس کوین در حال حاضر حاکی از این است که این رمزارز تا پایان سال آینده می‌تواند به ارزش بازار 645 دلاری برسد. با این اوصاف تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذری در ارز بایننس کوین صرفا بر مبنای یک تحلیل، کار معقولی نیست. پس اگر قصد دارید با جزئیات بیشتری با نحوه پیش بینی قیمت بایننس کوین به ریال آشنا شوید، در این مطلب به طور جامع به پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده می‌پردازیم.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024

ارز دیجیتال بایننس کوین رمزارز اصلی عرضه شده توسط بزرگترین و معروف‌ترین صرافی رمزارزی جهان یعنی بایننس است. این رمزارز که با نماد BNB معرفی شده، یک توکن کاربردی در بلاکچین اختصاصی بایننس بوده و اکوسیستم بایننس در واقع چیزی فراتر از صرافی است.

مجموعه اکوسیستم بایننس را مواردی چون بلاکچین بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول تراست والت، تحقیقات بایننس و لانچ‌پد بایننس تشکیل می‌دهد و بایننس از فناوری بلاکچین برای عرضه انواع خدمات مالی استفاده می‌کنند.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024

این در حالی است که بایننس ابتدا به عنوان یک پلتفرم مبادله ارز دیجیتال در سال 2017 تاسیس شد اما امروزه خدمات گسترده‌ای را در پلتفرم‌های مختلف توسعه داده است.

به گفته بایننس، هدف این صرافی بدل شدن به ارائه‌دهنده خدمات زیرساختی برای کل اکوسیستم کریپتو و بلاکچین است و توکن‌های بایننس کوین به شما امکان می‌دهد تا در بحث مبادله ارزها در داخل این صرافی، از تخفیف برخوردار شوید. در واقع کاربرانی که کارمزد تراکنش‌های خود را با ارز دیجیتال بایننس کوین پرداخت کنند بین 10 تا 25 درصد تخفیف می‌گیرند. در ادامه این مطلب قصد داریم به پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سالیان آتی بپردازیم.

تاریخچه قیمت بایننس کوین

گرچه خیلی نمی‌توان بر اساس عملکرد سابق و گذشته یک ارز دیجیتال به پیش بینی آینده آن پرداخت اما دانستن تاریخچه قیمت BNB در پیش بینی آینده بایننس کوین می‌تواند موثر باشد. در ادامه به طور گذرا به تاریخچه قیمت بایننس کوین می‌پردازیم.

ارز دیجیتال بایننس کوین

بایننس کوین برای اولین بار در سال 2017 عرضه شد و در سه و نیم سال اول خود با رنج قیمتی 1 تا 40 دلار معامله شد. در اوایل سال 2021 وقتی که بازار رمزارزها یک فاز صعودی داشت، بایننس کوین واکنش خوبی نشان داد و در می 2021 به 690 دلار رسید. البته در طول تابستان 2021 این رمزارز عمده مواقع زیر 400 دلار بود.

بایننس کوین در نوامبر 2021 بار دیگر و مطابق با پیش بینی قیمت Binance Coin به بالای 600 دلار رسید اما قیمت آن در ژانویه 2022 به 371 دلار کاهش یافت.

در فوریه همان سال، قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین بار دیگر کاهش یافت و به 361 دلار رسید اما در اوایل مارس 2022 به 408 دلار رسید. قیمت BNB در روزهای پایانی مارس 2022 به 360 دلار کاهش یافت و دوباره در آوریل همان سال به 495 دلار رسید.

قیمت این ارز در طول سال 2023 هم به طور مداوم فرازوفرودهای اینچینی را تجربه کرد. به طور کلی و در پیش بینی BNB همواره تاکید زیادی به اخبار فاندامنتال و تاثیر آن بر قیمت بایننس کوین می‌شود. در ادامه پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده به جزئیات بیشتری می‌پردازیم.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024

عوامل بسیاری بر تحلیل قیمت بایننس کوین موثر هستند. ما در این مطلب با یک رویکرد زمان محور، علاوه بر پرداختن به پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده می‌کوشیم که تحلیل قیمت BNB را در دسته‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تنظیم کنیم.

در حال حاضر و بر اساس تحلیل قیمت Binance Coin انتظار بر این است که قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین در کوتاه مدت روندی صعودی داشته باشد و عواملی مانند پذیرش این ارز توسط کسب‌وکارها و سازمان‌ها، توسعه فنی شبکه بایننس کوین و نوسانات مثبت بازار بر قیمت این ارز موثر باشد.

پیش بینی بایننس کوین

بنابر پیش‌بینی تحلیلگران و نهادهای مختلف از آینده بایننس کوین انتظار می‌رود که قیمت این ارز در اواخر سال جاری میلادی از 800 دلار فراتر روند.

البته بار دیگر تاکید می‌کنیم که پیش بینی بایننس کوین کار دشواری است و عوامل مختلفی می‌تواند بر قیمت این ارز موثر باشد. با این وجود و با توجه به عوامل مختلفی که می‌تواند بر آینده بایننس کوین موثر باشد و حس خوبی که نسبت به ارزهای دیجیتال در حال حاضر وجود دارد، در کوتاه مدت انتظار بر افزایش قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین است.

در ادامه سناریوهای گوناگونی از پیش بینی شاخص بایننس کوین در کوتاه مدت را بررسی می‌کنیم:

 • سناریو خوشبینانه: پیش بینی قیمت Binance Coin در این سناریو حاکی از این است که عوامل موثر بر قیمت این ارز به طور مثبت عمل خواهند کرد و در نتیجه قیمت این ارز در پایان سال به 800 دلار می‌رسد.
 • سناریو بدبینانه: بنابر تحلیل قیمت BNB در این سناریو، انتظار بر این است که قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین و عوامل موثر بر آن روندی منفی طی کند. بر این اساس انتظار می‌رود قیمت این ارز تا کمتر از 200 دلار برسد.
 • سناریو واقع‌بینانه: در تحلیل قیمت بایننس کوین انتظار می‌رود که اگر عوامل موثر بر این ارز روندی متعادل داشته باشند، قیمت این ارز تا پایان سال به حدود 500 یا 600 دلار برسد.

البته این پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 صرفا بر اساس عوامل موثر در بازار انجام شده و عوامل دیگری مانند نوسانات کلی بازار و تغییرات سیاسی و اقتصادی هم می‌تواند بر قیمت این ارز موثر باشد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شت کوین های 2024

پیش بینی قیمت کاردانو 2024

پیش‌بینی قیمت بایننس کوین در میان مدت

قیمت بایننس کوین

در پیش بینی شاخص بایننس کوین انتظار بر این است که این ارز در میان مدت روند صعودی داشته باشد. عواملی از جمله پذیرش این ارز توسط نهادها و شرکت‌های بزرگ، توسعه فنی شبکه بایننس کوین و نوسانات مثبت بازار می‌تواند منجر به افزایش قیمت این ارز شود.

بنابر تحلیل قیمت Binance Coin قیمت این ارز ممکن است تا پایان سال 2026 به بیش از 1000 دلار هم برسد. البته پیش بینی بایننس کوین بر این اساس کار دشواری است و باید عوامل بسیاری را در نظر داشت. در ادامه سناریوهای گوناگون پیش بینی BNB را بررسی می‌کنیم:

 • سناریو خوشبینانه: در سناریو خوشبینانه تحلیل قیمت بایننس کوین تصور بر این است که قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین می‌تواند روندی مثبت داشته باشد و تا پایان سال 2026 به بیش از 1500 دلار برسد.
 • سناریو بدبینانه: در سناریو بدبینانه تحلیل قیمت BNB انتظار می‌رود که قیمت این ارز و عوامل موثر بر آن روندی منفی داشته باشد و در نتیجه قیمت بایننس کوین تا پایان سال 2026 به کمتر از 800 دلار برسد.
 • سناریو واقع‌بینانه: در سناریو واقع‌بینانه تحلیل قیمت Binance Coin انتظار بر این است که عوامل موثر بر قیمت این ارز روندی معمولی داشته باشند و در نتیجه قیمت این ارز تا پایان سال 2026 حداقل به 1000 دلار می‌رسد.

البته بار دیگر تاکید می‌کنیم که پیش بینی شاخص بایننس کوین به عوامل بسیار دیگری مانند نوسانات کلی بازار و اخبار اقتصادی و سیاسی هم بستگی دارد. در بخش بعدی پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 به پیش‌بینی این ارز در بلندمدت می‌پردازیم.

پیش بینی قیمت بایننس کوین در بلند مدت

قیمت BNB

با توجه به عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین و تحلیل قیمت Binance Coin انتظار بر این است که بایننس کوین با پذیرش و کاربرد بیشتر در بلندمدت هم روندی صعودی داشته باشد و به مرور توسط کسب‌وکارهای بسیار استفاده شود.

انتظار می‌رود که قیمت این ارز تا پایان 2030 به بیش از 5000 دلار برسد. البته پیش بینی قیمت Binance Coin می‌تواند به عوامل بسیار و مختلفی بستگی داشته باشد. در ادامه چند سناریو مختلف برای پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده را بررسی می‌کنیم:

 • سناریو خوشبینانه: در سناریو خوشبینانه تحلیل قیمت BNB انتظار بر این است که قیمت این ارز تا پایان سال 2030 به بیش از 7000 دلار برسد.
 • سناریو بدبینانه: در سناریو بدبینانه تحلیل قیمت بایننس کوین انتظار بر این است که قیمت این ارز تا پایان سال 2030 به کمتر از 3 هزار دلار برسد.
 • سناریو واقع‌بینانه: در سناریو واقع‌بینانه تحلیل قیمت Binance Coin انتظار بر این است که قیمت این ارز تا پایان 2030 به حدود 4000 یا 5000 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده

پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده

پیش بینی بایننس کوین بایستی بر اساس نوسانات بازار، شرایط بازار، قوانین و مقررات مرتبط با کریپتو و اخبار سیاسی و اقتصادی انجام شود. در حال حاضر به طور کلی آینده بایننس کوین و دیگر رمزارزها بسیار امیدوارکننده است و به نظر می‌رسد بایننس کوین آینده بسیار خوبی داشته باشد. در ادامه به پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال‌آینده می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت شیبا اینو 2024

بهترین توکن های NFT در سال 2024 

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024

قیمت بایننس کوین در سال 2024 شاید به حدود 700 یا 800 دلار هم برسد. با این اوصاف قیمت بایننس کوین به ریال به 400 میلیون ریال می‌رسد.

این پیش‌بینی بنابر عواملی مانند ادامه روند صعودی رمزارزها و پذیرش بیشتر بایننس کوین انجام شده است و باید دید که آیا در آینده روند توسعه و پذیرش بایننس کوین ادامه خواهد داشت.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2025

بنابر پیش بینی بایننس کوین انتظار بر این است که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان سال 2025 به حداقل 1000 دلار برسد و این یعنی که قیمت بایننس کوین به ریال به حدود 550 میلیون ریال خواهد رسید.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2026

پیش بینی BNB در سال 2026 حاکی از این است که قیمت این ارز به 2000 دلار می‌رسد و این قیمت بایننس کوین به ریال را به 1.160 میلیارد ریال می‌رساند.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2027

در این بخش از پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده به قیمت احتمالی این ارز در سال 2027 می‌پردازیم. پیش بینی قیمت Binance Coin در سال 2027 حاکی از این است که قیمت این ارز تا پایان سال 2027 به 3000 دلار می‌رسد. این یعنی قیمت بایننس کوین به ریال به 2 میلیارد و 200 میلیون ریال می‌رسد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین تا 10 سال آینده

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2028

در این بخش از پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده به پیش بینی قیمت احتمالی این ارز در سال 2028 می‌پردازیم. بنابر پیش بینی شاخص بایننس کوین انتظار بر این است که قیمت این ارز تا پایان سال 2028 به 4000 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2029

در این بخش از پیش بینی BNB به قیمت بایننس کوین در سال 2029 می‌پردازیم. انتظار بر این است که بر اساس تحلیل قیمت بایننس کوین قیمت این ارز تا 5000 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین 2030

قیمت بایننس کوین در سال 2030 می‌تواند تا 7000 دلار برسد. این یعنی قیمت بایننس کوین به ریال در این سال 4 میلیارد و 60 میلیون ریال خواهد بود.

پیش‌بینی‌های معتبر برای آینده بایننس کوین

در اینجا سه مورد از معتبرترین پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده را بررسی می‌کنیم. دقت کنید که این پیش‌‌بینی‌ها قطعی نیستند و صرفا چون نهادهای معتبری هستند باید پیش‌بینی‌های آن‌ها را در نظر داشته باشید:

گارتنر که یک شرکت مشاوره فناوری اطلاعات است معتقد است که قیمت بایننس کوین تا پایان سال 2026 به 1000 دلار می‌رسد.

از طرفی گلدمن ساکس که از معروف‌ترین بانک‌های فعال در حوزه سرمایه‌گذاری است می‌گوید ارزش بایننس کوین تا پایان 2030 می‌تواند به 5000 دلار برسد.

مک کینزی نیز یک شرکت مشاوره مدیریت است که پیش بینی می‌کند قیمت بایننس کوین تا 2035 به 10 هزار دلار هم می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت ریپل 2024

پیش بینی قیمت لایت کوین 2024

عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین به ریال

به طور کلی عوامل موثر بر پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سالیان آتی به دو دسته بنیادی و فنی تقسیم می‌شوند. عوامل بنیادی موثر بر پیش بینی BNB عبارتند از؛

 • عرضه و تقاضا: عرضه و تقاضا از مهمترین عوامل موثر بر قیمت هر دارایی از جمله دارایی‌های دیجیتال است و برای ارزی مانند بایننس کوین، شاخص عرضه و تقاضا به تنهایی خود یک فاکتور موثر است. تقاضا برای این ارز در حال حاضر از طرف مشتریان صرافی‌ها، کسب‌وکارها و سازمان‌های بسیار وجود دارد. عرضه این ارز محدود است و به طور کلی بایننس تعداد توکن‌های در گردش آن را مدیریت می‌کند.
 • کارکرد و کاربردهای بایننس کوین: ارز بایننس کوین ارزهای کاربردهای مختلفی دارد و می‌توان از آن برای پرداخت‌های الکترونیکی، قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کرد. هرچه کاربرد بایننس کوین افزایش یابد، تقاضا نیز برای این ارز افزایش می‌یابد و در نتیجه ارزش بایننس کوین بیشتر می‌شود.
 • توسعه شبکه بایننس کوین: شبکه بلاکچین بایننس کوین همواره در حال توسعه است و انتظار می‌رود با توسعه بیشتر و آپدیت‌های مداوم شاهد بهبود کارایی، مقیاس‌پذیری و امنیت شبکه بایننس باشیم. هرچه توسعه این شبکه موفقیت‌آمیزتر و کاربردی‌تر باشد، ارزش بایننس کوین و قیمت آن هم افزایش می‌یابد.

عوامل فنی موثر بر قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین در کوتاه مدت عبارتند از؛

 • نوسانات بازار ارزهای دیجیتال: بازار رمزارزها یک بازار پونوسان است که در آن قیمت ارزهای دیجیتال به طور مداوم در حال تغییر است. نوسانات مثبت بازار به طور کلی بر تمام بازار از جمله بایننس کوین هم موثر است و نوسانات منفی هم تاثیر عکس دارند.
 • حجم معاملات: حجم معاملات بایننس کوین نیز از دیگر موارد موثر بر پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال‌های آینده است. حجم معاملات بالای یک ارز نشانگر تقاضای زیاد برای آن است و می‌تواند به افزایش قیمت منجر شود.
 • اخبار و رویدادهای مرتبط: اخبار مرتبط با ارز بایننس به طور کلی بر قیمت این ارز تاثیر دارد. اخبار مثبت مانند پذیرش بایننس توسط کسب‌وکارها و سازمان‌ها و توسعه‌های جدید شبکه بایننس اسمارت چین همگی می‌تواند بر قیمت بایننس کوین موثر باشد. از طرفی اخبار منفی مانند ممنوعیت فعالیت بایننس در برخی کشورها، قوانین ضد رمزارزها یا هک شدن شبکه نیز می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت بایننس کوین داشته باشد.

سوالات متداول

پیش بینی قیمت بایننس کوین برای سال 2024 چیست؟

در یک سناریو واقع‌بینانه انتظار بر این است که قیمت بایننس کوین تا پایان سال 2024 به 400 دلار برسد.

عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین کدامند؟

عوامل بسیاری بر قیمت بایننس کوین تاثیر دارند و ما در این مطلب همگی را معرفی کردیم اما مهمترین عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین عبارتند از توسعه بیشتر اکوسیسم، پذیرش بیشتر بایننس کوین، افزایش میزان تقاضا برای این ارز، افزایش کاربرد این ارز و همچنین حجم معاملات بایننس کوین. شرایط کلی اقتصاد جهانی نیز به طور کلی بر قیمت بایننس کوین و دیگر ارزها موثر است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر