بازی بسکتبال طراحی شده برای اپلیکیشن مسنجر

فیسبوک هم به منظور تجلیل از این بازی ، بازی سرگرم کننده ای را برای اپلیکیشن چت خود ایجاد کرده است.

بازی بسکتبال یکی از بازی های محبوب امریکا محسوب می شود و فیسبوک هم به منظور تجلیل از این ورزش، بازی سرگرم کننده ای را برای اپلیکیشن مسنجر خود ایجاد کرده است.

اگرچه این اولین بازی نیست که به صورت اختصاصی بر روی مسنجر منتشر شده است اما دسترسی به آن خیلی ساده تر از بازی مخفی شطرنج است که مستلزم فرایند گیم پلی نسبتا سنگینی هم بود.

در اینجا چگونگی این بازی را شرح  می دهیم.

اول از همه باید اپلیکیشن مسنجر را بروزرسانی کنید. پس از آن لازم است که به شخص یا به گروهی که با آنها چت می کنید، شکلک بسکتبال را ارسال کنید.

اول از همه باید اپلیکیشن مسنجر را بروزرسانی کنید.

.

بر روی آن تپ کنید تا به محیط بازی وارد شوید. هنگامی که شما موفق به کسب امتیاز شوید، مورد تشویق قرار خواهید گرفت.

بر روی آن تپ کنید تا به محیط بازی وارد شوید.

.

و اگر هم موفق به کسب امتیاز نشدید باید از ابتدا شروع کنید.

و اگر هم موفق به کسب امتیاز نشدید باید از ابتدا شروع کنید.

.

امتیاز هر بازیکن در صفحه چت شما نمایش داده می شود و فیسبوک اطلاعات بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده است نگه داری می کند.

امتیاز هر بازیکن در صفحه چت شما نمایش داده می شود و فیسبوک اطلاعات بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده است را نگه داری می کند.

.

اگر شما بتوانید ۱۰ توپ را پشت سر هم وارد سبد کنید، بازی روی دیگر خود را به شما نمایش خواهد داد و امتیاز آوردن در آن کمی سخت تر می شود.

اگر شما بتوانید ۱۰ توپ را پشت سر هم وارد سبد کنید، بازی روی دیگر خود را به شما نمایش خواهد داد و امتیاز آوردن در آن کمی سخت تر می شود.

.

به نظر می رسد که مسنجر در کنفرانس توسعه دهندگان فیسبوک که در ماه آپریل (آوریل) برگزار می شود، مبحث داغ و جذابی خواهد بود. از هنگام  معرفی پلتفرم مسنجر در سال گذشته، شرکت راه های بومی (native) مختلفی برای ارسال فایل های GIF، ارتباط با برندها و سفارش تاکسی های شرکت اوبر اندیشیده است. شاید در آینده ای نه چندان دور نیز، شاهد بازی های بیشتری نظیر این نوع بازی بر روی مسنجر فیسبوک باشیم.

به نظر می رسد که مسنجر در کنفرانس توسعه دهندگان فیسبوک که در ماه آپریل (آوریل) برگزار می شود، مبحث داغ و جذابی خواهد بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر