کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV اینستاگرام ممکن شد!

در آپدیت جدید اینستاگرام امکان فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV اینستاگرام ممکن شده است. با ادامه این خبر در تکراتو همراه باشید.

آرون گروپس

در جدیدترین به روزرسانی این شبکه اجتماعی، قابلیت زیرنویس خودکار به ویدیوهای IGTV اینستاگرام اضافه شده است. اکنون در ابتدای ایجاد این قابلیت 16 زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌شود و امیدواریم که تعداد زبان‌ها در آینده بیشتر شود.

اگر صدای ویدیو قطع باشد، به صورت خودکار زیرنویس نمایش داده می‌شود. همچنین برای فعال کردن این قابلیت به صورت دستی باید به تنظیمات اینستاگرام خود مراجعه کنید.

فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV اینستاگرام

اضافه شدن زیرنویس خودکار توسط هوش مصنوعی قدرتمند در ویدیوهای IGTV اینستاگرام، گام جدید اینستاگرام برای بهبود تجربه کاربری این شبکه اجتماعی است.

فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV اینستاگرام

بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت و سلامت،‌ بیشتر از ۴۰۰ میلیون افراد در دنیا از ناشنوایی یا کم‌شنوایی رنج می‌برند و اینستاگرام در بیانیه‌ای اعلام کرده است که یکی از دلایل اصلی دردسترس قرار دادن این ویژگی، بهخاطر افراد کم‌‌شنوا است و قصد دارد که اینستاگرام را به محیطی قابل تعامل‌تر برای آن‌ها تبدیل کند.

بیشتر بخوانید:

البته این ویژگی برای کاربران عادی هم می‌تواند کاملا مورد استفاده باشد؛ این ویژگی در چند صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالت اول، اگر صدای دستگاه شما قطع باشد، زیرنویس به‌صورت خودکار به آن اضافه خواهد شد و به‌صورت دستی و استفاده از تنظیمات ویدئو هم می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید. این ویژگی در ۱۶ زبان مختلف دردسترس کاربران قرار می‌گیرد.

شرکت مادر اینستاگرام‌ یعنی فیسبوک در ماه اخیر چندین قابلیت جدید به پلتفرم خود اضافه کرده است و تمامی این قابلیت‌ها در محوریت ایجاد دسترسی بهتر برای افراد با ناتوانی ذهنی یا فیزیکی است و این توجه به خاطر ده‌سالگی کارزار تکریم افراد معلول است که در کشور آمریکا برگزار می‌شود.

حال با اضافه‌شدن این قابلیت به اینستاگرام، درکنار ایجاد محیط کاربری بهتر برای افراد با معلولیت شنوایی، قطعا این قابلیت موردپسند خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره فعال کردن زیرنویس خودکار ویدئوهای IGTV نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر