بیشترین لایک در اینستاگرام ؛ رکورد لایک اینستاگرام در اختیار کیست؟

اگر کنجکاوید بدانید که کدام پست بیشترین لایک در اینستاگرام را گرفته و کدام سلبریتی رکورد لایک اینستاگرام را به خود اختصاص داده، این مطلب را از دست ندهید. هرچند که سلبریتی‌ها برخلاف بسیاری از بلاگرها، برای بیشترین لایک در اینستاگرام رقابت نمی‌کنند، اما همیشه جذاب ترین رکوردها را در اختیار دارند.

شکستن رکورد لایک اینستاگرام هم جذابیت خاصی دارد؛ مخصوصا با در نظر گرفتن کاربران میلیاردی این شبکه‌ی اجتماعی و تعداد ۳.۵ میلیارد لایکی که روزانه ردوبدل می‌شود. در مقاله‌ای جداگانه به بیشترین فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ پرداختیم اما جالب است بدانیم که دقیقا کدام پست آنها بیشترین لایک در اینستاگرام را گرفته است.

هرآنچه باید در مورد اینستاگرام بدانید:

بیشترین لایک در اینستاگرام برای کدام پست و کدام سلبریتی است؟

قبل از اینکه به لیست پست‌هایی با بیشترین لایک در اینستاگرام بپردازیم، بهتر است بگوییم که اگر طرفدار کایلی جنر نیستید، شاید این فهرست را دوست نداشته باشید.

بیلی آیلیش به تعطیلات می‌رود

بیلی آیلیش به تعطیلات می‌رود

 

بیلی آیلیش یکی از فوق ستاره‌های جدید دنیای موسیقی است که با این عکس از تعطیلات خود در هاوایی، یک رکورد لایک اینستاگرام در حساب کاربری خود ثبت کرد. این پست ۱۳.۰۱۴.۵۵۴ بار لایک شده است؛ پستی که اگر هرکدام از ما منتشر می‌کردیم، شاید به هزارتای اول هم نمی‌رسید.

استورمی یک ماهه شد

استورمی یک ماهه شد

 

کایلی جنر با انتشار این پست، یک ماهگی فرزند جدید خود را جشن گرفته که ۱۲.۹۶۶.۹۹۰ نفر هم از آن استقبال کرده‌اند. کایلی یکی دیگر از خواهران جنر است که توسط مجله فوربز به عنوان یک میلیونر خودساخته معرفی شده بود و همین مساله هم انتقادهای بسیاری از کاربران را به همراه داشت.

بیلی آیلیش گرمی‌ها را جارو می‌کند

بیلی آیلیش گرمی‌ها را جارو می‌کند

بیلی آیلیش با انتشار این پست، موفقیت‌های پی در پی خود را جشن گرفت که با تعداد ۱۳.۲۵۷.۱۲۱ بیشترین لایک در اینستاگرام را هم به خود اختصاص داد. او در مراسم گرمی امسال توانست پنج جایزه‌ی گرمی را به نام خود ثبت کند. بیلی آیلیش سال گذشته کاملا گمنام بود؛ اما حالا به نظر می‌رسد که دستاوردهای او همچنان ادامه خواهد داشت.

آخرین پست کوبی برایانت

آخرین پست کوبی برایانت

پستی که می‌توانست مثل همیشه یک پست معمولی باشد؛ اما اینطور نشد. کوبی برایانت این پست را از روی حمایت و احترام به لبران جیمز منتشر کرده بود که به آخرین پست او تبدیل شد. این پست رکورد لایک اینستاگرام کوبی برایانت را شکست و از طرف ۱۳.۴۲۴.۰۹۵ نفر مورد احترام و استقبال قرار گرفت.

تجدید دیدار مرد عنکبوتی و مرد آهنی

تجدید دیدار مرد عنکبوتی و مرد آهنی

این تنها پست تام هالند در فهرست بیشترین لایک در اینستاگرام است که دیدار دوباره‌ی او با رابرت داونی جونیور، بازیگر مرد آهنی را نشان می‌دهد. هر دو بازیگر نقش‌های بزرگی در جدیدترین سری فیلم‌های انتقام جویان و مارول داشتند. رکورد لایک اینستاگرام این بازیگر با تعداد ۱۳.۲۷۸.۵۲۳ نشان می‌دهد که طرفدارها هم از دیدار این دو بازیگر بسیار خوشحال هستند.

کایلی تولد تراویس اسکات را جشن می‌گیرد

کایلی تولد تراویس اسکات را جشن می‌گیرد

کایلی با انتشار این عکس باز هم در لیست بیشترین لایک در اینستاگرام قرار گرفت. او در این پست که در آوریل ۲۰۱۹ منتشر کرد، تولد دوست پسر خود را تبریک گفت و تعداد لایک ۱۳.۲۹۱.۴۴۸ نشان می‌دهد که مورد استقبال طرفدارها هم قرار گرفته است.

بازگشت بیبرها

بازگشت بیبرها

جاستین بیبر در این پست عاشقانه که به همسر خود، هیلی بالدوین تقدیم کرده، در فهرست بیشترین لایک در اینستاگرام قرار گرفته است. جاستین بیبر همیشه در شبکه‌های اجتماعی طرفدارهای زیادی داشته و پست‌های او واکنش‌های زیادی را هم ایجاد می‌کند. اما این پست که از تغییر رفتاری و اخلاقی او خبر می‌دهد، استقبال و لایک ۱۳.۳۸۴.۸۰۷ نفر را به همراه داشت.

اسنوبرد بازی با جنرها

اسنوبرد بازی با جنرها

کایلی جنر با پست جدیدی از استورمی توانست رکورد لایک اینستاگرام خود را ارتقا دهد. اسنوبرد بازی دختر کایلی جنر در این پست مورد توجه ۱۳.۶۱۴.۵۸۰ نفر قرار گرفت.

جنرهای آهنی

جنرهای آهنی

باز هم کایلی جنر! همانطور که می‌بینید، این خانواده در این پست لباس‌های مرد آهنی، کاپیتان مارول و تور را پوشیده‌اند که ۱۳.۶۴۰.۸۴۸ بار لایک شده است.

تولدت مبارک آقای رونالدو

تولدت مبارک آقای رونالدو

کریستیانو رونالدو با این پست در فهرست بیشترین لایک در اینستاگرام قرار گرفت. او در این پست تولد خود را با خانواده‌اش جشن می‌گیرد که ۱۴.۰۴۳.۸۴۳ نفر آن را لایک کرده‌اند.

کایلی جنر و تراویس اسکات

کایلی

کار کایلی با این فهرست هنوز تمام نشده است. او در این پست در کنار تراویس اسکات دیده می‌شود. ابراز علاقه‌‌ی این دو چهره‌ی سرشناس را ۱۴.۰۲۹.۵۸۴ نفر لایک کرده‌اند.

سلنا گومز به ایتالیا می‌رود

سلینا گومز

این عکس از سلنا گومز که او را در کنار رودخانه‌ای در ایتالیا نشان می‌دهد، اولین پست این خواننده‌ی معروف است که یک رکورد لایک اینستاگرام ثبت کرده و مورد توجه ۱۴.۵۲۳.۰۶۳ نفر قرار گرفته است. سلنا یکی از سلبریتی‌هایی است که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد و عجیب نیست که پست‌های او بیشترین لایک در اینستاگرام را داشته باشند.

سلنا گومز و دوستان

سلنا گومز

این پست سلنا گومز یکی از جدیدترین عکس‌هایی است که در فهرست ۲۰ پست با بیشترین لایک در اینستاگرام قرار گرفته است. سلنا در این پست با دوستانش نامزدی بهترین دوست خود را جشن گرفته و ۱۴.۵۲۶.۲۳۸ نفر هم آن را لایک کرده‌اند.

عروسی دواین جانسون

عروسی دواین جانسون

خبر ازدواج دواین جانسون توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد. تعداد ۱۴.۶۴۳.۰۷۱ لایک در اینستاگرام هم نشان می‌دهد که کاربران این رسانه‌ی اجتماعی هم توجه ویژه‌ای به ازدواج راک داشتند. او حالا یکی از بیشترین فالوورها در اینستاگرام را دارد.

وداع لبران جیمز با کوبی برایانت

وداع لبران جیمز با کوبی برایانت

مرگ ناگهانی ستاره‌ی بسکتبال، کوبی برایانت دنیا را شگفت زده کرد. لبران جیمز هم در واکنش به این اتفاق یک پست احساسی منتشر کرد و با دوست و همبازی خود خداحافظی کرد.

لایک کنید تا درخت بکاریم

لایک کنید تا درخت بکاریم

این پست با هدف کاشت درخت طراحی و منتشر شده و هر تعداد لایک زیر این پست به معنی کاشتن درخت‌های بیشتر است. مدت زیادی از انتشار این عکس نمی‌گذرد و امیدواریم که تعداد لایک‌ها از ۱۵.۶۶۵.۷۲۶ بیشتر شود.

جنیفر آنیستون و «فرندز»

دوستان جنیفر آنیستون

جنیفر با اولین پست اینستاگرامی خود رکورد لایک اینستاگرام و افزایش تعداد فالوور در کمتر از یک روز را شکست. جنیفر آنیستون، ستاره‌ی سریال محبوب دوستان با بقیه‌ی هم‌بازی‌های خود در این سریال در این عکس دیده می‌شوند که توانست بیشترین لایک در اینستاگرام در مدت زمان کم را دریافت کند.

جنیفر با این پست وارد دنیای اینستاگرام شد و در عرض ۵ ساعت و ۱۶ دقیقه، یک میلیون نفر او را دنبال کردند.

کایلی جنر و دخترش استورمی

کایلی جنر و دخترش استورمی

این هفتمین پست کایلی جنر در فهرست رکورد لایک اینستاگرام است که تا به حال بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است. این عکس کایلی توسط ۱۸.۶۳۲.۰۹۲ نفر لایک شده و برای مدت زیادی (۳۴۱ روز) رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را در اختیار داشت.

آخرین پست اکس اکس اکس تنتاسیون

آخرین پست اکس اکس اکس تنتاسیون

 

این اولین و آخرین عکسی است که اکس اکس اکس تنتاسیون قبل از مرگش در ژوئن ۲۰۱۸ منتشر کرد. پس از مرگ تنتاسیون یک موزیک ویدیو منتشر شد که او را در حالی نشان می‌داد که در مراسم خاکسپاری خودش شرکت می‌کند. آخرین پست اکس‌اکس‌اکس تنتاسیون ۱۸.۹۰۱.۵۸۸ بار لایک شد.

یک تخم مرغ

یک تخم مرغ

این عکس تخم مرغ توانست رکورد لایک اینستاگرام کایلی جنر را با اختلاف زیاد بشکند؛ ۵۴.۲۴۸.۰۳۵ لایک برای یک تخم مرغ! پیج اینستاگرامی world_record_egg کمپینی را راه‌اندازی کرد و از مردم دنیا دعوت کرد که عکس تخم مرغ را لایک کنند؛ دعوتی که به‌راحتی نمی‌شد آن را نادیده گرفت.

این عکس موفق شد رکورد جدیدی را ثبت کند و حتی خود کایلی جنر هم به آن واکنش نشان داد.

این عکس موفق شد رکورد جدیدی را ثبت کند و حتی خود کایلی جنر هم به آن واکنش نشان داد.

در آن زمان مشخص نبود که چه کسی یا شرکتی این کمپین را راه انداخته است. اما پست دیگری از این تخم مرغ در زمان سوپر بول منتشر شد که نشان می‌داد شرکت Hulu قصد داشته با این کار درباره‌ی سلامت روان اطلاع رسانی کند.

 

در آن زمان مشخص نبود که چه کسی یا شرکتی این کمپین را راه انداخته است. اما پست دیگری از این تخم مرغ در زمان سوپر بول منتشر شد که نشان می‌داد شرکت Hulu قصد داشته با این کار درباره‌ی سلامت روان اطلاع رسانی کند.

 

بیشتر بخوانید:

 

.

منبع: brandwatchارسال نظر