پتنت گوشی جدید هوآوی ؛ کپی از روی دست زد فیلیپ!

گوشی‌های تاشو هنوز در مرحله آزمون و خطا هستند. بعد از معرفی زد فیلیپ توسط سامسونگ و ریزر توسط موتورولا، از پتنت گوشی جدید هوآوی برمی‌آید که این شرکت قصد ارائه یک گوشی تاشو را دارد.

در حال حاضر گوشی‌های تاشو تجاری کمی آماده‌ی ورود به بازار است و فقط دو مورد آن‌ها به نام گلکسی زد فلیپ و موتورولا ریزر ۲۰۱۹ در بازار فروخته می‌شوند.

اینطور به نظر می‌رسد سومین عضو این گروه از محصولات از برند هواوی عرضه خواهد شد. یک حق اختراع جدید در دفتر مالکیت معنوی چین به ثبت رسیده است که قابلیت‌های کلیدی گوشی تاشو هواوی را به نمایش می‌گذارد. البته در نظر داشته باشید که لزوماً همه‌ی جزئیات این حق اختراع به محصول تجاری این شرکت منتقل نخواهد شد.

پتنت گوشی جدید هوآوی ؛ کپی از روی دست زد فیلیپ!

با قاب جلویی این گوشی آغاز می‌کنیم، جایی که یک بریدگی بسیار عریض در بالای صفحه نمایش برای میزبانی از دوربین سلفی و شاید برخی سنسورهای بیومتریک قرار دارد.

قسمت راست گوشی نیز شما می‌توانید کلیدهای تنظیم ولوم و پاور را بیابید. اما در پشت قاب، چندنین دوربین در سمت چپ دیده می‌شوند که از فلاش جدا افتاده‌اند. البته یک نمایشگر ثانویه را نیز می‌توان روی قاب پشتی گوشی و در زیر دوربین یافت.

پتنت گوشی جدید هوآوی

به نظر می‌رسد این گجت تاشو توانایی کاملآً تا شدن و تبدیل به دو نیمه شدن را به لطف یک لولا دارد. هنوز هیچ جزئیاتی از مشخصات فنی و توانایی‌های آن به بیرون درز نکرده است؛ ولی ظاهرآً هواوی قصد دارد از فناوری شیشه فوق باریک (UTG) به عنوان لایه پوششی نمایشگر آن استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پتنت گوشی جدید هوآوی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!ارسال نظر