فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت استوری در اسپاتیفای نیز رونمایی شد

محبوبیت قابلیت استوری در اینستاگرام سبب کپی برداری سایر شبکه های اجتماعی از آن شده است. حال قابلیت استوری در اسپاتیفای نیز رونمایی شده است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

کپی برداری و شبیه شدن شبکه های اجتماعی به هم پایانی ندارد. بعد از عرضه قابلیت فیلت در توییتر که همان استوری اینستاگرام است، نوبت به اسپاتیفای رسید تا بعد از اسنپ چت، فیسبوک و توییتر از قابلیتی مشابه با استوری اینستاگرام رونمایی کند.

اسپاتیفای حتی نکوشیده که در نام گذاری این قابلیت خلاقیت به خرج دهد، نام این قابلیت جدید استوری لاین (Storyline) است و این اپلیکیشن استفاده عمومی از آن را به طور محدود و گزینشی آغاز کرده است.

قابلیت استوری در اسپاتیفای نیز رونمایی شد

البته شاید به جای رونمایی، بهتر باشد بگوییم کشف! در حقیقت اسپاتیفای خود هنوز از این قابلیت رونمایی نکرده است. داستان کشف این قابلیت به قرار زیر است.

یکی از کاربران به شکل تصادفی قابلیت استوری اسپاتیفای را حین جستجوی آهنگ‌های کریسمس کشف کرد. او پس از باز کردن پلی‌لیستی به نام The Christmas Hits متوجه نواری باریک شبیه استوری اینستاگرام در اطراف تصویر پروفایل اسپاتیفای شد و با ضربه زدن روی آن با صفحه آشنای استوری‌ها و کلیپ‌هایی از خوانندگان معروف روبرو شد.

قابلیت استوری در اسپاتیفای نیز رونمایی شد

ظاهر قابلیت استوری‌لاین شباهت زیادی به استوری اینستاگرام دارد. بالای صفحه چندین خط کوتاه قرار گرفته که به شما تعداد ویدیوها را نشان می‌دهد. با ضربه زدن روی راست یا چپ صفحه می‌توان کلیپ بعدی را مشاهده کرد یا به کلیپ قبلی بازگشت.

اسپاتیفای مدت هاست روی قابلیتی شبیه استوری اینستاگرام کار می‌کند. وجود این قابلیت اولین بار مرداد ماه سال قبل و حین مصاحبه با سیگرید (خواننده نروژی) فاش شد. حالا با گذشت بیش از یک سال، آزمایش عمومی آن شروع شده و ممکن است برای شما هم فعال شده باشد.

برای آگاهی از فعال شدن این قابلیت ابتدا پلی‌لیست کریسمس را سرچ کنید و روی تصویر پروفایل اسپاتیفای ضربه بزنید. اگر این قابلیت فعال شده باشد، استوری‌ها به نمایش درمی‌آیند. این قابلیت فعلاً برای برخی از هنرمندان و شرکت‌ها فعال شدن و مشخص نیست در آینده کاربران هم می‌توانند استوری بگذارند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قابلیت استوری در اسپاتیفای چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر