فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

با گوگل راحت تر لوازم آرایشی بخرید

گوگل به تازگی افزونه جدیدی اضافه کرده که با استفاده از آن میتوان لوازم آرایشی مختلف را امتحان کرد. حال میتوانید با گوگل راحت تر لوازم آرایشی بخرید.

گوگل با همکاری مودی فیس و پرفکت کورپ، شرکت های فعال در حوزه توسعه تکنولوژی های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برای لوازم آرایشی، ویژگی جدید را معرفی کرده که به کمک آن میتوان لوازم آرایشی را از خانه امتحان کرد.

این ویژگی جدید باعث میشود که کاربران به صورت آزمایشی بتوانند لوازم آرایشی خود را امتحان کنند و در زمانی که گسترش ویروس کرونا به خطری جدی بدل شده در خانه بمانند.

به علاوه چندی پیش و طی پژوهشی ثابت شد برخی افراد به دلیل ارتباطات مجازی ویدیویی طی دوران کرونا دچار احساس بدبینی و افسردگی شده اند چراکه احساس زشت بودن به ایشان دست داده است.

در نتیجه به نظر میرسد قابلیت افزونه جدید گوگل با هدف کمک به این موضوع نیز راه اندازی شده باشد. در ادامه این خبر با تکراتو همراه باشید.

با گوگل راحت تر لوازم آرایشی بخرید

این ویژگی جدید این امکان را برای کاربران فراهم میاورد تا به محصولات برندهای لورئال، مک کازمتیک، بلک اوپال و شارلوت تیبری دسترسی داشته باشند.

اگر در اپلیکیشن مرورگر کروم تایپ کنید یا بگویید “Mac’s Powder Kiss lipsticks” تجربه این افزونه جدید برایتان میسر خواهد بود.

با گوگل راحت تر لوازم آرایشی بخرید

همچنین، این امکان وجود دارد که تمام رُژلب‌ها و سایه‌های چشم این شرکت‌ها را روی رنگ پوست‌‌های مختلف یا حتی با دوربین روی صورت خودتان امتحان کنید.

شرکت مودی فیس چندسال پیش برای اولین بار از این قابلیت رونمایی کرد. در آن زمان به دلالی عدیده این قابلیت به کیفیت و کارایی امروز نبود. حال اما با توسعه و همکاری درباره این ویژگی، وضعیت بسیار بهتر شده است.

گوگل همچنین وعده توسعه جزئیات این قابلیت را در آینده نزدیک داده است.

بیشتر بخوانید:

با گوگل راحت تر لوازم آرایشی بخرید ! نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر