coinex
OMPFinex

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!

دنیای انیمه ها طرفداران زیادی خارج از رده های سنی دارد. در این گفتار تکراتو به معرفی بهترین انیمه های زمستان 2021 خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

سال 2020 میلادی به زودی به پایان خواهد رسید و ما وارد سال جدید یعنی سال 2021 خواهیم شد. سال 2020 با همه مشکلات و مصائبی که داشت در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

شاید مهمترین خاطره 2020 تا سالهای سال برای همگان، شیوع ویروس کرونا باشد. این ویروس که با گسترش جهانی اش، بسیاری از جنبه های حیات بشری را تحت تاثیر و محدودیت قرار داد، تاثیر خود را بر دنیای سرگرمی و عالی الخصوص پروژه های فیلم سازی نیز باقی گذاشت.

بسیاری از پروژه های سینمایی مهم که قرار بود در اواسط یا اواخر سال 2020 اکران شوند، تحت تاثیر محدودیت های کرونایی به حالت تعلیق درآمده و با تاخیرهای گاه یکساله به سال آینده موکول شدند.

این موضوع در دنیای انیمه ها نیز تکرار شد و بسیاری از انیمه های سال 2020 با تاخیر به سال 2021 افتادند. امروز اما قصد داری شما را با بهترین انیمه های سال 2021 آشنا کنیم. با ما باشید.

بهترین انیمه های زمستان 2021

همانطور که مختصری در مقده هم برایتان گفتیم، شیوع پاندمی کرونا، به تاخیر افتادن برخی از مهمترین پروژه های سینمایی 2020 را به دنبال شد و حتی باعث شد فهرست بهترین فیلم های 2021 نیز مشمول تغییراتی شود.

همانقدر که پاندمی بر پروژه بهترین فیلم های مارول در سال 2021 موثر بود، در دنیای انیمه سازی نیز اثر خود را باقی گذاشت. بسیاری از انیمه هایی که انتظار عرضه آنها را در سال 2020 داشتیم، برای اواخر سال اکران شدند و برخی نیز به اولین انیمه های 2021 بدل شدند!

در حقیقت بهترین انیمه های زمستان 2021 قرار است به همین انیمه ها بپردازد. البته که برخی از کارها نیز مطابق زمان بندی و در زمستان 2021 عرضه میشوند که در این فهرست به آن ها خواهیم پرداخت. در بهترین انیمه های زمستان 2021 با ما باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

معرفی بهترین انیمه های زمستان 2021

بحث انیمه در تکراتو همواره صاحب جایگاه ویژه ای بوده است. هماطور که هر ساله فهرستی از بهترین انیمه های جهان به شما معرفی میکنیم، امسال هم بهترین انیمه های ترسناک 2020 را به عنوان یکی از ژانرهای محبوب انیمه به شما معرفی کردیم.

اگر هایائو میازاکی را بشناسید میدانید که او خالق شخصیت های محبوبی در دنیای انیمه ها بوده است. چندی پیش بود که با فهرست جدیدترین و بهترین انیمه های 2021 که در سال آینده منتشر میشوند، به این فکر افتادم که چرا به جای یک فهرست کلی از انیمه های سال آینده، آن دسته از عناوینی که به زودی معرفی میشوند را معرفی نکنیم؟

این شد که به فکر معرفی بهترین انیمه های زمستان 2021 افتادم. پس با من همراه باشید تا ببینیم ارمغان دنیای انیمه ها در سال 2021 برای ما چیست؟

فصل چهارم حمله به تایتان (attack on titan)

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 7 دسامبر یا 17 آذر
 • ژانر: اکشن، دارک فانتزی، درام، نظامی
 • استودیوی سازنده: MAPPA
 • منبع: مانگای اثر Hajime Isayama

خلاصه داستان این است که قرن‌ها پیش انسان‌ها توسط غول‌هایی به نام تایتان تا مرز نابودی پیش می‌روند. انسان‌های باقی‌مانده برای حفاظت از جان خود دیوارهای بلندی می‌سازند و به مدت ۱۰۰ سال درون این دیوارها در امنیت کامل به سر می‌برند تا زمانی که یک غول عظیم‌الجثه پدیدار می‌شود و دیوار را خراب می‌کند.

پخش فصل اول مجموعه تلویزیونی انیمه آن از ۶ آوریل ۲۰۱۳ در ماینیچی برودکاستینگ سیستم شروع شد و تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ به طول انجامید. فصل دوم انیمه نیز از آوریل ۲۰۱۷ پخش شد. عرضهٔ بخش نخست از فصل سوم این انیمه نیز از ژوئیه ۲۰۱۸ آغاز شد و بخش دوم آن نیز از ۲۹ آوریل ۲۰۱۹ پخش شد.

تمام فصول انیمه Attack on Titan، موردانتظارترین انیمه‌های فصل زمان خود بوده‌اند و فصل چهارم این انیمه نیز از این مساله مستثنی نیست.  پس از مدتی مشخص شد که فصل چهارم این انیمه به عنوان یکی از موردانتظارترین انیمه های 2020، فصل آخر آن خواهد بود و ساخت آن به توسط استودیوی ماپا سپرده شده است.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین و بهترین فیلم های اکشن 2021

فصل دوم انیمه The Promised Neverland

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 8 ژانویه یا 19 دی
 • ژانر: رمزآلود، روانشناختی، تریلر
 • استودیوی سازنده: CloverWorks
 • منبع: مانگای اثر Kaiu Shirai

در یتیم‌خانهٔ گریس فیلد، زندگی بهتری برای بچه‌های یتیم مهیا نمی‌شود. اگرچه آن‌ها هیچ پدر و مادری ندارند، همراه با بچه‌های دیگر و یک مادر (سرپرست) مهربان که مراقب آنهاست، یک خانواده بزرگ و شاد را تشکیل می‌دهند.

هیچ‌کدام از کودکان هرگز نادیده گرفته نمی‌شوند. زندگی روزمره آنها با آزمون‌های خیلی سخت سپری می‌شود. اما بعد از آن، آنها مجاز به بازی در خارج از خانه (درون حیاط یتیم‌خانه) هستند.

تنها یک قانون است که باید اطاعت کنند: یتیم‌خانه را ترک نکنید. اما یک روز، دو فرزند یتیم با بالاترین رتبه در آزمون‌ها، اِما و نورمن، از دروازه عبور می‌کنند و واقعیت وحشتناکی را در ارتباط با حقیقت وجودی زندگی‌شان درمی‌یابند: تمام این مدت برای این پرورش یافته بودند تا روزی خورده شوند!

همه آنها به مثل حیوانات هستند و یتیم‌خانه آنها یک مزرعه برای پرورش غذا برای یک نژاد اسرار آمیز از شیاطین است. کودکان باید با تنها چند ماه زنده باقی ماندن برای کشیدن یک نقشهٔ فرار، سرنوشت مقررشدهٔ خود را تغییر دهند.

یکی از موردانتظارترین انیمه های 2020 که پخش آن به سال 2021 موکول شد، همین انیمه ناکجاآباد موعود بود. این انیمه از بهترین انیمه‌های سال‌های اخیر است و مانگای آن نیز چندین ماه پیش پایان یافته.

Mamoru Kanbe (کارگردان انیمه Elfen Lied) کارگردانی فصل دوم انیمه را نیز برعهده گرفته است. فصل دوم این انیمه به عنوان یکی از بهترین انیمه های روانشناختی ، شما را با سفر رمزآلود و مهیج کودکان گریس فیلد پس از فرار از یتیم خانه همراه خواهد کرد.

فصل دوم انیمه Dr. Stone

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های عاشقانه
 • تاریخ پخش: 14 ژانویه یا 25 دی
 • ژانر: ماجراجویانه، علمی-تخیلی
 • استودیوی سازنده: TMS Entertainment
 • منبع: مانگای اثر Riichiro Inagaki

داستان این انیمه اینگونه آغاز میشود که ابتدا نوری مرموز زمین را فرامیگیرد که در اثر آن انسان ها به سنگ بدل میشوند. این انسان های سنگی به شکل سنگ باقی میمانند و هزاران سال از این زمان میگذرد.

پوشش گیاهی به تدریج جای شهرها را میگیرد و شهرهای بزرگ گذشته بدل به جنگل میشوند. به تدریج اما برخی میتوانند از حالت سنگ خارج شوند. اولین فردی که از حالت سنگ درمیاید، Taiju Ooki است که دوست دانشمندش، یعنی Senkuu را پیدا می‌کند.

او متوجه می‌شود که سنکو پیش از او از سنگ درآمده و منتظر بیدارشدن او بوده است. سنکو مصمم است که علت این پدیده عجیب را مشخص کند و جهان را به شکوه و جلال سابق خود بازگرداند.

اما وقتی آنها Tsukasa Shishiou قدرتمند را از سنگ آزاد می‌کنند، متوجه می‌شوند که همراه جدید آن‌ها نقشه‌های دیگری در سر دارد.

Tsukasa وضعیت کنونی جهان را به عنوان فرصتی مناسب برای شروعی دوباره می‌بیند؛ شروعی به دور از فساد و تخریب ایجادشده توسط تکنولوژی و او برای رسیدن به هدفش دست به هرکاری خواهد زد. فصل دوم این انیمه جذاب به عنوان یکی از بهترین انیمه های روانشناختی را نباید از دست داد.

بیشتر بخوانید:

ترسناک ترین فیلم های 2021

فصل دوم انیمه That Time I Got Reincarnated as a Slime

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 12 ژانویه یا 23 دی
 • ژانر: فانتزی، ایسکای، کمدی
 • استودیوی سازنده: 8bit
 • منبع: لایت ناول اثر Fuse

ساتورو میکامی یک کارمند معمولی در توکیو است که روزی قربانی یک خفت گیری خیابانی میشود و زخمی میشود. در حین تسلیم شدن در برابر فرد مهاجم است که صداهای عجیب و غریبی در ذهنش طنین انداز میشود اما ساتورو آنها را درک نمیکند.

ساتورو که وضع بدی دارد قادر به درک این صداها و دستورات نیست. اما او هوشیاری خود را دوباره به دست میاورد و متوجه میشود ب صورت یک اسلایم در قلمرویی ناشناخته دوباره متولد شده است.

او در اینجا توانایی های جدید خود را کشف میکند. اینگنونه ماجراهای این انیمه دوست داشتنی آغاز میشود.

در ادامه ماجراهای فصل اول و پیروزی در نبرد ارک ها، ساتورو که به نام ریمورو تمپست معروف شده است، مقام صدراعظمی را از آن خود می‌کند و Jura Tempest Alliance به رشد روزافزون خود ادامه می‌دهد.

نیمه دوم فصل دوم انیمه Re:Zero − Starting Life in Another World

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 6 ژانویه یا 17 دی
 • ژانر: ایسکای، فانتزی، درام، روانشناختی
 • استودیوی سازنده: White Fox
 • منبع: لایت ناول اثر Tappei Nagatsuki

فصل اول انیمه Re:ZERO در قالب 25 قسمت در سال 2016 منتشر شده بود. Crunchyroll همزمان با پخش این انیمه در ژاپن آن را استریم کرده است.

دربین انیمه‌های با موضوع محوری ایسکای انیمه‌ی Re:Zero − Starting Life in Another World (شروع زندگی از صفر در دنیایی دیگر) برای تبدیل شدن به یکی از بهترین تجربه‌ها میان هم‌رده‌های خود از خصوصیات جذابی برخوردار است.

انیمه ری:زیرو به‌همان سرعت که در عنوان اصلی خود (Ri:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu) به واژه‌ی ایسکای اشاره می‌کند، قهرمان اصلی خود را بدون مقدمه‌چینی بیشتر وارد یک دنیای موازی می‌کند.

اطلاعات کاملی از سبک زندگی شخصیت اصلی ماجرا تا قبل‌از آن داده نمی‌شود اما به‌نظر می‌رسد ناتسوکی سوبارو هم یکی از آن کاراکترهای غیراجتماعی مورد اشاره است که بیشتر زمان خود را با بازی‌های ویدئویی و احتمالا داستان‌های مصور می‌گذراند.

بعد از انتقال سوبارو به دنیای جدیدی که باعث‌وبانی آن معلوم نیست، همه‌چیز طبق ذهنیتی که او از قبل در مورد این داستان‌های فانتزی دارد پیش نمی‌رود.

این انیمه به عنوان یکی از بهترین انیمه های روانشناختی، اقتباسی از روی لایت ناولی با نام -Re:ZERO -Starting Life in Another World به نویسندگی Tappei Nagatsuki می باشد.

فصل دوم انیمه The Quintessential Quintuplets

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 8 ژانویه یا 19 دی
 • ژانر: کمدی، عاشقانه، مدرسه‌ای
 • استودیوی سازنده: Bibury Animation Studios
 • منبع: مانگای اثر Negi Haruba

Futaro Uesugi یک دانش آموز با استعداد آکادمیک است که زندگی سختی را پشت سر می‌گذارد – مادرش درگذشته، دوستی ندارد و پدرش بدهی‌های زیادی را بالا آورده‌است.

فرصتی پیش می‌آید که خانواده ثروتمند ناکانو به مدرسه فوتارو منتقل می‌شوند. او بلافاصله به عنوان یک معلم خصوصی پردرآمد استخدام می‌شود. با این حال، فوتارو با ناامیدی متوجه می‌شود که پنج دانش آموز او — خواهران پنج قلو ناهمسان و با شخصیت‌های مختلف — به هیچ وجه علاقه ای به تحصیل ندارند و دارای نمرات افتضاحی هستند. برخی از خواهران پنج قلو مخالف حضور فوتارو هستند چون به نظر آنان او یک غریبه است. فوتارو در آپارتمان آنان، با سرسختی و تلاش مجدانه به تدریج دختران را متقاعد می‌کند که او را بپذیرند و نمرات خود را ارتقا دهند.

در طول مجموعه، فوتارو روابط ویژه ای با هر پنج خواهر ایجاد می‌کند. از طریق یک فلش بک مشخص می‌شود که او سرانجام با یکی از پنج قلوها ازدواج می‌کند، هرچند هویت وی تا پایان داستان فاش نمی‌شود.

بدون شک به عنوان یکی از موردانتظارترین انیمه های 2020 که به سال 2021 منتقل شده است، باید از پنج قلوهای باکلاس به عنوان یکی از بهترین انیمه های عاشقانه یاد کنیم.

بیشتر بخوانید:

سریال های نوروز 1400

فصل دوم انیمه Beastars

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های زمستان 2021
 • تاریخ پخش: 5 ژانویه یا 16 دی
 • ژانر: درام، روانشناختی، زندگی روزمره
 • استودیوی سازنده: Orange
 • منبع: مانگای اثر Paru Itagaki

بیستارز انیمه‌ای بود که بسیاری آن را زوتوپیای دنیای انیمه خواندند و با سبک بصری خاص و داستان عمیق و روانشناختی خود در میان انیمه‌ دوستان سروصدای زیادی به راه انداخت.

در فضایی که افراد به دو دسته شکارچی و طعمه تقسیم میشوند و در کنارهم با یکدیگر زندگی میکنند، تنها برخی قواعد و ارتباطات شخصی میتواند ارتباطی شکننده را حفظ کند.

داستان انیمه اینگونه آغاز میشود که یک روز در آکادمی آموزشی Cherryton یکی از دانش آموزان گیاه خوار کشته و خورده میشود! طبیعتا دانش آموزان گیاه خوار به همکلاسی های گوشتخوار خود شک میکنند.

مظنون اصلی Legoshi است، یک گرگ بزرگ که بنابر آنچه از فضای داستان به ما منتقل میشود، یک گرگ بزرگ اما به شدت آرام است که حتی آزارش به مورچه هم نمیرسد!

اما واقعیت چیست؟ مظنون اصلی کیست؟ آیا لگوشی به کسی آسیب رسانده است؟ فصل دوم بیستارز را به عنوان یکی از بهترین انیمه های روانشناختی دنبال کنید.

فصل سوم انیمه Log Horizon

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های روانشناختی
 • تاریخ پخش: 13 ژانویه یا 24 دی
 • ژانر: اکشن، بازی، ماجراجویی، فانتزی، جادویی
 • استودیوی سازنده: Studio Deen
 • منبع: لایت ناول اثر Mamare Touno

پنج سال از پخش فصل دوم این انیمه محبوب میگذرد و حال طرفداران این انیمه میتوانند داستان های Shiroe و دوستانش را دنبال کنند.

تعداد زیادی از بازیکنان در بازی نقش آفرینی آنلاین Elder Tale گرفتار شده اند. پس از یکسال از گیر افتادن Shiroe  و دوستانش در آکیبا، آنها موفق شده اند نظمی نوین و البته کمی از رفاه برای مردم موفق بوده اند.

اما اتحادهای سیاسی شکننده و تهدید مداوم شیاطین نابغه مستقیما تمام دستاوردهای آنها را هدف گرفته است.

فصل دوم انیمه Cells at Work! 

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های روانشناختی
 • تاریخ پخش: 9 ژانویه یا 20 دی
 • ژانر: کمدی
 • استودیوی سازنده: David Production
 • منبع: مانگای اثر Akane Shimizu

این انیمه برای دوران کرونایی این روزهای ما بسیار مناسب به نظر میرسد. داستان فصل دوم انیمه نیز در ماجراهای داخل بدن و تلاش دو گلبول و همکارانشان برای حفظ سلامتی بدن ادامه پیدا میکند.

AE۳۸۰۳ یک گلبول قرمز است که تازه آغاز به کار کرده و برای جمع آوری دی اکسید کربن و تحویل اکسیژن هیجان زده است. U۱۱۴۶ نیز یک گلبول سفید قدرتمند و آماده مبارزه با هر دشمنی است که از راه برسد. 

این دو بعد از چند برخورد نه چندان دوستانه اولیه، به دوستان دائمی و ثابتی برای هم تبدیل میشوند و باهم برای حفظ سلامت بدل تلاش میکنند.

فصل چهارم انیمه The Seven Deadly Sins

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های عاشقانه
 • تاریخ پخش: 13 ژانویه یا 24 دی
 • ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی
 • استودیوی سازنده: Studio Deen
 • منبع: مانگای اثر Nakaba Suzuki

این انیمه شاید بیش از هرچیز از داستان های اروپای قرون وسطی الهام گرفته باشد. آنچه که آن روزها شوالیه های مقدس شناخته میشدند و حالا به عنوان ستمگرانی در دل تاریخ!

اینجا ما با داستان الیزابت شاهزاده پادشاهی Liones  همراه میشویم که به دنبال پیداکردن گروه هفت گناه کبیره است تا سرمین خود را پس گرفته و عدالت را برقرار کند.

هفت گناه کبیره گروهی از شوالیه ها و قهرمانانی هستند که به شوالیه های مقدس پشت کرده اند. د فضل چهارم، قهرمانان از هم جدا شده‌اند و باید دوباره کنارهم جمع شوند تا Camelot را از ارتشی شیطانی و اعضای Jikkai نجات دهند. این فصل به جنگل شاه پری (Fairy King) و تاریخ عجیب Jikkai خواهد پرداخت.

انیمه Horimiya

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های عاشقانه
 • تاریخ پخش: 3 اکتبر یا 12 مهر
 • ژانر: کمدی، مدرسه‌ای، عاشقانه، زندگی روزمره
 • استودیوی سازنده: CloverWorks
 • منبع: مانگای اثر HERO

هوری محبوب در نگاه اول و از بیرون، یک دختر دبیرستانی زیبا و باهوش به نظر می‌رسد، اما او در واقعیت دختری ساده، عملگرا، و اهل خانواده است.

از طرف دیگر، میامورای عینکی به صورت یک دانش‌آموز معمولی و غمگین به نظر می‌آید، اما او درواقع پسری خوش‌قیافه است و خالکوبی و پیرسینگ‌های بسیاری دارد. زمانی‌که این دونفر به صورت غیرمنتظره‌ای در خارج از کلاس باهم برخورد می‌کنند، متوجه شخصیت واقعی یک‌دیگر می‌شوند و داستان شیرین دوستی و علاقه میان آن‌ها شروع می‌شود.

به عنوان یکی از بهترین انیمه های عاشقانه در انتظار این انیمه هستیم.

فصل دوم انیمه Laid-Back Camp

بهترین انیمه های زمستان 2021 ؛ آغازین سال دهه جدید میلادی با دنیای انیمه ها!
بهترین انیمه های عاشقانه
 • تاریخ پخش: 7 ژانویه یا 18 دی
 • ژانر: زندگی روزمره، کمدی
 • استودیوی سازنده: C-Station
 • منبع: مانگای اثر Afro

این انیمه داستان رین شیمای و نادشیکو کاگامیهارای دو دختر با شخصیت هایی نسبتا متفاوت را بیان میکند که حین کمپ زدن در کوه فوجی باهم آشنا میشوند.

این دو به دلیل علایق مشترک شان به گردشگری و کمپینگ باهم دوست میشوند و داستان انیمه با محوریت این دو دختر و البته اکیپ دوستی شان ادامه پیدا میکند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص بهترین انیمه های زمستان 2021 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر