فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟

نتورک مارکتینگ جند سالی هست که در ایران رواج جدی یافته است. این گفتار تکراتو به معرفی بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران اختصاص دارد.

شرکت های فعال در حوزه بازاریابی شبکه ای در ایران بسیارند. هر کدام از این شرکت ها نیز با پلن ها و محصولات متفاوت سعی در جلب نظر مردم و توسعه کسب و کار خود دارند.

اما یک سوال مهم که برای افراد تازه کار در بازاریابی شبکه یا آنهایی که قصد ورود به نتورک مارکتینگ را دارند وجود دارد، این است که از میان این تعداد شرکت های فعال در این حوزه، بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟

اگر هنوز وارد این کار نشده باشید احتمالا سوالات دیگری مانند نتورک مارکتینگ چیست؟ و چقدر قابل اعتماد است نیز در ذهن شما چرخ میزند.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟

برای بررسی و معرفی بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران بد نیست اگر ابتدا با یک بحث پایه ای کار را آغاز کنیم. اساسا بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یعنی چه؟

به لحاظ واژگانی Network Marketing‌ از دو بخش اصلی تشکیل شده است. مارکتینگ در معنای بازاریابی و نتورک در معنای شبکه یا شبکه ای بر سرهم ترجمه بازاریابی شبکه ای را برای ما به ارمغان می آورد.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟

اما در معنای دقیق بازاریابی شبکه‌ای (Network Marketing) یا فروش هرمی (Pyramid Selling) یا بازاریابی چندسطحی (Multi-level Marketing) با نام اختصاری اِم‌اِل‌اِم (به انگلیسی: MLM)، نوعی شیوه فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند.

درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.

در بازاریابی شبکه‌ای، بازاریاب‌ها به صورت «تبلیغات کلامی» یا «تبلیغات چهره به چهره» اقدام به فروش محصولات کمپانی می‌کنند. در حال حاضر به ترتیب کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و ژاپن در زمینه بازاریابی شبکه‌ای سردمدار هستند.

به علاوه ذکر این نکته در همین ابتدای بحث ضروری به نظر میرسد که بر اساس تحقیقات آژانس‌های نظارت بر مصرف‌کننده به‌طور مستقل، بین ۷۰ تا ۷۵ درصد از افراد شرکت‌کننده در بازاریابی شبکه‌ای به درآمدهای بالا نمی‌رسند.

در کشور ما هم چندسالی است که شرکت های زیادی در حوزه بازاریابی شبکه ای فعالیت میکنند. اما این همچنان یک سوال اساسی است که بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران کدام است و فهرست بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران شامل چه نام هایی است؟

در ادامه این گفتار با ما باشید تا بهترین نتورک مارکتینگ ایران را به شما معرفی کنیم.

فهرست بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران

بنابر آخرین آمارهای رسمی و موجود تاکنون نزدیک به 32 شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران ثبت شده و اخذ مجوز کرده اند که اسامی آنها در جدول زیر آمده است.

شبکه بادران گستران ۱۷ نیک پوشان رادین
۲ تلاش کاران سرمایه وزین ( تکسو ) ۱۸ سیمرغ عصر تجارت
۳ خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز ۱۹ زندگی سبز دماوند
۴ ابر تجارت کهکشان ۲۰ جانسو تجارت
۵ پارس نیوشا نیک ۲۱ بازاریابی شبکه ای راه سوم پارسیان
۶ بازاریابان ایرانیان زمین (بیز) ۲۲ شبکه تلاش آفرینان تجارت (تات)
۷ میراث نفیس دست ها ۲۳ بازاریابی شبکه ای بهترین راه تجارت ویرا
۸ آویژه سگال ۲۴ کاریزما تجارت یکتا
۹ کارآفرینان پیشرو باورس ۲۵ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان
۱۰ آرسن بازارسازان ایرانیان ۲۶ سامانه تجارت جهانی هزاره سوم
۱۱ بازاریابان خاک اهورایی ۲۷ گسترش بهداشت ارغوان
۱۲ شرکت سفیران یگانه بازاریابی آسیا ۲۸ شرکت تجارت وینا کران
۱۳ عطا تجارت گستر کارنو ۲۹ سپاروک پخش پایدار
۱۴ فوژان شبکه تجارت پاسارگاد ۳۰ آرمان تدبیر اطلس
۱۵ بازاریابی شبکه ای توکا ۳۱ جی ام اوشن اونیو پی تا ای منطقه آزاد چابهار
۱۶ سخت کوشان اریس ۳۲ آریا پژوهش یکتا

در ایران و آنطور که احتمالا باید بدانید معروف ترین شرکت های نتورک مارکتینگ، شرکت های بادران گستران (که اتفاقا تیم فوتبال هم دارد)، پنبه ریز،‌ بیز، تلفیق هنر و نیوشانیک هستند.

البته که برخی دیگر از شرکت ها هم در کنار این شرکت های معروف در این حوزه فعال هستند که در ادامه به آنها بیشتر میپردازیم.

در اکثر کشورهای مطرح در زمینه بازاریابی شبکه ای بحثی با نام رتبه بندی شرکت ها وجود دارد که در این رتبه بندی هر سال برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای براساس تحلیل های آماری دقیق انتخاب و اعلام می شوند؛ همچنین اطلاعات بسیار دقیق در مورد میزان فروش شرکت ها، تعداد بازاریابان، امتیاز شرکت ها از نظر رضایت مشتریان در اختیار علاقه مندان به مشارکت در این حرفه قرار می گیرد.

در کشور ما با توجه به نوپا بودن این صنعت و مشکلات زیر ساختی و فرهنگی که در زمینه این حرفه وجود دارد، هنوز رتبه بندی رسمی برای شرکت ها توسط مراجع زیربط صورت نگرفته است.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

در رتبه بندی هایی که در سرتا سر دنیا بر روی شرکت های بازاریابی شبکه ای صورت گرفته چند موضوع کلی و مهم به عنوان اصول رتبه بندی مورد توجه قرار گرفته است:

 • طرح درآمدی شرکت: در طرح درآمدی مهم ترین مسئله تمرکز برخرده فروشی و پرداخت متناسب پورسانت به سطوح مختلف است. در برخی از شرکت ها عده کمی که در رأس هرم شرکت قرار دارند پورسانت بالایی را دربافت کرده و عده زیادی که در قاعده هرم قرار دارند پورسانت کمی را دریافت می کنند. یک طرح درامدی عادلانه پورسانت ها به نسبت متناسب بین سطوح توزیع می گردد.
 • محصولات شرکت: دومین معیار مهم محصولات شرکت است. اکثر شرکت های مطرح خود تولید کننده محصولات شان هستند و محصولات ارائه شده توسط آنان محصولی منحصر به فرد است که توسط سایر شرکت ها توزیع نمی گردد. علاوه بر منحصر به فرد بودن قیمت و کیفیت محصولات نیز در روند ارزشیابی شرکت تأثیر گذار است. بهترین قیمت برای محصولات قیمتی است که از قیمت کالاهای مشابه در بازار بالاتر نبوده و بتواند مشتریان را راضی نگه دارد.
 • سابقه شرکت: علاوه بر موارد ذکر شده معیار مهم دیگری نیز وجود دارد که نشان دهنده سلامت قانونی و اخلاقی فعالیت شرکت است و آن رعایت مقررات مصوبه توسط شرکت ها است. شرکتی که خود را ملزم به رعایت مقررات می داند به عنوان شرکتی قابل اعتماد برای فعالیت بازاریابان شناخته می شود.
  شرکت هایی که موارد ذکر شده را با دقت نظر به مرحله اجرا درآورند شرکت هایی اخلاق مدار و قانون مدار شناخته می شوند که نه تنها آینده روشنی در انتظار آنان است؛ بلکه بازاریابان آن ها نیز به راحتی می توانند به اهدافشان دست پیدا کنند.
 • رضایت بازاریاب و مشتریان: رضایت مشتری و بازاریاب از مهم ترین نکاتی است که در تمامی شرکت های مطرح دنیا مورد توجه قرار گرفته و به عنوان اصلی ترین معیار در رتبه بندی شرکت شناخته می شود. خدماتی که یک شرکت می بایست به بازاریابانش ارائه دهد عبارتند از: ارسال به موقع محصولات، پاسخگویی به موقع به درخواست انصراف و بازخرید بازاریابان، پرداخت به موقع پورسانت به بازاریابان، فراهم کردن امکانات آموزشی رایگان برای بازاریابان، تأمین امکانات زیر ساختی به تعداد کافی جهت فعالیت بازارایابان همانند تأسیس شعب در شهرستان های مختلف جهت سهولت کار بازاریابان، برگزاری همایش های آموزشی و تأمین جروات آموزشی یکسان در سر تا سر کشور جهت بالا بردن سطح علمی بازاریابان.

با تکیه بر این معیارها قصد داریم به بررسی فهرستی از شرکت های بازاریابی شبکه ای ایرانی و معرفی بهترین های این حوزه بپردازیم. اما بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران کدامند؟

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران

تصویر زیر، بر اساس تعداد بازاریابان هر شرکت در استانهای کشور، موفق ترین شرکت در هر استان کشور در جلب نظر افراد را نشان میدهد. هرچه تعداد بازاریابان یک شرکت بیشتر باشد، میزان فروش محصولات در آن استاد بیشتر خواهد بود.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه در ایران

همانطور که از تصویر بالا متوجه میشویم، سه شرکت بادران، بیز و پنبه ریز ؛ بهترین شرکت های بازاریابی شبکه ای ایران حداقل به لحاظ آماری محسوب میشوند.

احتمالا با کمی اغراق بتوانیم بگوییم بادران موفق ترین و بهترین نتورک مارکتینگ ایران است. اما در ادامه و با بررسی پلن ها و سایر مسائل جانبی این شرکت ها به نتایج بیشتری میرسیم.

معرفی هر یک از بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران

در ادامه و بنابر اطلاعاتی که از سایت هر یک از شرکت ها و همچنین سایر منابع مرتبط به دست آورده ایم، به اختصار به شرح حوزه فعالیت و معرفی هر یک از بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران میپردازیم.

پنبه ریز : بهترین نتورک مارکتینگ ایران فعال در حوزه بهداشتی

شرکت پنبه ریز با نام کامل خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز یکی از قدیمی ترین و البته بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران است که بیشتر بر روی محصولات آرایشی وب هداشتی تمرکز دارد.

با توجه به این که دامنه جدیدی برای خود انتخاب کرده اند و با وجود بازاریابان این شرکت رشد الکسا شرکت پنبه ریز بسیار زیاد بوده است. آدرس سایت قبلی پنبه ریز Panberes.ir بود اما الان از www.pisc.ir آدرس جدید سایت است، استفاده میکنند و آدرس قبلی به آدرس جدید ریدایرکت شده است.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

محصولات شرکت پنبه ریز

 • زیبایی
 • بهداشتی و مراقبتی
 • خوشبوکننده
 • سلولزی
 • خوراکی
 • بسته های ترکیبی مو و زیبایی

مزایای شرکت پنبه ریز

 1. در زمینه محصولات تخصصی خود یعنی لوازم آرایشی و بهداشتی، حداقل در ایران در زمره بهترین ها قرار دارد.
 2. وجود شعبه های مرکزی، ارتباط و دسترسی ها و در نهایت سرعت عمل را افزایش میدهد.
 3. برگزاری همایش هایی در طول سال برای بازاریابان شرکت.
 4. کیفیت خوب آموزش های پنبه ریز را همواره یکی از علل موفقیت آن دانسته اند.

معایب شرکت پنبه ریز

 1. به سختی میتوان برای آن در هر جایی مجوز افتتاح شعبه کسب کرد. آن هم البته به دلیل سیاست های خود پنبه ریز است.
 2. گران بودن محصولات نسبت به محصولات مشابه با همان کیفیت در بازار.

تکسو : بهترین نتورک مارکتینگ ایران

تکسو از دیگر شرکت های فعال در حوزه بازاریابی است که مدتی است با استقبال خوبی مواجه شده است. محصولات این شرکت ترکیبی از انواع دمنوش ها و لوازم بهداشتی است.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

محصولات شرکت تکسو 

 • چای
 • دمنوش
 • عسل
 • ادویجات
 • عطر و ادکلن
 • شامپو
 • لوسیون و کرم
 • لوازم آشپزی
 • حوله

مزایای شرکت تکسو:

 1. کیفیت خوب محصولات
 2. وجود شعب در دسترس برای فعالیت بازاریابان
 3. به مانند پنبه ریز، برگزاری برخی همایش ها در طول سال از علل موفقیت این شرکت است.
 4. در مورد مسائل انگیزشی و آموزشی خوب عمل میکند.

معایب شرکت تکسو:

 1. ضعف پشتیبانی شرکت در تامین کمبودی محصولات
 2. برای برگرداندن محصولات ب شرکت با دردسرهای زیادی مواجه میشوید.
 3. با وجود کیفیت خوب محصولات، قیمت ها بعضا نسبت به گزینه های موجود در بازار بسیار عجیب و گران است.

بادران گستران : مهمترین و بهترین نتورک مارکتینگ ایران

بادران از اولین و البته قدیمی ترین ها در این حوزه است که در بازه ای از زمان آنقدر با رشد و پیشرفت مواجه شد که حتی یک تیم فوتبال هم تاسیس کرد و در برخی از شهرستان های کوچک کشور بیش از دو شعبه همزمان داشت!

این موضوعات نشانگر قدرتمندی بادران و موفقیت آن است. در این میان اما طی مدت گذشته و با نزول کلی جریان بازاریابی شبکه ای، بادران هم کمی با نزول مواجه شده است.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

محصولات شرکت بادران

 • محصولات آرایشی
 • عطر
 • مراقبت از مو
 • مراقبت از پوست
 • سلولزی
 • بهداشت شخصی
 • انواع شوینده ها

مزایای شرکت بادران گستران

 • همانطور که در ابتدا هم گفتیم، بادران از شبکه قدرتمند و پرتعدادی از شعب در سراسر کشور بهره مند است که کار فروش را برایش آسان کرده است.
 • محصولات با کیفیت راضی کننده
 • تدارک آموزش های خوب برای بازاریابان

معایب شرکت بادران گستران

 • یکی از معایب شاید گران بودن برخی کالاها به نسبت نمونه های موجود در بازار باشد.
 • بسیاری از محصولات موجود نیستند و تامین موجودی با تاخیر صورت میگیرد.

نیوشانیک

نیوشانیک یکی از شرکت های قدیمی فعال در حوزه مورد بحث بود که در سال 1385 تاسیس شد. اما از آنجا که بازاریابی شبکه ای در سال 91 در ایران مجاز شد، نیوشانیک نیز در این سال با تغییر پلن کاری به بازاریابی شبکه ای رو آورد. در نتیجه تمرکز بر یک حوزه خاص، نیوشانیک در حوزه دمنوش و قهوه بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران است.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

محصولات شرکت نیوشانیک

 • انواع چای سبز
 • چای سیاه
 • پودر قهوه و شکلات
 • دمنوش ها

مزایای شرکت نیوشانیک

 • فعالیت در یک زمینه خاص در عین اینکه بعضا محدودکننده است اما از برخی جهات بسیار خوب است.
 • نیوشانیک در سراسر ایران و علی الخصوص مراکز استان ها شعبه دارد.

معایب شرکت نیوشانیک

 • بعضی از محصولاتی که در سایت معرفی شده وجود ندارد.
 • قیمت ها در مورد بعضی محصولات از قیمت های بازار گران تر است.

بیز ، بازاریابی ایران زمین

بیز نیز از جمله قدیمی ترین هاست. از قضا در برخی محصولات میتوان بیز را بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران دانست. در ادامه به مانند موارد قبلی محصولات و مزایا و معایب شرکت را معرفی میکنیم.

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران

محصولات شرکت بیز

 • لوازم خانگی
 • دستگاه های تصفیه آب
 • مواد غذایی (انواع غذای آماده، خرما، ادویه و چاشنی)
 • قهوه های گائودرما
 • شوینده های بهداشتی
 • بخش فروش کتاب آموزشی
 • آرایشی بهداشتی
 • ساعت
 • منسوجات

مزایای شرکت بیز

 • برخلاف سایر شرکت ها در بیز اجباری برای خرید یا رقم مشخص خرید وجود ندارد.
 • عضویت در بیز آسان است.
 • برخلاف نیوشانیک که با تمرکز بر یک حوزه فعالیت میکند، بیز با تنوع حوزه های فعالیت و البته تنوع محصولات به موفقیت رسیده است.

معایب شرکت بیز

 • مثل بسیاری دیگر، با معضل ناموجود شدن محصولات و البته دیر تامین شدن آنها مواجه است.
 • قیمت های بیز متناسب با قیمت های بازار نیست

نفیس

شرکت نفیس به عنوان یکی از تازه واردان این حوزه فعالیت متوسط و معمولی داشته است. نه سیر نزولی خاصی و نه سیر صعودی چشمگیری!

بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چه شرکت هایی هستند؟
بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

محصولات نفیس

 • مورال کاپ
 • بلک بری
 • پرستوم
 • ام ان دی
 • تاپ شاپ
 • سوپر استار
 • آروماتیک
 • بارلکا
 • محصولات آموزشی

در مورد مزایا و معایب نفیس فعلا چیزی نمیتوانیم بگوییم. باید کمی صبر کنیم و منتظر آینده باشیم. شما اگر نفیس را میشناسید در کامنت ها برایمان از مزایا و یا معایب آن بنویسید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص بهترین شرکت های نتورک مارکتینگ ایران چیست؟ به نطر شما بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران کدام است؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (90 نظر)

  با سلام

  محصولات شرکت نفیس واقعا عالی هست و با کیفیت و خیلی راحت همه میتونن بخرن
  چون هم‌کیفیتش عالیه
  هم قیمتش واقعا از کالای های مشابه بازار کمتر هست

  پاسخ

  شرکت نفیس ( تولید کننده محصولات پوست ، مو و ناخن) چند سالی هست به صورت نتورک مارکتینگ در حال فعالیت ست.اطلاعات ثبت شده شما در خصوص محصولات قدیمی و ابتدایی ست. در صورت صلاحدید شرکت، محصولات نهایی و فعلی معرفی خواهند شد.ضمن این که برخی از محصولات این شرکت نمونه ایرانی دیگری در کل کشور ندارند و نتایج ثمربخش و بسیار شگفت انگیزی از ان حاصل می شود و نمونه های مشابه ان را صرفا در چند کشور دنیا می توانید یافت کنید و قطعا اگر هموطنان عزیز اگاهی بیشتری در مورد محصولات این شرکت یابند از انجام حتی برخی اعمال لیزر بر روی پوست در گام نخست خودداری می کنند.در حالی که قیمتها بسیار مناسب و ارزان تر از سایر شرکتهای شبکه ای در ایران ست.حتی محصولات ویژه و فوق تخصصی ان که مشابه ایرانی ندارند به نسبت مشابه خارجی آن ها صدها و میلیونها تومان ارزانترست با نتایج فوق العاده عالی.خود من در وهله اول مصرف کننده محصولات شرکت بوده ام که به دلیل رضایت کامل از محصولات، در این شرکت به عنوان مشاور فعال شدم.
  اضافه کنم در کمال تعجب برخی شرکتهای نامبرده در برخی سایتها متاسفانه اصلا شبکه ای نیستند و بشدت هرمی و متخلفند، در حالی که متاسفانه با عنوان نتورک مارکتینگ معرفی می شوند!!!

  پاسخ

  ببینید تا وقتی مشتری وقتی محصولی رو که از شما خریداری می‌کنه همون لحظه ازش سود نبره شما موفق نمی شوید من خودم داخل صنعت بیمه کار میکنم ما به مشتریهامون بیمه رایگان میدیم که همون لحظه ازش درآمد هم کسب می‌کنه حالا هی برید شما دنبال این باشید که تیم بگیرید ما هم میفروشیم هم تیم میگیریم .حالا کدوم شرکت شبکه ای بهتره ؟🤔🤔🤔🤔🤗

  پاسخ

  سلام وقت بخیر، میشه بگین کدوم شرکت بیمه کار میکنین؟ من تاحالا ندیدم بیمه رو رایگان بدن.

  پاسخ

  رئیس شرکت نفیس پدرته یا پدر بزرگت

  پاسخ

  حرفه ای ترین و استانداردترین شرکت بازاریابی شبکه ای ایران در حال حاضر شرکت نفیس هست.

  پاسخ

  به نظرم به سایت بیزینسس فور هوم یه سر بزن تا بفهمی کدوم شرکت ایرانی رتبه بالاتری تو دنیا داره😊نفیس فک نکنم تا رتبه 1000 هم رسیده باشه

  پاسخ

  همه ی شرکت‌های هرمی کلاهبرداری هستن✌

  پاسخ

  ثابت کن هرمی هست

  پاسخ

  سلام متأسفانه اطلاعات مقاله بسیار قدیمی هستش و اصلا آپدیت نشده متناسب با رویدادها و اتفاقات اخیر این صنعت بزرگ. مثلا الان شرکت نفیس رتبه اول و رو به رشد ترین نمودار رو توی سیستم های آنالیز گوگل داره یا راهبر ارشدش یعنی جناب آقای ضیایی، ازشون برای اولین بار در کل تاریخ نتورک مارکتینگ ایران جهت سخنرانی در بزرگترین همایش فروش مستقیم دنیا یعنی مسترمایند توی دو سال متوالی دعوت شد. برندها هم کلا تغییر کردن. من یک سال در مورد شرکت های این صنعت تحقیق کردم و به اطلاعات خیلی ارزشمندی دست پیدا کردم. اگه کسی مایل بود که از اطلاعات و تجربیات بنده برای مسیرش استفاده کنه، به واتساپ پیام بده تا راهنمایی و کمکش کنم :

  09364451741

  پاسخ

  سلام و درود

  بنده خیلی مایل به کار در حوزه نتورک هستم و فعال و سخت کوشم در این‌ زمینه… لطفا هرکس شرکت خوبی سراغ داره با درامد خوب بهم پیام بده
  ۰۹۹۲۹۱۸۴۸۶۱

  پاسخ

  شرکت نفیس ( تولید کننده محصولات پوست ، مو و ناخن) چند سالی هست به صورت نتورک مارکتینگ در حال فعالیت ست.اطلاعات ثبت شده شما در خصوص محصولات قدیمی و ابتدایی ست. در صورت صلاحدید شرکت، محصولات نهایی و فعلی معرفی خواهند شد.ضمن این که برخی از محصولات این شرکت نمونه ایرانی دیگری در کل کشور ندارند و نتایج ثمربخش و بسیار شگفت انگیزی از ان حاصل می شود و نمونه های مشابه ان را صرفا در چند کشور دنیا می توانید یافت کنید و قطعا اگر هموطنان عزیز اگاهی بیشتری در مورد محصولات این شرکت یابند از انجام حتی برخی اعمال لیزر بر روی پوست در گام نخست خودداری می کنند.در حالی که قیمتها بسیار مناسب و ارزان تر از سایر شرکتهای شبکه ای در ایران ست.حتی محصولات ویژه و فوق تخصصی ان که مشابه ایرانی ندارند به نسبت مشابه خارجی آن ها صدها و میلیونها تومان ارزانترست با نتایج فوق العاده عالی.خود من در وهله اول مصرف کننده محصولات شرکت بوده ام که به دلیل رضایت کامل از محصولات، در این شرکت به عنوان مشاور فعال شدم.
  اضافه کنم در کمال تعجب برخی شرکتهای نامبرده در برخی سایتها متاسفانه اصلا شبکه ای نیستند و بشدت هرمی و متخلفند، در حالی که متاسفانه با عنوان نتورک مارکتینگ معرفی می شوند!!!

  پاسخ

  شرکت نفیس یک شرکت بسیار عالیست و خیلی خیلی داره خوب کار میکند و آینده خوبی داره و پیشنهاد میکنم هر کسی خواست اطلاع بیشتر کسب کنه به این شماره در واتساپ پیام بفرستید
  09127474437
  موفق باشید

  پاسخ

  با سلام شرکت نفیس بعنوان یک شرکت فروش اینترنتی چند ساله که توی ایران کار خودش رو شروع کرده. من خودم اولش بعنوان مصرف کننده محصولاتش بودم ولی وقتی دیدم محصولاتش کیفیت فوق العاده و قیمتی بسیار مناسب تر از موارد مشابه توی شرکتهای دیگه داره تصمیم گرفتم بعنوان مشاور تو این شرکت فعالیت کنم. همچنین پلن خیلی خوبی داره و پورسانت بموقع و سطح آموزش بالا و باکیفیت هم از دیگر مزایای این شرکته. اگه کسی تمایل داشت تو این شرکت بعنوان مشاور فعالیت کنه میتونه به این شماره پیام بده. 09163120336

  پاسخ

  بازاریابی شبکه ای یعنی فروش نه خرید اجباری بادران این قانون و دور زده
  بازاریابی شبکه ای حق ورود نداره ولی بادران با دادن خدمات اینو دور زده

  پاسخ

  سلام
  شرکت نفیس یه شرکت بازاریابی خیلی خوبیه که راحت به هرکسی درآمد میده ومهم نیست که اول هرم باشی یا آخرش چون محصولات باکیفیتی داره که حتی افرادی باتوانایی خیلی کم از نظر تایم وموقعیت مکانی میتونن این کارو انجام بدن به عنوان شغل پاره وقت یاحتی تمام وقت که پتانسیل درآمدیش خیلی بالاست یکی از نکات مهمش واریزی پورسانت ها به موقع هست وآموزش های بی نظیرشون من درفاصله زمانی ۷ماه تونستم به درآمد خیلی خوب برسم واز افرادی رو باخودم همراه کنم
  {سلب مسئولیت: تکراتو مسئولیتی در قبال نظرات کاربرانش ندارد و انتشار آنها به معنای تایید و رد آن نیست.}

  پاسخ

  سلام.تو شرکت هایی ک گفتید نام بزرگترین شرکت حال حاضر ایران شرکت دانش بنیان آی نوتی رو نگفتید چون پلن فوق العاده ای ک ای نوتی داره و فقط تو ی سطح و بخود فروشنده پورسانت میده اصلا جز شرکت های بازاریابی شبکه ای قرار نمیگیره در حالی ک شبکه و تیم سازی فوق العاده عالی داره و خدماتی ک ارائه میده اولا ک مجبور نیست بازاریاب ک خودش هم بخره و هم اینکه فوق العاده خدمات یونیک و ب روزی هستند ک نیاز همه هست و نکته بعدی اینکه فروش خدمات ب این یونیکی رو نمیشه با فروش شامپو صابون اصلا مقایسه کرد.09368007414کسی اگ بیشتر خواست بدونه می‌تونه تو واتساپ پیغام بزاره تا خدمتش توضیح بدم مزایای این شرکت بینظیر رو مرسی

  پاسخ

  با سلام و خدا قوت به همه ی عزیزان باید عرض کنم خدمت شما بزرگواران که شرکت نفیس بهترین تولید کننده و خفن ترین شرکت حال حاظر ایران می‌باشد این اطلاعات سایت قدیمی هستند ولی از هر کی که بپرسید بهترین شرکت بازاریابی که ما بهش میگیم کارخونه ی انسان سازی مطلق به شرکت نفیس و مخصوصا لاین خط حامی بنده می‌باشد که قدرتمند مربی ها و پورسانت بگیر ترین مربی هارو داریم خداروشکر بابت این تیم

  پاسخ

  تمامی شرکتها امکان صادرات به کشور های همسایه ندارن و من به همین دلیل منصرف کار کردن شدم چون قابلیت ارسال به خارج کشور به صورت خیلی سخت و دشواره حتی قبل کرونا هم همینجور بوده

  مثلا من مشتری پنبه ریز دارم تو امارات ولی برای فرستادن مشکل دارم هیچکی هم برسی نمیکنه همه میگن دارن یک کارهای انجام میدن هنوز مشخص نیست من نزدیک به 6ساله الان شرکت پنبه ریز میشناسم اما هیچ اقدامی نکردن و من همچنان دارم مشتری هام از دست میدم
  و اینکه هرچی میگیم اسم افغانستان و عراق میارن در صورتی که شرکت باید توانایی فرستادن به تمام دنیا داشته باشه

  و شاید پنبه ریز و تکسو جزء بهترین شرکتهای هستن که دیدم هرچا کالاها خیلی گرون میدن

  اگه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم
  چون من دقیقا گیر کار صادرات محصولات هستم
  09039089750

  پاسخ

  سلام، خدمت شما میخوام راهنمایی کنم که شرکت نفیس برای ارسال به کشور های اطراف هیچ مانعی نداره و گواهی dnwداره اطلاعاتی که در این سایت گفته شده بروز نیست چون موقع این اطلاعات این شرکت تازه کاره خودش و آغاز کرده. قیمت به صرفه ی محصولات نفیس باور نکردنیه
  برای اطلاعات بیشتر به شماره 09305729923 واتساپ پاسخگو هستم

  پاسخ

  سلام من در شرکت لیاتیم هستم که محصولات تراست دارن که در واقع همون آرمان تدبیر اطلسه که به ۱۸ کشور دنیا صادر میکنن اگه و تحت لیسانس لوزان سوئیس میباشد اگر خواهان بودی به ۰۹۹۱۷۶۱۵۲۹۹ در واتساپ پیام دهید تا کامل براتون توضیح بدم

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من نماینده و مشاور شرکت پنبه ریز هستم و خیلی عالی داریم کارمیکنیم و هیچوقت محصولاتمون کمبود نداشته، همچنین به جرأت میگم هیچ برندی به کیفیت محصولات ما نمی‌رسه. از نظر قیمت هم با بازار برابری می‌کنه و اصلا گرونتر نیست ،چرا اطلاعات غلط میدین، من خودم توی دوتا شرکت دیگه فعالیت کردم و همیشه مشکل این رو داشتیم که قیمتشون از بازار بیشتر بود و مشتری ناراضی بود و کیفیت محصول از چیزی که ادعا میکردند کمتر بود.
  امروزه با وجود محصولات پنبه ریز دیگه اکثر خانمها یه سری از عملهای زیبایی رو انجام نمی‌دن و از محصولات پنبه ریز استفاده میکنن و همشون هم بعد از استفاده به عضویت شرکت پنبه ریز در میان و شروع به فعالیت میکنن.
  از نظر وبینار و همایش هم که دیگه سنگ تمام گذاشتند و هیچوقت مشاورها رو تنها نمیذارم و همیشه در حال آپدیت اطلاعات و تبادل اطلاعات هستیم. در کل پنبه ریز با همه نمایندگان و مشاورینش مثل خانواده رفتار می‌کنه.
  پنبه ریز بهترینه

  اگر کسی نیاز به مشاوره داره من در خدمتتون هستم.
  09371970101

  پاسخ

  با سلام شرکت نفیس بهترینه

  دوستان هرکی راهنمایی بیشتری میخواد ی پیام تو وات بفرسته خوشحال میشم کمک کنم
  09219226079

  پاسخ

  نمیدونم فاز این دوستان چیه که با تعصب میان شرکت شون رو معرفی میکنن😆😆😆
  من خودم بیز بودم …وقتتون رو با این چیزا تلف نکنین.

  پاسخ

  دلیل اینکه گفتید چیه؟و چرا

  پاسخ

  چون دزد هستن.
  مجبورت میکنن کالایی رو بخری که توی بازار زیر قیمت خریدت پیدا میکنی.

  پاسخ

  اتفاقا شرکت بیز خرید اجباری نداره. خیلی از محصولاتش منحصربفرده در نتیجه نگران رقبای دیگه و قیمتاشون نیستین.
  و تعداد قابل توجهی از محصولاتش قیمتشون در حد رقبای دیگه هست با کیفیت کاملا بهتر.

  پاسخ

  سلام دوستان🌹
  من الان یک سال و هفت ماهه که دارم با شرکت نفیس بعنوان مشاور همکاری میکنم.
  اولش بعنوان شغل دوم انتخابش کردم چون شانزده سال معلم رسمی آموزش و پرورش هستم و شش ماه درباره شرکت های مختلف و محصولات و پلن درآمدزایی شون تحقیق کردم.
  شرکت نفیس مزایای زیادی داره و تنها شرکتی هست که سیستم آموزشش ثبت ملی شده و محصولات پوست و مو که تو منطقه برای اولین بار از علم سلول های بنیادی استفاده کرده و همچنین محصولات مکمل خوراکی مثل قطره سیلیس که میتونم بگم تو دنیا حرف برای گفتن داره،
  از مزایای قابل توجه و بسیار مهم شرکت این هست که توی این مدت کوتاه افراد موفق زیادی پرورش داده که همه این چیزای که میگم مستنداتش موجود هست،دو تا مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی اینجا چیزایی یاد گرفتم که تو هیچ دانشگاهی یاد نگرفتم.
  تنها عیب این شرکت این هست که براحتی افراد پذیرش میشن،کاش ورودش اینقدر راحت نبود تا اعضا قدرش را بیشتر میدونستند.
  خیلی خوشحالم بابت این انتخاب آگاهانه،و کمپانی قدرتمند نفیس که باعث رشد همه جانبه در من شد.
  خدایا شکرت🙏

  شماره واتساپ جهت اطلاعات بیشتر 09136776279

  پاسخ

  چرا پذیرشش سخت بشه فقط برا خودت میخوای تو نون بخوری فقط عجب آدمایی پیدا میشن..این شرکت محصولات خوبی داره و دست خیلیارو گرفته خداروشکر.

  پاسخ

  تنرکز روی محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبتی هست و خرید اجباری نداره،درمورد محصولات آموزش میدن و بنظر من یکی از بهارین شرکت های بازاریابی شبکه ای هست

  پاسخ

  شرکتی در حوضه قطعات و لوازم خودرو هست ؟

  پاسخ

  شرکت بیز
  واکس لاستیک واکس داشبورد و…

  پاسخ

  بهترین شرکت در حال حاضر هلدینگ تکسو هستش
  دلایل:
  تولید محصولات سلامت محور با داشتن صفر تا صد کارخانه از آن خودش
  پرداخت به موقع پورسانت طبق پلنی که اعلام کرده
  داشتن سیستم آموزشی منظم منطبق با استانداردهای جهانی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین
  داشتن دفاتر مجاز در اکثر استان‌ها
  نوآوری و خلاقیت

  پاسخ

  اگه میشه شمارتو بده تا منم وارد شرکت بشم

  پاسخ

  من خودم چند وقته در هلدینگ تکسو هستم هم از پلن درامدیش راضیم همم اینکه محصولاتش ارگانیک و عالی هستن مخصوصا عسل ژل رویالش که فوق العاده عالیه اموزشهای حرفه ایی با رهبران عالی شرکت اگه کسی سوال داشت یا دوست داشت وارد شرکت بشه به واتس اپ پیام بده ۰۹۰۳۸۰۸۲۶۲۰

  پاسخ

  من بازار یاب شرکت بزرگ نفیس هستم و حدودا ۳ سال دارم کار میکنم خداشکر راضیم هم پلن هم محصول وهم تیم👊👊
  درامد عالی دارم خداشکر

  پاسخ

  از اینا بهتر باشگاه تخفیفات که در زمینه ارائه کارت تخفیف کار میکنه …
  واز روش mim بهره میگیره .

  پاسخ

  سلام من نمایندهمروارید پنبه ریز هستم وخیلی هم راضی هستم یکی به خاطر نظم خوبش وهم برای محصولاتش وجنس هاش واقعا درجه یک هستش و کسی که دنبال کیفیت باشه میفهمه و اصلاهم هرمی نیست بلکه اهرمیه و همه برای موفقیت به هم کمک میکنند و این شرکت امسال برنده جایزه منا خاورمیانه شده و اجازه فروش حتی توی کشورهای اروپایی هم داره لطفا همیشه تحقیق کنید بعد قضاوت کنید🙏🙏

  پاسخ

  به عنوان یک دختر ارمنی میخواستم بگم شرکت پنبه ریز عالی ترین شرکت بازاریابی است که من راضیم از همه چیز و اینکه جزو برنده جایزه منا خاورمیانه شده من خودمم یک شخص بسیار حساس حستم با تمام تحقیقاتی که کردم یک شرکت قابل قبولی است.اگر کسی تمایل به آشنا شدن با کار را دارد به این شماره تماس یا پیام بدهد با تشکر:۰۹۳۶۰۸۰۷۲۱۱

  پاسخ

  بهترین شرکت سیمرغ عصر تجارت هستش بقیه پورسانت خوب نمیدن
  یک بار خرید میزنی کلا

  پاسخ

  سلام
  شرکت نفیس قطعا بهترین شرکت هست
  بیشتر از یکسال فعالیت دارم و خییلی راضی هستم هم درآمد خرده فروشی هم پلن
  ۰۹۳۰۵۵۹۵۹۹۲
  راهنمایی خواستید درخدمتم.

  پاسخ

  کآظم رفیع خواه هستم از تیم خلیج فارس09302471226

  پاسخ

  سلام خدمت همگی در این مطلب جای یک شرکت بزرگ خالیه واون هم شرکت دانش بنیان ماست که خدمات عالی ارائه میکنه با پلن درآمدی عالی واصلا کالا محورنیست ویک شرکت خدمات محوره ومنحصر به فرد و اگر کسی سوالی درباره ی کار کردن در این شرکت را داره به بنده در واتساپ به شماره ۰۹۰۳۵۴۶۱۲۷۷ پیام بده

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  یکی از شرکتهایی که محصول خاص و منحصر به فرد داره و نیاز جامعه هست شرکت پرشین وی هست
  این شرکت تولید مکمل های غذایی ارگانیک و پروبیوتیک شده داره که برای پیشگیری و بهبود بیماری ها کاربرد داره که نتیجه های عالی حاصل شده
  محیط آموزشی بسیار عالی داره
  پنل درآمدزایی خیلی خوب
  بیمه تامین اجتماعی
  خرید محصولاتی که استفاده نشده
  مشاوره رایگان و پیگیری بسیار عالی از مشتری تا پایان دوره مصرف داره
  کلی امتیازهای دیگه

  پاسخ

  چه ربطی داره برای سرگرمی رفتی بعد هیچی نشدی اومدی بیرون و برای بقیه درس عبرت شدی خوشحای توشکست خوردی دلیل نمیشه بقیه هم شکست بخورن

  پاسخ

  خیلی جالب و تخصصی بود بخصوص اون اوایل که گفتید ژاپن جزو اروپاست😁😁

  پاسخ

  «کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا» و ژاپن.

  پاسخ

  نفیس خدایی خوبه،تا توش نباشی متوجه نمیشی

  واتساپ پیام بدید تا‌ تماما براتون توضیح داده بشه با مدرک،
  نه حرف الکی09302627693

  پاسخ

  درود بر مردم ایران زمین
  خیلی خوشحالم که فرهنگ بازاریابی شبکه ای روز به روز در ایران عزیز ارتقاء پیدا میکنه و هر شخص با تحقیق و دید باز و با اطلاعات کامل در مورد شرکت بازاریاب،وارد بشه و اگه این صنعت بزرگ و قدرتمند رو اصولی و حرفه ای انجامش بدی،میتونی زندگی خودت و خیلی ها رو نجات بدی
  به امید روزی که ریشه فقر مالی و ذهنی از کشورم ریشه کن بشه
  ۰۹۱۷۸۱۵۰۷۷۱《 دوستدار مردم ایران آباد》حسن همتی

  {تکراتو: ادعاهای مطرح شده در کامنت کابران، به هیچ وجه مورد تایید تحریریه سایت نیست. مسئولیت هرگونه اقدامی بر عهده خود افراد است.}

  پاسخ

  مزیت بسیار خوب این شرکت
  قیمت محصولات بسیار مردم پسند و نرماله.
  محصولاتی که معرفی میشه وقتی ناموجود میشن به زودی شارژ میشن و حتی محصولات جایگزین خوبی داره.
  سرعت رشد خوب و معقول و پورسانت دهی خوبی داره.
  سایت و فضای کاربری عالی هست و پلن فوق العاده ای داره.
  تمرکز این سازمان به روی یک چیز هست و آموزشهای خوبی داره.
  شرط پرداخت نداشته و آموزشهای رایگان داره.

  تنها ایرادی که فعلا داره این هست که خیلی قدمت نداشته و شناخت زیادی روش نیست

  ۰۹۳۳۴۴۲۸۱۴۱

  پاسخ

  شرکت نیوش واقعا منحصر بفرده و محصولاتش توی بازار رقیب ندارن و قیمتها عالیه
  برای آشنایی بیشتر ۰۹۰۴۴۳۵۳۸۲۳ واتساپ

  پاسخ

  با سلام
  فروش مستقیم، یک صنعت بسیار عالیست که اگه به صورت درست انجام بشه نتایج خیلی خوبی عاید فرد میشه
  هر کسی که بخواهد در این حوزه کار کنه و یه شرکت خوب را انتخاب کنه در ابتدا باید محصولات شرکت را شخصا تهیه و استفاده کنه و این سوال را جواب بده که اگه پورسانتی برام نداشت آیا این محصول را بازم تجدید خرید میکردم که اگه جواب بله بود اون شرکت شرکت خوبی است و میتونه در قدم بعدی روی زیر ساخت شرکت و پلن درآمدی مطالعه کنه و تصمیم نهایی را بگیره
  اگه کسی در این زمینه اطلاعات بیشتری خواست در خدمتیم09037664878

  پاسخ

  نفیس بهترین و عالی ترین شرکت بازاریابی در ایران.
  از لخاظ مشتری مداری و کیفیت بالا محصولات.
  هدف ما بهبود کیفیت زندگی انسان هاست.
  با آرزوی سلامتی و بهترین ها مثل عقاب باشید👌💪🌸🌹💓

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  پیشنهاد کار فوق العاده دارم برای عزیزان نتورکر در شهر شیراز
  برای اطلاعات بیشتر با شماره 09354073336 تماس بگیرید

  پاسخ

  باسلام،خدمت عزیزانی که به دنبال پیشرفت وتکامل هستند..من ۹ ماه بود که مشتری باوفای شرکت قدرتمند نفیس بودم .که این حاصل یه مشاوره صحیح بود .والان ۳ ماه هست که به عنوان فعال در کار پر پرستیژ ( نتورکری) در این شرکت بی‌نظیر سعادت همکاری پیدا کرده ام .وخدا را شاکرم که برمن منت نهاده واین شغل عالی به من معرفی شده است .در این ۳ ماه توانسته ام خیلی موفق بدرخشم با درآمد خیلی خوب ،نسبت به زمانی که مشغول شده ام .اگر کسی خواهان پیشرفت در کسب وکار عالی با این موقعیت بی‌نظیر میباشد با شماره بنده تماس تا راهنمایی های لازم را از جانب بنده دریافت فرماید.

  پاسخ

  به نظر من بهترین شرکت پارس نیوشانیک هست به دو دلیل

  🌟اول اینکه محصولات این شرکت سه استاندارد بین المللی داره و تو پنج قاره دنیا انبار محصول دارن و با این سطح از کیفیت به کل دنیا میشه فروش انجام داد و امکان درآمد یورویی دلاری رو داره.

  🌟 دومین دلیل اینکه تقسیم پورسانت ها هم مطابق با بهترین شرکتهای نتورک جهان هست.

  پاسخ

  سلام. وقت بخیر.
  با توجه به اینکه فرمودین قیمت محصولات پینه ریز خیلی بالاتر از قیمت های بازاری است در حالی که مشابه آن در بازار وجود دارد ممکنه محبت کنید اون محصولات مشابه رو معرفی کنی، من برم بخرم، چون واقعا دوست ندارم هزینه های بالاتر از ارزش یک محصول رو بپردازم.

  پاسخ

  با سلام من میتونم شمارو راهنمایی کنم با این شماره در واتساپ پیام دهید ۰۹۱۹۵۸۸۰۵۳۷

  پاسخ

  بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای از نظر من و نتایج عالی شرکت نفیس هست محصولات باکیفیت و قیمت رقابتی پلنهای درامدی عالی و زود بازده محصولات یونیک و عامه پسند

  پاسخ

  سلام کسی درباره شرکت سخت کوشان اریس چیزی میدونه¡¿

  پاسخ

  سلام. میتونم کمکتون کنم؟

  پاسخ

  تنها تفاوتی یک شرکت نت ورکی را از بقیه شرکت های مذکور متمایز میکنه،سابقه ی فعالیت،کیفیت محصول ها،طرخ درآمدزایی و تیمی است که در آن کمپانی شما را به موفقیت میتواند برساند.

  پاسخ

  اگرمی خواهید بازار جهانی داشته باشید و نه فقط در ایران و به دنبال نتورک مطمئن و خارجی با پورسانتهای دلاری هستید در پی وی از طریق واتساپ و تلگرام آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستم.

  افسانه مسعود

  فرانکفورت

  ۰۰۴۹۱۷۶۶۱۱۴۴۴۲۲

  پاسخ

  سلام‌
  شرکت پارس نیوشا نیک پلن درآمد زایی منطقی و خیلی خوبی داره با فعالیت خوب و روزانه میتونید به درآمد خوبی دست پیدا کنید و از شغل دوم به شغل اولتون دربیاریم
  آموزش ها کامل آموزش های طب سنتی زبانشناسی نتورمارتیکینگ گام به گام و منطقی جوری که از ۱۸ سال تا۹۹ ساله بتونن تو این کار درآمد داشته باشن

  برای راهنمایی واتساپ 09031277533 پیام بدید

  پاسخ

  ۷۵٪ افراد در این راه ریزش میکنند حالا هر شرکتی بخواد باشه

  پاسخ

  شرکت نفیس ازنظرمن هم یک شرکت عالی بامحصولاتی که ازنظر تنوع وهم ازنظر کیفیت بسیارعالی هستش وهمینطورازنظرپلن درآمدی خیلی عالی ومنصفانه اس،واریز پورسانت هرماه سرمون هست،مثل بعضی ازشرکتهانیست که پورسانتتو بهت نمیده میگه برات نگه میدارم. یابید محصول بخری،اموزشهاشم که نگم براتون👍👍🌺

  پاسخ

  سلام،شرکت نفیس پول مفت به کسی نمیده،در برابر میزان کاری که انجام میدی،پورسانت خوبی میگیری،هرمی نیست،محصولات با کیفیت خیلی خوبی داره،مشاوره درست داده بشه،محصولات جواب اون خواسته آدم و میده،دروغ توی کارشون نیست،واقعا به قصد کمک به بقیه،کار معرفی میشه،و اونجا در واقع مشاور هستی تا فروشنده،

  پاسخ

  سلام کسی می تونه در مورد شرکت تجارت قرن 21 بهم توضیح بده!؟ آیا واقعا محصولاتشون خوبه !؟

  پاسخ

  سلام و درود

  نظر بنده بعد از دوسال حضور در میراث نفیس دستها به شرح زیر میباشد

  افزایش رشد مهارتی و شخصیتی
  ارتباط برقرارکردن با اطرافیان
  اشتغال زایی برای دیگران
  درآمد رسوبی و انفعالی

  هدف ما بهبود کیفیت زندگی انسان هاست

  سوالات شما را پاسخگو هستم
  نفیس بهترین در کیفیت و قیمت
  نفیس بهترین در ایجاد درآمد
  ۰۹۱۰۲۷۰۱۳۲۰

  پاسخ

  باسلام شرکت تکسو با تنوع محصولات وکیفیت بالا وقیمت مناسب کسانی که میخواهندمشاوره بگیرندوشروع به کار کننددراین شرکت بیایندواتس آپ بنده تامشاوره بدم تاقدمهایی برای موفقیت بردارد ۰۹۱۴۸۶۴۹۴۹۰ سعیدهستم

  پاسخ

  فروش محصولات کاملا غیر ضروری خانواده ها
  گران بودن قیمتها نسبت به بازار سنتی
  وعده های پوشالی و الکی و نجومی و فضایی در مورد پورسانتهای ماهانه تا ماهانه ۶۰ میلیون تومان
  از اشکالات این شرکتهاست
  شما تا حداقل ۲۰ تا زیرمجموعه نداشته باشی نمیتونی به درآمد درست و حسابی برسی و قانع کردن هر نفر در این راه خودش یه پروژه است (نمونه اش خود من که اصلا اعتقاد ندارم ) پس خودتون را علاف نکنید برید دنبال مهارت آموزی و با مهارت خودتان درآمد کسب کنید

  پاسخ

  نفیس واقعا عالیه از هر نظر
  اجبار خرید نداره، مکان و زمان کار دست خودته و واقعا هم با توجه به کار درآمدت سر موقع به حسابت واریز میشه و مجوز از صنعت معدن و تجارت داره، کیفیت محصولاتش و قیمت رقابتی داره

  پاسخ

  سلام وقتتون بخییر پیشنهاد میکنم واسه ی خریدبرنج هم یسر بهوبسایت شالی گستر بزنین ممنون

  پاسخ

  سلام من از نفیس راضیم شمارم ۰۹۱۳۹۷۳۹۴۳۸

  پاسخ

  سلام وقتتون بخییر پیشنهاد میکنم واسه ی خریدبرنج هم یسر بهوبسایت شالی گستر بزنین ممنون

  پاسخ

  سلام . یه جوری از شرکتهاتون طرفداری میکنید انگار ارث پدرمونه
  هرکس هرجاست سلامت باشه و موفق کارتون رو بکنید و پول دربیارید و همیشه صداقت محور باشید حالا بیز خوبه یا پنبه ریز یا نفیس جه فرقی میکنه چند تا زیرمجموعه میخواهید اونم پیدا می‌کنید پس بحث تمام همشون خوبن . منم نماینده شرکت پنبه ریز هستم اما قبلا نفیس بودم و از محصولاتش راضی نبودم اما الان شنیدم محصولاتش پیشرفت کرده و این بارک الله داره همگی موفق باشید

  پاسخ

  سلام به نظر من سخت کوشان اریس از همه بهتره چون تکبار خریده همه همون‌طور که نمیتونن دکتر بشن همه هم نمیتونن فروشنده خوبی بشن در اریس بخاطر تکبار خرید بودن مجبور به فروش و باد کردن محصولات رو دستتون نیستید ضمنأ پورسانتش ۲۰ درصد و عالیه کیفیت محصولات هم جی ام پی داره و عالیه ایران تیم هم باسابقه ترین و عالی ترین تیمه.

  پاسخ

  نتورک ارزدیجیتال رو به همه پیشنهاد میدم😊
  خودم انجامش میدم و واقعا پر سوده

  پاسخ

  وقتی که اطلاعات ندارید سراغ اطلاعات درست برید،دوستان نتورک باید درامدش به دلااااااااار باشه همینو بس
  دکتر جان سومین صنعت پولساز جهان نتورک مارکتینگه،حالاتمام شرکت های نتورک ایران یک های کپی از بیزینس کوئست نت هستش،معتبر ترینش هنون کوئست نته که لرزه به تنه ترسو ها انداخته

  پاسخ

  شرکت نفیس شرکت فوق العاده ای هست با پلن درآمد زایی بالا
  تو روبیکا پیام دهید برای راهنمایی بیشتر
  ۰۹۱۴۲۵۱۵۹۴۵

  پاسخ

  به عنوان کسی که خیلییی از محصولات پنبه ریز و امتحان کرده هم خودم هم اطرافیان اکثران ناراضی بودیم . چه برسه با برند های دیگه بخواد مقایسه بشه . دلیل محبوبیتش هم بیشتر به خاطر شناخته شدنشه نه کیفیت و پلن کاریشون .

  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر واسه خرید برنج هم یسری بهوبسایت شالی گستربزنین
  ممنون09118476440

  پاسخ

  با عرض سلام و احترام شرکت معظم تلفیق مینا و خاتم هوشمند بی رقیب بهترین وشایسته ترین شرکت بازاریابی از همه نظر در دنیا هست ممنون از سایت سما

  پاسخ

  سلام دوستان وقت بخیر،
  اگه دنبال یه نتورک بسیار قدرتمند هستید من به شما( آی نوتی )رو معرفی میکنم،

  شرکت در راستای هوشمند سازی و برند سازی تجارت و کسب و کار هستش ، شغلی با ضمانت قرار داد رسمی ،
  اگه خواهان اطلاعات بیشتر بودید با شماره زیر در ارتباط باشید،
  09912036814
  شعار ما : رسالت ما حفظ اصالت ماست

  پاسخ

  الان بهترین روند و پورسانت و آموزش رو سخت کوشان اریس داره میده فوق العادست اگر کسی تمایل داره ایمیل بزنه راهنماییش کنم

  پاسخ

  بهترین شرکت نت ورک شرکتی هست که با دلار پورسانت میده و هفتگی و بالاترین درصد بین شرکتهایی که نت ورک کار میکنن
  ۰۹۳۶۸۳۵۱۳۶۷

  پاسخ

  دیگه دوران فروش گذشته فروش کالا یک کار سنتی هست که اوردن رو شبکه سازی که مدرن که در واقع همون کار فروش برا همیشه باید انجام بشه و این کاملا اشتباه هست اصل پورسانت باید از شبکه بیاد اونم که بستگی به یه شرکت به روز و بین المللی هست که ما کار میکنیم

  پاسخ

  سلام. من در شرکت بیز فعالیت می‌کنم. تنوع محصولاتی که داره دست طرف را باز میکنه در هر زمینه ای که دوست داره فعالیت کنه. الان با آموزش های خوبشون تعداد زیادی مشاور برای درمان انواع بیماری‌ها در فضای مجازی فعالیت می‌کنند همه درمانها هم فقط با محصولات شرکت هست. مثلاً همین قهوه های گانودرما و سبوس برنج و سیرسیاه و عسل بکرش، دمنوش مصفی خون برای درمان انواع بیماری‌ها خوبه
  انواع شوینده های نانو داره
  قابلمه ناخ همه کاره
  کرم پودر لاکچری کوین که معروفه
  انواع محصولات آرایشی و بهداشتی داره

  آموزش های پرزنت محصول
  آموزش فروش
  آموزش شبکه سازی
  تازگیا کتاب مربوط به بازار یابی را چاپ کرده
  پشتیبانی توسط لیدرها عالیه
  پلن درآمدزایی خوبی داره

  هر کسی میخواد فعالیت کنه در شرکت بیز
  با این شماره تماس بگیره
  ۰۹۱۹۲۵۵۱۹۹۴

  پاسخ

  باسلام خدمت دوستان
  من الان ۸ماهه که وارد شرکت نفیس شدم و وااااااقعا از انتخابم راضی هستم و چیزهایی یادگرفتن که تو هیییییچ دانشگاهی یا نگرفتم ، لیسانس مترجمی زبان دارم و مدرس زبان انگلیسی هستم و بشششدتتتت بینش دارم در این شغل و می‌دونم که درآمدهای عالی در انتظاره ، و خداروشکر تیمم رو هم ساختم و منتظرم نتیجه بده

  اگر خواستی همین الان تصمیم بگیر و با من همراه شو وگرنه تصمیم نگیر و طبق روال زندگیت رو ادامه بده
  09377881682

  پاسخ

  در مورد بیز آشنایی کامل ندارم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ