اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فصل چهارم سریال پنت هاوس (Penthouse) ؛ تاریخ پخش و سایر جزئیات

سریال پنت هاوس جزو محبوب‌ترین کیدراماهای جهان بوده که تاکنون سه فصل آن ساخته شده است. اما فصل چهارم سریال پنت هاوس نیز ساخته می‌شود؟

قیمت روز گوشی های بازار ایران

پنت هاوس یک درام بسیار محبوب کره‌ای است که در حال حاضر هر هفته یک قسمت از فصل سوم آن از شبکه SBS پخش می‌شود. فصل اول این سریال در سال 2020 پخش شد و توانست به قدری نظر مخاطبان را به خود جلب کند که برای دو فصل بعدی تمدید شود.

حال که تنها چند قسمت از فصل سوم آن مانده، بینندگان این سریال دوست دارند بدانند آیا فصل چهارم سریال پنت هاوس ساخته می‌شود و اگر جواب مثبت است، تاریخ شروع فصل 4 سریال penthouse چه زمانی است؟ برای اطلاع از جزئیات این سریال با تکراتو همراه باشید!

فصل چهارم سریال پنت هاوس (Penthouse)

هر سه فصل درام Penthouse به کارگردانی Joo Dong Min و نویسندگی Kim Soon Ok ساخته شده‌اند که هر دو قبلا در سریال تاریخی و پرطرفدار آخرین ملکه همکاری داشتند. داستان کلی این سریال پرطرفدار حول پنت هاوس یک آپارتمان لوکس صد طبقه در گانگنام و ساکنان آن می‌چرخد.

این سریال نیز مانند قلعه آسمان، درباره قشر 1 درصدی جامعه یا همان ثروتمندان است که در کاخ هرا زندگی می‌کنند. شیم سو ریون شخصی است که در ناز و نعمت بزرگ شده و اکنون زنی برازنده و جز افراد مرفه به شمار می‌آید. همسرش نیز تاجر موفقی است.

چون سو جین نیز در خانواده‌ای ثروتمند به دنیا آمده و اکنون فردی متکبر بوده و همسرش نیز جراح و فردی بلند پرواز است. علیرغم این دو نفر، اوه یون هی از خانواده‌ای ضعیف می‌آید و برای موفقیت و رساندن خانواده به قشر مرفه نشین فرزندانش سخت تلاش می‌کند.

این سه خانواده اتفاقات هیجان انگیزی را رقم می‌زنند و در این میان دشمنی‌هایی بین آنها پیش می‌آید. در فصل سوم این مجموعه، سرانجام سو ریون از ساکنان کاخ هرا انتقام می‌گیرد. آنها تمام سرمایه خود را با سرمایه گذاری در منطقه Cheonsoo از دست دادند.

فصل چهارم سریال پنت هاوس
تاریخ شروع فصل 4 سریال penthouse

حتی از آن بدتر، آنها متهم به سرپوش گذاشتن مرگ Seol A هستند و در دادگاه دستگیر شده‌اند. این ساکنان حریص خود را در دامی که پهن کرده بودند گرفتار می‌بینند و در نهایت ثروت، شهرت و همه چیزهایی را که داشتند از دست می‌دهند. بدین گونه، سو ریون انتقام خودش را از شوهرش می‌گیرد. اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود!

سو ریون که تصور می‌کند این کابوس بالاخره به پایان رسیده است، مرگ لوگان را درست در مقابل چشمانش شاهد است. چه کسی می‌توانست قتل لوگان را برنامه ریزی کند و چه اتفاقی برای ساکنان کاخ هرا می‌افتد؟ میل آنها برای انتقام هنوز تمام نشده است.

در واقع فصل سوم این مجموعه در ادامه همان فصل دوم اتفاق می‌افتد و تمام شرورانی که در فصل گذشته زندانی شده بودند در شرایط مختلف آزاد شدند و شرارت‌ها ادامه دارد. از این‌ها که بگذریم، مطمئنا طرفداران این مجموعه تمایل دارند بدانند از فصل چهارم سریال پنت هاوس خبری است یا خیر؟

آیا پنت هاوس برای فصل چهارم تمدید شده است؟

فصل چهارم سریال پنت هاوس

متاسفانه هنوز شبکه SBS این سریال را برای فصل چهارم تمدید نکرده است و به همین خاطر تاریخ شروع فصل 4 سریال penthouse مشخص نیست. البته استودیو از پیش اعلام کرده است فصل چهارم این مجموعه ساخته نخواهد شد اما ممکن است درخواست طرفداران سریال پنت هاوس موجب شود شبکه SBS به ساخت فصل بعدی سریال penthouse رضایت دهد.

به علاوه، خوب است بدانید اگر نظر SBS عوض شود و این سریال تمدید شود، نباید انتظار داشته باشیم تاریخ شروع فصل 4 سریال penthouse در آینده‌ای نزدیک باشد. به هر حال، اگر تغییری در تصمیم آنها به وجود بیاید، ما این صفحه را آپدیت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: thereviewgeek

نظر شما در خصوص فصل چهارم سریال پنت هاوس چیست؟ به نظر شما شبکه SBS این سریال را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کند؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (9 نظر)

  ایکاش فصل چهارم رو بسازننننننننننن
  مثل یه آرزوعه برام 😭😭😭😭😭😭😭خیلی قشنگ بود هر سه فصل🥺🥺🥺🥺🥺🥺مخصوصن من چون در زمینه ی موسیقی فعالیت دارم این سریال خیلی برام قشنگ بود از بیستو پنج آهنگ پس زمینه ی این سریال گرفته تا اوپرا خوندن هاشون… از همه نظر عاشق این سریالم و من درکل همین امسال 23 تا سریال و 40 و خورده ای فیلم دیدم… ولی هیچی برام پنتهاوس نمیشههههه. من کیدرامرم و این سریال از نظرم خیلی خوب بود

  پاسخ

  وایییی اگه تمدید نکن خیلی بدن … اصن هیچ میدونین اگه همین الان فصل ۴ قسمت اولش بیاد چقد بازدید داره ؟؟؟؟؟؟؟
  بعدشم من یه کیدرامرم و از نظرم سریال پنت هاوس بهتریییییین کیدرامایی بود که دیدممممممم
  وای امیدوارم هرچه زودتر تمدید شههههههههههههه
  من رو دو تاشون کراش زدم 😂😂 رو سوک هون و مین هیوک
  و در ضمن خودم چنتا شیپ و ساختم البته هنوز ترند نشده 😂😂😂😂😂 سورنا سوک هون و به رونا ، میجنی مین هیوک و یوجنی . با ها یون هی ها یون چول و اوه یون هی

  پاسخ

  ی سوال فنی حرفه ای اون یاروعی که سوک کیونگ توی رستوران دید و خیلی شبیه جو دان ته بود کدوم خری بود 😐؟ اون یارو یه تیر خورد وسط مغزش یه ساختمون 100 طبقه هم خراب شد رو سرش پس اون یارو کی بوددد. من فقط منتظرم ساخته شه ببینم کی بود. اگه نمیخواد ساخته شه پس چرا تهش رو اینطوری کردننن؟؟!

  پاسخ

  همینو بگووووووووووووووو

  پاسخ

  بعدش هم وقتی لوگان تو اون دنیا سوریون رو میبینه مثلا ، سوریون قبل از اینکه بره موهاش بلند بود چرا تو اون سکانس موهاش کوتاه بود یعنی ناعه کیو اومده بود دنبالش مثلا ؟؟ بعد اون رز ابی قضیه ش چی بود ؟؟ تو قسمت یک هم دست سوریون یه دسته گل رز ابی بود که داشت میداد به لوگان و اون تو قسمت اخر هم دست رونا بود . اوووففففف خدا کنه فصل بعدی هم بیاد 🥺🥺🥺 خیلی دوسش داشتممممم

  پاسخ

  اول از اینکه موهاش کوتا بود چون وقتی خواس انتقامه مرگه نائه گیو رو بگیره یه تتو دیقن شبی نا ئه گیو زد که تو دنیایه بعدی مثه پروانه متولد شه به قوله نائه گیو و میخواس کاملن شبی اون باشه سو مواعاشم کوتا شده دگ :/ مث نائه گیو … اونم موقع مرگش کلا گیس داش که موهاش شبی سوریون اونی بود بعدم که تو فیلم خدش میگه رزه ابی ینی معجزه و گله مورد علاقه ی سوریون شی اونه

  پاسخ

  داجو دان ته نبود فقط خعلیییی شبی جو دانته تو تیمارستان بود بعد وقتی خندید سوکیونگا فک کرد جو دان تس ترسید بچمممم

  پاسخ

  اول از همه اینکه من از مرگ لوگان خیلی ناراحت شدم و اینکه باید و حتما حتما فصل ۴ ساخته بشه از آخرش خوشم نیومد

  پاسخ

  بخدا نسازن خودکشی میکنم من جونم به این سریال وصلهههه باهاش زندگی میکردمممممم 😂
  من از به رونا متنفرممممم ولی عاشق سوک کیونگم جونم براش در میره😂شاید بگید به رونا نقش مثبت بود میدونم ولی لوس بود سوک کیونگ تنها بود و هیچکس بهش احمیت نمیداد بخاطر همین اینجوری شد و سوک کیونگ فقط سوکهون رو داشت که زمانی که به رونا اومد سوکهون کمتر به سوک کیونگ توجه کرد ولی تقصیر لوس بازیای به رونا هم هست اون گفت میخوام برم تو مدرسه و رفت و اون لوس بازیاش باعث مرگ سول اه شد اگر انقدر بهونه گیری نمیکرد مامانش سول اه رو نمیکشت و تمام افرادر سوک کیونگ رو ازش گرفت و مامان سوک کیونگ هم بهش توجه نمیکرد وقتی اون کفت میخواد اپرا بخونه حمایتش نکرد ولی به رونا رو حمایت کرد سوک کیونگ تنها کسی بود که بیشترین ضربه ها بهش وارد شد تازه جلوی پای به رونا زانوهم زد زمانی که فهمید سول اه خواهر واقعیشه خیلی ناراحت شد وقتی ببینیم بیشترین ضربه هارو سوک کیونگ خورد و تمام ایناهم بخاطر اخلاق لوس به رونا بود💔 حالا انتخاب با شما😂#متنفرم ازت_به _رونا😂 شوخی کردم طرفداراش به دل نگیرن هرکی یکیشون رو دوست داره خودم سوک کیونگ و از به رونا خوشم نمیاد😂

  پاسخ