همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

اتاق قرمز با داستانی جذاب و نگاهی نو به بررسی مشکلات روانشناختی می‌پردازد، برای دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی با ما باشید.

اتاق قرمز سریالی ترکی به کارگردانی جم کارجی است. از ویژگی‌های مثبت این سریال روایتگری بسیار خوب آن است و همین بیان شیوا و روان نویسنده‌ی آن، سبب شده اتاق قرمز جزو بهترین سریال‌های ترکی شناخته شود. با توجه به نگارش جذاب و متفاوت و همچنین بررسی مشکلات روانشناختی افراد، بینندگان اتاق قرمز را با علاقه دنبال می‌کنند.

در این مجموعه بازیگرانی همچون بینور کایا، صالح بادمجی و گلچین کولتور شاهین هنرنمایی می‌کنند. سریال اتاق قرمز در سال 2020 میلادی ساخته شده است. ما در ادامه لینک دانلود قسمت 44 سریال اتاق قرمز دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم. با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda)

این سریال داستان یک روانپزشک و بیمارانش را به تصویر می‌کشد. فیلمنامه سریال اتاق قرمز براساس مشکلات و واقعیت‌های جامعه نوشته شده است، در این مجموعه معمولا داستان هر قسمتش این طور آغاز می‌شود که بینندگان با هر بیمار وارد اتاق روانپزشک می‌شوند و در جریان مشکل بیمار و روند درمان او قرار می گیرند.

ایده اصلی اتاق قرمز از صحنه های تراپی در عروس استانبول گرفته شده است که از سوی بینندگان با استقبال خوبی روبرو شد. این مجموعه ترکی در واقع یک درام خانوادگی و اجتماعی است که فیلمنامه‌ای خاص، متفاوت و جالب دارد. محتوا و درون مایه اصلی داستان سریال اتاق قرمز مسائل روانشناختی است و از واقعیت‌ها گرفته شده است.

در این سریال با توجه به داستان هر قسمت، بازیگران نقش‌های بیماران تغییر می‌کند. اما شخصیت روانپزشک و دوستانش همیشگی و ثابت هستند. به طور کلی اتاق قرمز مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را از دید روانشناختی بررسی می‌کند، و شما از دیدن این سریال هیچگاه خسته نمی‌شوید و دوست دارید بارها و بارها این سریال را تماشا کنید.

دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی
دانلود سریال ترکی Kirmizi Oda / دانلود قسمت 44 سریال Kirmizi Oda دوبله فارسی / دانلود سریال ترکی اتاق قرمز

در سریال اتاق قرمز خانم دکتر مانولیا یک کلینیک روانشناسی دارد. او با سه پزشک دیگر که در بخش بزرگسالان، نوجوانان و کودکان هستند، مراجعان و بیماران متفاوتی را می‌بینند و برای درمان و حل مشکل آن‌ها سخت تلاش می‌کنند.

به خاطر فیلمنامه جذاب و متفاوت سریال اتاق قرمز و نیز بیان و ارائه راهکار برای مشکلاتی که شاید خود بیننده با آن‌ها مواجه است، این سریال بینندگان زیادی هم دارد. شبکه جم دوبله این مجموعه را انجام می‌دهد و هر شب آن را پخش می‌کند. شما می‌توانید در این مطلب به لینک دانلود سریال ترکی اتاق قرمز دسترسی پیدا کنید.

حال در ادامه مطلب برای دانلود دوبله فارسی سریال اتاق قرمز قسمت 44 همراه تکراتو باشید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 41 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 42 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 43 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی سریال اتاق قرمز قسمت 44

دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda)
دانلود سریال ترکی Kirmizi Oda / دانلود قسمت 44 سریال Kirmizi Oda دوبله فارسی / دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda)
  • نام ترکی: Kirmizi Oda
  • بازیگران: بینور کایا، صالح بادمجی، گلچین کولتور شاهین، باران جان اراسلان، تولین اوزن
  • کارگردان: جم کارجی
  • نویسنده: بانو بوزکورت
  • زمان پخش: هر شب ساعت ۲۰ از جم سریز
  • ژانر: درام، روانشناسی
  • محصول: ۲۰۲۰ ترکیه

دانلود دوبله فارسی قسمت 44 سریال ترکی اتاق قرمز از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی قسمت 44 سریال ترکی اتاق قرمز از تلگرام با کیفیت 480p

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند

 

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 44 سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر