همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

یکی از پر طرفدارترین سریال‌های ترکی سریال دکتر معجزه گر است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) با ما باشید.

یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ترکی سریال دکتر معجزه گر است که در ژانر دارم و پزشکی ساخته شده است. این مجموعه به کارگردانی یوسف پیرحسن، آیتاک چیچک، یاگیز آلپ آکایدین و نویسندگی پینار بولوت و انور کورالپ ساخته شده است.

این مجموعه دیدنی زندگی دردناک پسری به نام علی را روایت می‌کند که به بیماری اوتیسم مبتلا است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)

نگهداری بیماران اوتیسم بسیار سخت و طاقت فرساس از این رو خانواده علی او را در دوران کودکی به حال خود گذاشتند. به همین علت علی توسط استاد عادل بزرگ می‌شود و می‌تواند به تمام اهداف‌اش برسد.

یکی از بزرگ ترین اهداف علی پزشک شدن است. او دوست داشت جراح مغز و اعصاب شود تا کودکان را از این بیماری نجات دهد. علی به کمک استاد عادل سخت تلاش می‌کند و با وجود بیماری‌اش به دانشگاه می‌رود و در نهایت مدرک پزشکی‌اش را می‌گیرد.

حال او در یک بیمارستان به نام درحیات کار می‌کند و دستیار دکتر فرمان است.  او به عنوان دستیار جراح، وارد بخش جراحی بیمارستان در حیات می‌شود.

ابتدا دستیاران و پرستاران بیمارستان با او غریبی می‌کنند چرا که رفتارات متفاوتی دارد. حتی اکثر بیماران هم نمی‌خواستند علی پزشک معالج‌شان شود. همچنین استاد فرمان که استاد راهنمای او بود با او مخالفت می‌کرد و رفتار خوشایندی با علی نداشت.

دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود سریال ترکی دکتر معجزه گر قسمت 157 / دانلود دوبله فارسی قسمت 157 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 157

علی تمام این رفتارا‌ت را دید ولی دست از اهداف و آرزو‌هایش نکشید و سخت‌تر از قبل تلاش کرد و به یکی از بهترین پزشکان بیمارستان تبدیل شد. استاد فرمان که در ابتدا مخالف علی بود زمانی که تلاش علی را دید از رفتار خود بسیار پشیمان شد و از علی عذرخواهی کرد و به بزرگ‌ترین حامی علی تبدیل شد و علی را یکی از دستیاران خود کرد.

یکی دیگر از دستیاران دکتر فرمان نازلی بود. نازلی اولین کسی است که در بیمارستان با علی رفاقت می‌کند. اما این رفاقت و دوستی کم کم جای خود را به عشق می‌دهد و این زوج وارد رابطه عاشقانه می‌شوند؛ رابطه عاشقانه‌ای که سختی‌های زیادی را به همراه خود دارد.

علاوه بر این دو، در هر قسمت از این سریال شاهد ماجراهای مختلف بیماران نیز هستیم و این داستان‌های متنوع موجب می‌شود سریال به صورت کلیشه‌ای پیش نرود. البته لازم به ذکر است که داستان کلی سریال از یک سریال کره‌ای اقتباس شده و همینطور بسیاری از صحنه‌های سریال شبیه به سریال ترکی ضربان قلب است.

حال در ادامه مطلب برای دانلود قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر دوبله فارسی همراه تکراتو باشید. همینطور علاوه بر دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 155 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 156 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی سریال Mucize Doktor قسمت 157

دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود دوبله فارسی قسمت 157 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 157 / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 157
  • نام سریال:دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
  • ستارگان: تانر اولمز، سینم اونسال، انور تونا
  • تعداد قسمت: ۶۴ قسمت (زبان اصلی)
  • تعداد فصل: ۲ فصل
  • ژانر: درام، پزشکی
  • موسیقی: آیتکین آتش

دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 157 از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود قسمت 157 سریال ترکی Mucize Doktor از تلگرام با کیفیت 480p

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 157 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر