همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دکتر معجزه گر از جمله سریال‌های پرطرفدار پزشکی است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی همراه ما باشید.

یکی از سریال‌های محبوب ترکی مجموعه دکتر معجزه‌گر است که داستان کلی آن از یک سریال کره‌ای برگرفته شده است. حتی برخی افراد معتقدند برخی از صحنه‌های آن نیز شبیه به سریال ترکی ضربان قلب است.

کارگردانی این سریال را یوسف پیرحسن، آیتاک چیچک، یاگیز آلپ آکایدین انجام داده و نویسندگی پینار بولوت و انور کورالپ را به عهده داشته است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)

سریال دکتر معجزه‌گر زندگی علی را به تصویر می‌کشد، پسری که به بیماری اوتیسم مبتلاست. خانواده علی او را به‌خاطر بیماری در دوران کودکی به حال خود گذاشتند. به همین دلیل استاد عادل سرپرستی علی را می‌پذیرد و او را بزرگ می‌‌کند.

رویای بزرگ علی این است که یک جراح موفق شود. علی به کمک استاد عادل سخت تلاش می‌کند و با وجود بیماری‌اش به دانشگاه می‌رود و موفق می‌شود مدرک پزشکی‌اش را بگیرد.

در نهایت او به رویای خود می‌رسد و به عنوان پزشک در بیمارستان حیات مشغول به کار می‌شود. او به عنوان دستیار جراح، وارد بخش جراحی بیمارستان درحیات می‌شود. اوایل کار دستیاران و پرستاران بیمارستان با او غریبی می‌کنند چرا که او رفتارهای متفاوتی دارد.

حتی بیشتر بیماران هم نمی‌خواستند علی پزشک معالج‌شان شود. همچنین استاد فرمان که استاد راهنمای او بود با او مخالفت می‌کرد و رفتار خوشایندی با علی نداشت.

دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود سریال ترکی دکتر معجزه گر قسمت 170 / دانلود دوبله فارسی قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 170

علی تمام این رفتارها را دید ولی دست از اهداف و آرزو‌هایش نکشید و سخت‌تر از قبل تلاش کرد و به یکی از بهترین پزشکان بیمارستان تبدیل شد. استاد فرمان که در ابتدا مخالف علی بود زمانی که تلاش علی را دید از رفتار خود بسیار پشیمان شد و از علی عذرخواهی کرد و به بزرگ‌ترین حامی علی تبدیل شد و علی را یکی از دستیاران خود کرد.

یکی دیگر از دستیاران دکتر فرمان نازلی بود. نازلی اولین کسی است که در بیمارستان با علی رفاقت می‌کند. اما این رفاقت و دوستی کم کم جای خود را به عشق می‌دهد و این زوج وارد رابطه عاشقانه می‌شوند؛ رابطه عاشقانه‌ای که سختی‌های زیادی را به همراه خود دارد.

علاوه بر این دو، در هر قسمت از این سریال شاهد ماجراهای مختلف بیماران نیز هستیم و این داستان‌های متنوع موجب می‌شود سریال به صورت کلیشه‌ای پیش نرود.

حال در ادامه مطلب برای دانلود قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر دوبله فارسی همراه تکراتو باشید. همینطور علاوه بر دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 169 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی سریال Mucize Doktor قسمت 170

دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود دوبله فارسی قسمت 170 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 170 / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 170
  • نام سریال:دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
  • ستارگان: تانر اولمز، سینم اونسال، انور تونا
  • تعداد قسمت: ۶۴ قسمت (زبان اصلی)
  • تعداد فصل: ۲ فصل
  • ژانر: درام، پزشکی
  • موسیقی: آیتکین آتش

دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 170 از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود قسمت 170 سریال ترکی Mucize Doktor از تلگرام با کیفیت 480p

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر