coinex
OMPFinex

تاریخ عرضه بازی PUBG: New State مشخص شد [+ تریلر جدید]

پابجی نیو استیت یکی از بازی‌های محبوب بتل رویال بوده و به تازگی تاریخ عرضه بازی PUBG: New State به همراه یک تریلر جدید منتشر شده است.

بازی‌های سبک بتل رویال همیشه بین گیمرها محبوب و پرطرفدار هستند و البته بازی‌های پابجی که در این دسته قرار می‌گیرند نیز بسیار مشهور و محبوب هستند. در این مدت گذشته بازی جدید پابجی که PUBG: New State نام دارد، تست آلفای خود را گذراند.

حال تاریخ عرضه بازی PUBG: New State برای اندروید و iOS به طور رسمی مشخص شده است. طبق اعلام رسمی استودیوی Krafton، این بازی در 20 آبان ماه امسال ارائه می‌شود.

تاریخ عرضه بازی PUBG: New State

بازی پابجی نیو استیت در کمتر از یک ماه دیگر به طور رسمی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان به طور رسمی برای iOS و Android عرضه می‌شود و اما قبل از آن تست فنی پیش از عرضه این بازی در 7 و 8 ابان ماه در 28 کشور جهان انجام می‌شود.

این اطلاعات را سی‌چ کیم، مدیرعامل KRAFTON در سخنرانی افتتاحیه این کمپانی بیان کرد. پس از آن، کمپانی KRAFTON از برنامه‌های پشتیبانی پس از راه‌اندازی رونمایی کرد که شامل یک برنامه قوی و ثابت از محتوای جدید، پشتیبانی خدمات جهانی و اقدامات ضد تقلب می‌شود.

تاریخ عرضه بازی PUBG: New State

پابجی نیو استیت به زودی به عنوان یک بازی رایگان نسل بعدی موبایل در ۱۷ زبان مختلف عرضه می‌شود. این بازی در سال ۲۰۵۱ اتفاق می‌افتد و تجربه کامل و بدون اغماض بازی بتل رویال را که در حال حاضر در PUBG: BATTLEGROUNDS در دسترس است، برای iOS و اندروید به ارمغان می‌آورد.

CH Kim، مدیر عامل این شرکت در طول نمایشگاه آنلاین اعلام کرد که بازی PUBG: NEW STATE هسته بازی PUBG را به ارث می برد و به خودی خود در بازار جهانی رقابت خواهد داشت. او در ادامه گفت :

KRAFTON به تولید بازی هایی ادامه می دهد که بازیکنان سراسر جهان از آن لذت خواهند برد. ما متعهد هستیم که تجربه گسترده ای را ارائه دهیم که بر این باور هستیم که بازی ها به قوی ترین نوع رسانه تبدیل می شوند.

در نهایت کمپانی KRAFTON اعلام کرد که پیش ثبت نام این بازی که از 7 ماه پیش آغاز شد، توانسته از رقم 50 میلیون نفر بگذرد. حال باید منتظر ماند و دید این بازی می‌تواند مانند نسل‌های قبل بازی‌های پابجی بینگیمرها محبوب شود یا خیر.

برای تماشای تریلر جدید PUBG: New State در یوتیوب اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص تاریخ عرضه بازی PUBG: New State چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر