coinex
راهنمای خرید تکراتو

دانلود اپلیکیشن اوانو استقلال و پرسپولیس [سامانه هواداری]

امروز در تکراتو قصد داریم تا لینک دانلود اپلیکیشن اوانو را بری شما هواداران استقلال و پرسپولیس در دسترس قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن اوانو به عنوان محصول جدید شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند محسوب می‌شود در سه بخش اپراتوری، مالی و خرید آنلاین به کاربران خود خدمات‌رسانی می‌کند. در همین راستا این اپلیکیشن به تازگی سامانه هواداری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را نیز به لیست سرویس‌های خود اضافه کرد تا هواداران بتوانند از تیم‌های محبوب خود حمایت کنند.

دانلود اپلیکیشن اوانو استقلال و پرسپولیس

سامانه هواداری

حمایت بدون هزینه، از تیم محبوب خود

یکی از بخش های مهم سامانه هواداری حمایت های هواداران از تیم محبوب خود است که این حمایت بدون هزینه خواهد بود؛ به این صورت که هواداران می توانند با انجام هر تراکنش مانند پرداخت قبوض، خرید بسته های اینترنت – شارژ و استفاده از خدمات دیگر موجود در اپلیکیشن اوانو نظیر کارت به کارت و … از تیم خود حمایت کنند.

فرآیند حمایت به این شکل است که هواداران در اوانو تراکنش انجام می دهند و بخشی از رقم این تراکنش مستقیما به حساب باشگاه مورد حمایت شان واریز می شود.

ویژگی چنین حمایتی این است که هواداران هر دو باشگاه تنها هزینه تراکنش مورد نظر را پرداخت می کنند و برای حمایت از تیم محبوب خود، نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارند. علاوه بر این نوع حمایت، هواداران می توانند به صورت مستقیم از تیم محبوب خود حمایت و برای این منظور در اپلیکیشن اوانو مبلغ مورد نظر خود را مستقیما به حساب رسمی باشگاه واریز کنند.

خدمات سامانه هواداری اوانو

همچنین هواداران می توانند علاوه بر حمایت مالی از تیم محبوب خود، از خدمات متعددی که اوانو برای هواداران در نظر گرفته استفاده کنند. به عنوان مثال، هواداران می توانند از وضعیت بازی های تیم به طور کامل مطلع شوند، به بازیکنان تیم امتیاز بدهند و بازیکن برتر تیم بعد از هر بازی را انتخاب کنند.

هواداران علاقه مند، می توانند در اوانو سیم کارت هواداری دریافت کنند و به زودی از بسیاری خدمات دیگر که مختص هواداران است بهره مند شوند. گفتنی است سرویس هواداری اوانو در حال حاضر تنها برای تیم های پرسپولیس و استقلال فعال است و به زودی این سرویس برای هواداران سایر تیم های فوتبال نیز فعال می شود.

راه‌اندازی نسخه IOS سامانه هواداری استقلال و پرسپولیس در اوانو

دارندگان گوشی‌های IOS از این پس می‌توانند در سامانه هواداری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در اپلیکیشن اوانو عضو شوند.
اخیرا سامانه هواداری تیم های استقلال و پرسپولیس در اپلیکیشن اوانو راه اندازی شده و هواداران این دو تیم می توانند با عضویت در این سامانه و انجام تراکنش، بدون پرداخت هزینه اضافه از تیم محبوب خود حمایت کنند.

لینک دانلود اپلیکیشن اوانو

شما میتوانید با کلیک بر روی لینک دانلود (اوانو | خدمات پرداخت + هواداری) این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما راجب دانلود اپلیکیشن اوانو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر