آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401 ؛ زمان ثبت نام و جزئیات طرح ها [آپدیت شده]

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401 چگونه است؟ در ادامه این نوشتار تکراتو همراه باشید تا آخرین اخبار در خصوص زمان ثبت نام و جزئیات طرح های پیش فروش خودرو را بررسی کنیم.

اولین گام طرح‌های فروش خودروسازان و تعیین مشتریان نهایی به شیوه قرعه‌کشی، از هفته ابتدایی خردادماه سال 1399 برداشته شد. این شیوه فروش محصولات خودروسازان با تصمیم اتخاذشده در جلسه کمیته خودرو با عرضه ۲۵ هزار دستگاه خودرو آغاز شد و تا هفته پایانی اسفندماه 1400 ادامه داشت.

آبان تتر

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته سال 1401 بیش از نیاز داخل خودرو تولید می کنیم که سبب می شود قرعه کشی نداشته باشیم.

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401

فروش هفتگی تا آخرین هفته از اسفندماه ۱۴۰۰ و به مناسب اعیاد شعبانیه ادامه داشت، اما با توجه به اینکه در اولین هفته از سال جدید، طرحی برگزار نشد و با توجه به اینکه در اولین هفته از سال ۱۴۰۰ (هشتم فروردین ۱۴۰۰) نخستین فروش فوق‌العاده خودرو در سال ۱۴۰۰ اجرایی شد، این سوال پیش آمد که آیا در فروردین 1401 طرح پیش فروش ایران خودرو و سایپا خواهیم داشت یا خیر؟

آپدیت 5 فروردین: در راستای اجرای طرح‌های فروش هفتگی خودروسازان، پس از آنکه در هفته پایانی اسفندماه آخرین طرح فروش خودروسازان در سال ۱۴۰۰ اجرا شد، ادامه روند برگزاری طرح‌های فروش به پس از تعطیلات نوروز موکول شده است و طی دو هفته نوروز طرحی اجرا نخواهد شد.

وزیر صمت: سال 1401 قرعه کشی خودرو نخواهیم داشت

سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید یک ماه قبل ثبت نام خودرو در یکی از شرکت‌های خودروساز انجام شد که برای 10 هزار خودرو، 4 میلیون نفر ثبت نام کردند این در حالی است که این 4 میلیون ثبت نام، واقعی نیست؛ کل نیاز بازار خودروی ایران، یک میلیون و 500 هزار دستگاه در سال است که نشان می‌دهد بازار خودرو، یک بازار واقعی نیست بلکه رانتی و سوداگرانه است.

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401

وی در بخشی از گفتگوی اخیرش در خصوص التهاب بازار خودرو گفته: «یکی قیمت بازار آزاد است که التهاب دارد؛ دیگری قیمتی است که خودروسازان براساس آن محصولات را بفروش می رسانند که فاصله زیادی با بازار دارد. همین امر یک رانت 20 تا 150 میلیون تومانی را بوجود آورده است.» وی ادامه می‌دهد:

500 هزار دستگاه کمتر از نیاز تولید می‌کنیم که به سرعت برطرف خواهد شد؛ نکته دیگر این است که خودرو به کالای سرمایه‌ای تبدیل شده؛ به این معنا که بسیاری از افرادی که خودرو می خرند، به آن نگاه سرمایه‌ای دارند.  اول باید تولید را افزایش دهیم که امسال این اتفاق رخ خواهد داد و تا پایان امسال، 130 هزار دستگاه بیشتر از سال گذشته عرضه خواهد شد؛ 130 هزار دستگاه هم برای سال آینده پیش فروش می‌شود که مجموعاً 260 هزار دستگاه امسال بیشتر عرضه می‌شود.

قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401 ؛ زمان ثبت نام و جزئیات طرح ها

وزیر صمت همچنین گفته است:

به مردم اطمینان می دهیم از اواسط سال آینده بسیاری از مسائل در زمینه قرعه کشی، کیفیت و موضوعات دیگر یک به یک حل خواهد شد ولی یک دوره 2 ساله نیاز دارد تا به طور کامل بتوانیم این مسائل را حل کنیم.

وزیر صمت همچنین پیشتر در اذرماه 1401 گفته بود قرعه کشی خودرو حذف خواهد شد. خبرگزاری برنا آن زمان از قول سید رضا فاطمی امین نوشته بود: «گاهی اخبار ناقص منتشر میشود، من در صحبت خود گفتم که قرعه کشی خودرو درسال ۱۴۰۱حذف خواهد شد، زیرا تقاضای خودرو در ایران یک میلیون و پانصد هزار دستگاه است اما تولید امسال حدود یک میلیون دستگاه است پس ما پانصد هزار دستگاه کمبود عرضه داریم ، این کمبود در سال آینده متناسب با برنامه ی  افزایش تولید، جبران خواهد شد و به تناسب با تقاضا عرضه وجود خواهد داشت و این قرعه کشی ها از ابتدای سال ۱۴۰۱ حذف خواهد شد.»

آپدیت 15 فروردین: زمان ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 مشخص شد

طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو از فردا، 16 فروردین 1401 آغاز می‌شود. وب‌سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو با انتشار شرایط فروش فوق‌العاده، زمان ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 را مشخص کرد.

ایران‌خودرو با انتشار بخشنامه 4441، از شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولات ایران خودرو با موعد تحویل 3 ماهه و از طریق قرعه کشی خبر داد. برای اطلاع از جزییات خبر در ادامه با تکراتو همراه شوید.

قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401

ایران خودرو، تاریخ قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 که درواقع سی و پنجمین فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت محسوب می‌شود را مشخص کرد. این شرکت اعلام کرد متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی ایران‌خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند. قیمت‌ها در طرح فروش فوق‌العاده قطعی است و موعد تحویل خودروها نیز 3 ماهه خواهد بود.

زمان ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 مشخص شد

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو در فروردین 1401

طرح فروش فوق‌العاده برخی محصولات ایران خودرو که به‌صورت قرعه کشی انجام می‌شود، از سه‌شنبه 16 فروردین 1401 تا پایان روز پنجشنبه 18 فروردین 1401 ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که دریافت کد کاربری و کلمه عبور، قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی الزامی است؛ بنابراین در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، ثبت نام انجام نمی‌شود.

مراحل ثبت نام تا واریز وجه

متقاضیان در مرحله اول باید با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور، به صفحه خود در وب‌سایت وارد شده و خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند. سپس در پایان فرایند ثبت نام و انتخاب خودرو، به فرد متقاضی، کد پیگیری اختصاص داده می‌شود.

مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت‌نام و با حضور مراجع نظارتی انجام می‌شود. ایران خودرو در بخشنامه خود اعلام کرده است که لیست منتخبین قرعه‌کشی، حداکثر سه روز پس از پایان ثبت‌نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می‌شود. متقاضی نیز باید با مراجعه به صفحه خود در وب‌سایت، از وضعیت ثبت نام خود مطلع شود.

افراد انتخاب شده باید ظرف مدت سه روز، وجه کامل خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز کنند. در صورت عدم واریز وجه، ثبت نام متقاضی در وضعیت کان لم یکن قرار می‌گیرد.

در تصویر زیر، فهرست خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوق‌العاده را مشاهده می‌کنید:

زمان ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 مشخص شد

ایرن خودرو شرایط ذیل را برای شرکت در قرعه کشی ایران خودرو 1401 مشخص کرد:

 • برندگان و منتخبین طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، ثبت نام کنند.
 • قبل از قرعه‌کشی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد کرد.
 • به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.
 • حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، 48 ماه است. همچنین، ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان‌پذیر نیست.
 • انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.
 • گارانتی خودرو پس از 5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

با مراجعه به وب‌سایت esale.ikco.ir یا کلیک روی این لینک می‌توانید شرایط شرکت در قرعه کشی ایران خودرو فروردین 1401 را به‌طور کامل مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قرعه کشی ایران خودرو و سایپا فروردین 1401 چیست؟ با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (93 نظر)

  قرعه کشی به زنگ تفریح و تفنن وشادی بود برای مردم یک هفته ای خودبخود مردم خوشحال میشدم.

  پاسخ

  این هم از همون حرفهای اول انقلاب هست که گفتندنبایدمستضعف وجود داشته باشه وموفق شدندنابودمون کنند
  حالا هم هایمابدون قرعه کشی نوشتندوفقط بورسچی ودلال پول توحسابش آماده بود که اگه تونست واردسایت بشه بنویسه

  پاسخ

  این همه قرعه کشی کردند نشد یه واحد بازرسی بیاد ببینه آیا کسانیکه برنده شده اند مردم هستند یا نمایندگی‌ها به اسم مردم

  پاسخ

  برای این هیچ بازرسی ای وجود ندارد که مسولان رده بالا و متوسط ایران خودرو و سایپا به بهانه قرعه کشی و دادن خودرو به مردم سودهای چندصدمیلیاردی به جیب می زنند وریالی ازاین پولها وارد بیت المال نمیشود

  پاسخ

  وای بحال مردمی که ماشین زیرپایشان نیست اونوقت آقا زاده ها جابرای گذاشتن ماشین ایرانی ندارن

  پاسخ

  من مطمین هستم مردم انتقام مافیای خودرو سازها را از نطام خواهند گرفت چون این مافیا با پشتیبانی نظام و دولت خون مردم را شیشه کرده است

  پاسخ

  با سلام احتراما بخدا چند بار ثبت نام کردم متاسفانه برنده نشدم بجای قرعه کشی بیاید خانواده ها که مستحق هستند توان مالی ندارند آرزو دارند یک ماشین داشته باشند تاسف دارد آنهایی که گذشته ماشین دارند من وامثال مثل من ندارند آرزو دارم یک ماشین داشته باشم خانواده ام جابجا کنم الان ماشین شده سرمایه از دولت محترم می خوام عرضه بالا ببرد تقاضا بیاد پایین که یک سری افراد سود جو سو استفاده نکنند امیدوارم روزی برسد یک ماشین داشته باشم

  پاسخ

  این حق ما مردم ایران نیست که واسه چنتا ماشین اگراسمشو بشه گزاشت ماشین تابوت متحرک بهتره بیایم منتظر بشیم یک مبلغی بدیم ثبت نام کنیم اونم اگه بیفته همه پول بدیم 3ماه بعد ایا ماشینی باشه بدن بهمون یا ندن هرکیم پرسیدیم گوفت من ،20بار نوشتم نیفتاده کجا رفتن این ماشینا خدا میدونه

  پاسخ

  واقعا خجالت آوره قیمتهای نجومی خودروهای اشغال در ایران! در کجای دنیا خودرو قیمتش نجومیه؟ در کجای دنیا برای خودروهای اشغال قرعه کشی سوری میکنند تا عوامفریبی کنند؟
  تا زمانیکه وضعیت خودروسازان با رانت خواری و مافیا بازی ادامه پیدا کنه وضع به همین منوال هست. پس این حرفها هیچ فایده ای نداره.کاش ما اصلا صنعت بی صنعتی مثل خودروسازان داخلی نداشتیم.
  اگر راست میگید واردات خودرو رو آزاد بزارید و گمرک نجومی رو حذف کنید اونوقت هست که این آشغالها رو دیگه کسی نمیخره و مردم هم یه نفس راحت می‌کشند

  پاسخ

  سلام و درود من که اولین دوره ثبت نام کردم ایران خودرو پارس تیو فایو برنده شدم.ولی از کیفیت خودرو اصلا راضی نیستم

  پاسخ

  سلام خوش به حالتون چون من فقط 17 بار تیو فایو 2 بار هم رانا و 206 ثبت نام کردم برام در نیومده

  پاسخ

  باسلام خدمت هموطنان
  قرعه کشی واقعیت نداره این فقط یه صحنه سازی برای رانت خواری وآشفته کردن بازار است که ماشینهای حلبی رو به چندین برابر قیمت واقعی به مردم قالب کنند

  پاسخ

  دوست عزیز نه دیگه اینطور هم که شما میگید نیست ، درسته من شخصا ۲۸ بار ثبت نام کردم و خبری هم نشده اما از مسئولین بود که گفت ۲۰ درصد از خودروهارو بین ثبت نام کننده ها قرعه کشی میکنند و ۸۰ درصد باقی رو مستقیم وارد بازار میکنند .

  پاسخ

  زمان ثبت نام قرعه کشی کیه و هر دفعه باید ثبت نام کنیم

  پاسخ

  داداش من ثبت نام کردم نوبت هفتم بهم افتاد شهریور ۴۰۰ هم تحویل دادن پارس سال لطف خدا بود

  پاسخ

  اگه خیلی راست میگین بااین شرایط سخت جامعه وتورمی که هست قرعه کشی روحذف کنین وبه هرنفر ازایرانی که پلاک نداره ونیازبه خودرو داره به قیمت کاروخونه بهش بدین،ولی همه میدونن ازشماهیچ خیری به این مردم نمیرسه😊

  پاسخ

  اگر به من باشد هم دفتر مرکزی سایپا وهم دفتر مرکزی با کارخانه هایش را به توپ می بستم به خاطر اینکه تابوت درست می کنند تا وسیله نقلیه

  پاسخ

  من۳۰دفع یعنی چندساله شرکت کردم تو عمرم ماشین صفرنخریدم وندارم وی مصرف کننده واقعی هستم ،تا کیی ب امیدقرعه کشی بیفایده بگزرونم وقیمتها هی گرانتربشه ومن ارزش پولم کمتر…کجای دنیا اینجوریه___بابابسه دیگه،چیگرمون رو بخاطری ماشین خون کردین

  پاسخ

  من ۲۳ بار ثبت نام کردیم دونفری بگو زنگ بزنن بگن حالت چطور
  اینا همش الکی چهارتا میدن

  پاسخ

  دروغ میگن …همه اش رانت هست…وگرنه به نوبت هر سری قرعه کشی نسبت جمعیت همان استان فقط به یک استان اختصاص داده بشه ببینید در عرض 6ماه قیمتا چقدر میاد پایین…ولی همه اش فیلم هست

  پاسخ

  برادر من لطفا خودرو سورن پلاس که موعد تحویلش رسیدرو اول به مردم تحویل بدین بعد حرف از عرضه بیستر بزنید

  پاسخ

  عزیز تو پارکینگ ممقان ایران خودرو تبریز تا دلت بخواد سمند و سورن داره خاک می خوره می تونی از گوگل هم چک بکنی .

  پاسخ

  کلا
  تو ایران کلاهبرداری میکنن. افرادی که پست و مقام دارن به اونها میدن. افراد دیگر باید بشین فقط نگاه کنن غصه بخورن و بعدش هم برن نقدی یا اقساطی بخرن.
  هیچ کس نیست اینها رو کنترول کنه. اینها همه دروغه. مگه میشه آخه ماشین هم گرون بشه. یه جیز چرتیه که تو اروپا وجود نداره اینها دست خودشون تو کاره همه چیز رو گرون میکنن.

  پاسخ

  فروش خودرو بدون قرعه‌کشی آنجا شود خیلی بهتر است حق ب حقدار میرسد

  پاسخ

  سلام یا رانت یا هرچی قرعه بنام ما که افتاد شد غیر قرعه هر ردز یکی میا جیب خودشو به طریقی پر میکنه گور پدر من بدبخت این زبان عامیانه بود زبان رسمی تر مسئولین با در نظر گرفتن شرایط و جیب خودشون هر روز یه رای و نظر دارند که این کار اتفاقا بده و ایند فقرا در تنگنا و بی مهری بیشتر توسط این عیان نشینان عزیز می باشد

  پاسخ

  واردات خودرو اگه اژاد بشه . قیمت کمبود کیفیت و… خلاصه همه چی درست میشه از همه مهمتر رقابت باعث رشد واقعی خودرو سازی ایران میشه

  پاسخ

  خدا لعنت کنه اون بی ناموسی رو که اسم قرعه کشی رو انداخت تو دهن این گروهک دلال خودرو
  من ۲۰ بار ثبت نام کردم و هنوز موفق نشدم
  بعد آقازاده ها راحت دارن هر کار که دوست داشته باشند و انجام میدن .

  پاسخ

  این دوخودر ساز ایرانی فقط به ریش مردم می خندند کشور اروپایی رانگاه کنید ببینید با ارباب رجوع چه برخورد دارنده بده آقایان برای ماایرانیان قرعه‌کشی میزارند

  پاسخ

  الان تکلیف ما که یه ارابه مرگ نداریم و پولمون امادست چیه؟

  پاسخ

  الان در سال جدید میان یه تصمیم چرت میگیرن بعد هم می‌خوان قیمت کارخونه و بازار یکی کنن مثلاً .و هیچ مشکلی حل نشد هیچ بد تر به مشکلات اضافه شد این است اصل مشتری مداری .یعنی شرکت خودرو سازی رولزرویس مونده که ایران خودرو و سایپا چگونه خودرو تولید نشده به مشتری میفروشن هنوز هم دانشمندان برای حل این مسئله هیچ راهی پیدا نکردن

  پاسخ

  داداش تو اروپا ماشین صفر، هفت سال گارانتی و خدمات واقعی بعد از فروش داره، اگه ماشینی یه قطره روغن پس داد، کافیه بری نمایندگی کلا ماشینو بی قید و شرط عوض میکنن برات، جلوتم خم و راست میشن و بابت این اتفاق عذرخواهی میکنن، اگه بخوای، پول ماشینو تا قرون آخر بهت میدن، بعد تو این خراب شده مورد بوده ماشین دنده عقب نداشته روز اول، بردی نمایندگی، میگن این به ما ربطی نداره و باید شخصی تعمیر کنی، آدم تو این وضعیت مملکت میمونه

  پاسخ

  سلام خدمت دوستان عزیز
  بنده از اولین دوره ثبت‌نام تا امروز نام نویسی کرده‌ام فقط وقت خودم رو حروم کردم
  یه مشت دزد و کلاش نشستن ایران خودرو و سایپا
  .کلا دروغه
  من از روی ناچاری ثبت نام میکنم

  پاسخ

  قرعه کشی خیانتی است به حق مردم وگرنه این همه سواستفاده نمیشد بزار مردم صاحب یک ماشین که هیچ کیفیتی ندارد اما از سر مجبوری باید ماشین دار شوند. این مردم حق دارند بیشترازاین پولدار را پولدارتر وفقیر را فقیر تر نکنید. بفکر مردم باشید تا بلایی دیگر نازل نشده این کرونا بلای قرن است بخاطر ظلمی که بر مردم روا میدارند.

  پاسخ

  با سلام،بنده گلایه از کارکنان ایران خودرو داشتم که من ۲۰ بار در قرعه کشی شرکت کردم اما هیچ خبری از برنده شدن نیست،شما باعث میشید اعتماد به نفس من پایین بیاد که شانس ندارم،هم این که نیاز به خودرو دارم چرا با ما میکنید این کارارو نه خدا رو خوش میاد نه بنده شو خسته شدم دیگه یا امیدوار نکنید یا منم برنده شم دیگه،منم دلم میخواد سهمی داشته باشم

  پاسخ

  هدف از قرعه کشی اینست که وجود و تعداد مشتری و درخواست محصولات خودشونو برای سالهای آینده بدانند تانسبت به آن تعداد براحتی برنامه ریزی برای فروش و افزایش قیمت داشته باشند

  پاسخ

  خبر ندارید که خیلیاشون پارتی بازی میکنند و پول میدن و اسمشون توی قرعه میوفته . یکیشونم اینطوری شده بود بجرم اختلاس گرفتنش

  پاسخ

  سلام ما خودرو نداریم
  ولی 24 بار ثبت نام کردیم ولی خودرویی دریافت نکردیم
  همونی که میگین برنده، ولی ما برنده نشدیم
  البته کلمه برنده مناسب این جور ثبت نامها نیست
  برنده برازنده کسی هست که در رقابتی تلاشی کرده باشه.
  این ثبت نام شده ها چه تلاشی کردن ؟
  لطفا کلمه بهتری براش انتخاب بشه

  پاسخ

  آن روز خواهد آمد که عمامه ها افسار شوند

  پاسخ

  تا امثال توی کوته فکر تو مملکت باشند وضع همینه بجای اینکه دنبال راهکار باشی دنبال چرت و پرت و توهم های کودکانه و بازی های خاله زنکانه ای..

  پاسخ

  عمامه ها باید کفن شود تا مردم روی خوش ببینند اینها لیاقت قلاده و افسار را نیز ندارند.

  پاسخ

  تمام وعده هاسرکاریه نمیخوان سروسامان بدن خودشون شریک دزدندورفیق قافله… یه اکیپ بازرسی چرانمیزارن?خوب مارومیشناسند باوعده دادن تاقیامت حکومت میکنند

  پاسخ

  حکومت احمق سالار .این خود رو های بی کیفیت رو به قیمت گزاف به مردم می‌فروشند. چقدر قطع نخاع داریم چقدر کشته دادیم .لعنت ابدی بر شماها مافیای خود رو که به هیچ اصولی معتقد نیستید.همه چیزتان شده پول کثیف .تاوان این همه به ناحق کشته شدگان رو خواهید داد. نام ننگینتان و این ارابه های مرگ ..در تاریخ ثبت خواهد شد .

  پاسخ

  طرح و برنامه های خیلی عالی که به جیب و منافع برگزار کننده میره و برای گم شدن رد پا ی خودشون عده ای سود ناچیز بهره میبرند
  تو کل دنیا این موارد حل و بررسی شده متاسفانه نو کیسه ها تمامی ندارند

  پاسخ

  سلام شرمنده یه سوال داشتم
  من فرزند سوم دارم تو قرعه کشی شرکت کردم چرا برنده نشدم؟؟؟

  پاسخ

  طرح و برنامه های خیلی عالی که به جیب و منافع برگزار کننده میره و برای گم شدن رد پا ی خودشون عده ای سود ناچیز بهره میبرند
  تو کل دنیا این موارد حل و بررسی شده متاسفانه نو کیسه ها تمامی ندارند

  پاسخ

  قطعادروغی بیش نیست مگرممکنه خودم وهمسرم جمعا۶۸بارثبت نام کنیم امادریغ ازیک باربرنده شدن نه ماشینی داریم نه هیچ درآمدی لنگ یک خودروماندیم دوتابچه داشته باشی امامیشناسم یارودراوج رفاه هست وبرنده شده ویامجردهست وبرنده شده به کسانی که واقعااحتیاج دارندنمی رسدیه جای کارمی لنگدکاش حداقل اگرقرعه کشی هم میکنندنظارت کافی بشه واولویت رابه کسانی بدن که وضعیت خوبی ندارندحداقل متاهلین وکسانی که دوسه تابچه دارندویامتاهل وتازه ازدواج کرده اندرودراولویت قراربدهند خیلی واضحه که دلالی غوغامیکند حتی من میشناسم دلال نمایندگی هست وکسانی که گواهینامه ندارندثبت نام میکنندوبایه پولی نمایندگی این مشکشون روحل میکند

  پاسخ

  من ۴۳ بار ثبت نام کردم بلاخره برنده شدم پارس سال تحویلش خرداد ۴۰۱ هست امیدوارم پارس موتور جدید باشه و کیفیتشان بالا رفته باشه

  پاسخ

  ما ملت با تاریخ 2۵۰۰ ساله چقدر بدبختیم ،که برای خودروی بی کیفیت جمهوری اسلامی باید گدایی کنیم

  پاسخ

  والا من دیگه حرفی ندارم از بس ثبتنام کردم خودم خجالت میکشم از گوشیم که ثبتنام کنم تا میخام ثبتنام کنم گوشیم استیکر خنده میاره بالا

  پاسخ

  زبونم روزه است دروغی نیست 33 بارثبت نام کردم درایران خودرو، هیچی به نامم درنیومده. اونوقت بعضی خونواده هادو تا براشون دراومده درطول یک سال.ما سه نفری ثبت نام می کنیم هردوره هیچ خبری نیست مگه میشه 99 بارشانس هیچی درنیاد!!!!؟؟؟ عجیبه مابدشانسیم!!! یا رانت ومافیاو….مقصرند. این قرعه کشی اعتماد به نفس، ایمان، اعتقادات، و… راازکل مردم گرفت. لعنت به این قرعه کشی

  پاسخ

  نظر من منفیه باید قیمت خودرو بیاد پایین واجازه واردات خودروهای خوب مقاوم وباکیفیت خارجی داده شود

  پاسخ

  به زودی باورود خودروهای خارجی همه چیز درست میشه. خدابزرگه. ناراحت نباشید. این هم دوره ای بود. هم به خودم وهم به شمادلداری میدم.ان شاءالله به میمنت ماه مبارک رمضان واردات خودرو هم تا چند وقت دیگر ازسرگرفته میشه

  پاسخ

  واقعا خیال میکنید با باز شدن گمرک ها و واردات خودرو قیمت ها کاهش چشمگیری میکنه؟! این رو بدونید که قیمت خودرو به صورت دوره ای کاهش اندکی خواهد داشت
  تنها کاری که دولت میتونه انجام بده این هست که بتونه جلوی افزایش قیمت ها رو در آینده بگیره. اگر خیال میکنید پراید 80 میلیون خواهد شد باید بهتون بگم که از خواب غفلت بیدار شید و سعی کنید حقایق کشور رو بدون خیال پردازی ببینید

  پاسخ

  آقای میر سلیم مخلف واردات خودرو است یک سوال از آقای میر سلیم دارم ملک چند هکتاری توی عباس آباد که الان ۲۰ ساله یک نگهبان رو برای نگهداری حقوق میدی و جلسات محرمانه تشکیل میدی را والان بالای هزاران میلیارد قیمت داره را از کجا آوردی؟؟؟

  پاسخ

  سلام چ وضعشه اخه ما یه ساله ثبت نام میکنیم درنیومده

  پاسخ

  خدا لعنت کنه با این ماشین‌هاتون

  پاسخ

  ضایعات شما را خریداریم 🤫🤫🤫🤫🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  پاسخ

  من نظرم شخصیم اینه که واردات خودرو بدون پول زور گرفتن از ملت به عناوین مختلف ازاد بشه و حداقل جهت فروکش کردن عطش رانتی سوداگران گرفتن پول گمرکی و پلاک کردن و هزار عنوان دیگه حداقل خودرو بدست افراد نیازمند واقعی برسه تا دلالان نتونند از اب گل الود ماهی بگیرن وقتی نیاز واقعی ارام گرفت دو خودرو ساز به کار خودشون ادامه بدن و همینطور به لِک لِک خودشون ادامه بدن!البته میدونم که اینطوری نون روغنیه خیلی از مفسدین و کلاشان سنگ میشه اما بجهنم که میشه چون بقدری در این چندین سال ملت رو دوشیدن که تا ۷نسل بعدشون میتونند استفاده کنند!

  پاسخ

  سلام
  در دو سال گذشته بیش از ۲۰ بار در قرعه کشی ایران خودرو هم برای خودم ، همسرم و ۴نفر از نزدیکانم ثبت نام داشتم یعنی بالغ بر ۱۰۰بار در قرعه کشی
  اما دریغ دریغ ودروغ
  تازه نیاز واقعی خانواده بود وگرنه اصلآ وقت برای این دروغ نمی‌گذاشتم….

  پاسخ

  ثبت نام در ایران خودرو برای جوایز ویژه

  پاسخ

  این مسخره بازیا چیه اگر واقعا قرعه کشی وجود داره پس من چرا ۳۰ مرتبه ثبت نام کردم اسمم درنیامد یا هفت نسل در نسل و دوست اشنا نشنیدم اسم کسی در بیاد از حکومت میخوام عدالت رعایت بشه ماهم به ماشین برسیم

  پاسخ

  لعنت به هرچی مسئول نا لایق که هرچی مشکلاته از سر همین مدیران بی سواد به وجود میاد

  پاسخ

  باسلام واحترام
  اگربخواهنددرعرض چندماه تمام مشکلات بازارخودرو حل میشودراه حلش آزادسازی واردات خودرو باحق گمرکی عادلانه هست نه اینکه علاوه براینکه واردات خودرو ممنوعه مالیات وگمرکی به تودرو می بندن بالای200درصده! که اونم به جیب آقازاده هامیره

  پاسخ

  خدایش ۳۲ بار ثبت نام داشتم یک بار هم نیوفتاد …نمیدونم از شانسه یا …

  پاسخ

  بنده تا الان 26 مرتبه در قرعه کشی های ایرانخودرو ثبت نام کردم ولی تا به امروز برنده نشدم و حسرت داشتن یک ماشین به دلم مونده

  پاسخ

  من نزدیک 19بار ثبت نام کردم ولی هیچ.

  پاسخ

  ملت گرامی ما می‌توانیم هنوز هم پاره شویم استوار باشید تا مسئولین هستن ما خر سواریم

  پاسخ

  وقتی یه مسئول میاد از ثبات بازار و رونق حرف میزنه شش ستون استخونام میلرزه . مشخصه باز یه نقشه ای دارن !

  پاسخ

  ما دو بار اسممون در قرعه کشی در اومد ولی نداشتیم بگیریم ..الان چند ساله ی ماشین نداریم ..نمیدونم شاید حکمتی هست که ما هنوز ماشین نداریم و شاید تا آخر عمرمونم ماشین دار نشیم …هر چی خدا بخواد توکل به خدا

  پاسخ

  نه حکمتیه نه رحمتیه نه نعمتیه ،پول که باشه همچی خودش هست،دلتو با ای راجیف خوش نکن.

  پاسخ

  من با۵۰سال سن با معلولیت شدید این یکم دارم ۵ب
  چه دارم مستاجرم دل ندارم یه ماشین داشته باشم برا زن .بچه هام

  پاسخ

  خودرو به دست کسانی که واقعا به خودرو نیاز دارند نمی رسد و قرعه کشی صوری می باشد و این قرعه کشی بیشتر جنبه رانتی و سوداگری دارد.

  پاسخ

  به نظر من این نامردیه که قرعه کشی نکنید چون من 25بار ثبت نام کردم نیوفتاد ولی بعضی ها دفعه اول تا پنجم ثبت نام کردن اسمشون در اومد این وسط ما هستیم که ضرر میکنیم ما چیکار کنیم ما که راضی نیستیم الاهی که از جونشون در بیاد حق منو خوردن اگه قرعه کشب جمع بشه ما راضی نیستم

  پاسخ

  به نظر من این نامردیه که قرعه کشی نکنید چون من 25بار ثبت نام کردم نیوفتاد ولی بعضی ها دفعه اول تا پنجم ثبت نام کردن اسمشون در اومد این وسط ما هستیم که ضرر میکنیم ما چیکار کنیم ما که راضی نیستیم الاهی که از جونشون در بیاد حق منو خوردن اگه قرعه کشب جمع بشه ما راضی نیستم

  پاسخ

  همین دوره دوساله و تا کی ادامه خواهد داشت و چه زمانی این خبر مثله بمب صدا می‌کنه ؟؟ نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری ببینید چقدر حقیر و بدبختیم و چقدر مردم رو بیسواد فرض میکنن….

  تولید خودرو و واردت قطعات خودرو اصلا ربطی به تحریم نداره چون از چین وارد میشن و این محدودیت تولید ابزاری برای آینده است که بتونن سودآوری سیاسی و مالی برای داشته باشن

  پاسخ

  قرعه‌کشی خودروهای تولید داخل خیلی مسخره هستش،متاسفم وواقعاشرم آور است که دولت حمایت میکند ازخودروسازان.

  پاسخ

  سلام
  من ۳۰ سالمه ۱۲ ساله گواهینامه دارم
  چرا شرط ۴۸(۴سال) ماه از آخرین خرید فروش رو بیشتر نمیکنید که جامعه آماری پایین بیاد
  اوایل که ۸ سال بود
  چی شد ی دفعه ؟
  یکی شانسی هر ۴ سال اسمش دربیاد ولی یکی مثل من هرگز!!!!

  پاسخ

  برید از خدا بترسید این همه خودرو دپو کردین زیر آفتاب و پارکینگ ها
  خوب بدین به اونایی که ماشین ندارن
  ان شائ الله که خدا نسل اون کسایی که باعث فقر بیشتر فقیر میشن قطع کنه
  یه روزی باید جواب پس بدین
  جواب تمام بدبختی های مردمو

  پاسخ

  شگرد حکومت های دیکتاتوری اینه که یه چیزی که مردم نیاز دارن رو به صورت قطره چکانی و با صف و قرعه کشی به ملت بدن تا مردم رو همیشه تشنه نگه دارن و تقاضا هیچوقت کم نشه.

  پاسخ

  دلیل این که هفت هشت بار ثبت نام کردم و هیچ خبری نشده چیه؟حتی بیست نفر از اقوام هم خبر دارم هر سری ثبت نام کردن ودریغ از این که حتی یکی مون برنده بشیم.ردپای مافیا رو میشه حس کرد

  پاسخ

  سلام خدا حافظ ارابه مرگ خدا حافظ امسال اگه دیگه تو اولین قرعه‌کشی اسمم در نیاد خودم رو حلق آویز می کنم.

  پاسخ

  سلام
  اگه قیمت بازار پایین تر از قیمت نمایندگی شود مثل سابق همه چی حل هست کسی دیگه جرات الکی ثبت نام کردن نداره واقعا مشخص هس که باید مثل سابق باشه به محض اینکه خودرو از نمایندگی خارج شد فوری افت قیمت بزنن

  پاسخ

  باسلام گرانی خودرودربازارآزادهمش کارخودروسازان هستش که به واسطه آن قیمت خودروهای خودبالاببرند.اگرخودروهایی که داخل انبارگذاشته اندرا ارضه کنندقیمتهابه تعادل میرسدودست دلالهایی که خودشان درست کرده اندازبازارکوتاه میشود.

  پاسخ

  بابا اینا فقط حرف میزنن
  بخشنامه ای که دارن همه ش چرت
  بنده اسفند پارسال اسمم در اومد ب گفته خودشون و طبق بخشنامه چرتشون بنده ۷۲ساعت مهلت واریز وجه رو داشتم که اومدن قبل ۲۴ ساعت گزینه واریز وجه بنده رو برداشته بودن
  یه نوع کلاهبرداری

  پاسخ

  میگن قرعه کشی خنده داره ملت خرفت اسلامی کسی که به اسمش ماشین نیست 🤣🤣🤣🤣🤣🤣انوقت طرف ده تا ماشین خریده متاسفانه هر سری قرعه کشی میشه به اسمش هم در میاد سالی ۱ملیون برای کسایی که سند به واسمون نخورده تمام نشد دروغهاتون خسته شدیم از بس دروغ گرفتید

  پاسخ

  28بار شرکت کردم ولی چیزی در نیومده واوقعا ک

  پاسخ

  این همه بی عدالتی فقط نتیجه نظام سرمایه داری هست با حجاب اسلامی پوشیده شده تا زمانی که عدالت و رقابت سالم نباشد این داستان وجود دارد متاسفانه در این سالها چیزی جز حرف های بی اساس نشنیدم اون طرف میز مسعولین و این طرف هم شرکت های که به دست خودشون و نزدیکان تاسیس شده و اجازه نمی‌دهند که منفعت طلبی اجازه تقسیم سرمایه و برابری در جامعه برقرار بشودحال اینکه این روند نه اصلاح خواهد شد و اجازه نمی‌دهند که اصلاح بشود و بخشی از این جامعه که اندک هستند از این موج استفاده کرده تمام این گفته ها رو اکثرا میدویم ولی هیچ گاه نه اجازه دخالت در امور کشور را داریم و نه اجازه داده میشود چون به نفعشان نیست

  پاسخ

  سلام‌من یک ساله توسایت سایپا ثبت نام میکنم اما اصلا به اسمم در نمیاد ارزش پولمونم هرروز کمتر میشه و قبمت خودرو گرون.الانم که باز۱۸ درصد گرون کردن من نه ماشین دارم نه پلاک فعال نمیدونم چرا درنمیاد بخدا تو کف تیبا۲ آشغال ایران موندم آرزوی یک جوون ایرانی باید این باشه.مرگ برشما دزدان خودرو

  پاسخ

  پولتون رو ‌پای ماشینهای سایپا حروم نکنین…
  ۳ماه نشد که تیبا تحویل گرفتم، گفتن دیسک و صفحه ش باید عوض بشه…!!!!!!!
  درب صندوق عقبش هم از همون ابتدا باز نمیشد و نمایندگیش هم نتونست درستش کنه!!!
  باید بگیم درشکه سازی سایپا…

  پاسخ

  تیبا۲

  پاسخ

  یعنی روزی میشه ماهم ماشین داشته باشیم اونوقت تو نوبت قرعه کشی معلوم نیست چندین سال منتظرباشیم ایااسم مادربیادیانه 36بارثبت نام کردم و2بارهم توطرح مادران شرکت کردم بازبرنده نشدم خدایا اخرعاقبت ملت ایران بکجامیرسد هنوزکه هنوزتوصف قرعه کشی هستیم شاید ماهم صاحب ماشین بشیم

  پاسخ