coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

مارک زاکربرگ هدست واقعیت مجازی متا را در ویدیویی به نمایش گذاشت

مارک زاکربرگ در صفحه شخصی فیس بوک خود، ویدیویی را منتشر کرد که در آن می‌توان هدست واقعیت مجازی متا را مشاهده کرد. در ادامه این ویدیو را در تکراتو تماشا کنید.

هرچند هدست واقعیت مجازی فیزیکی مذکور در این ویدیو، محو شده است تا شاید طراحی آن لو نرود، اما زاکربرگ تجربه (واقعیت ترکیبی) آن را با استفاده از دوربین‌های رنگی هدست جدید به نمایش گذاشت که در آن تجربه‌ای شبیه به بازی با موجودات بامزه‌ای به کاربران نمایش داده می‌شود.

هدست واقعیت مجازی متا

متا قبلا اعلام کرده بود که امیدوار است تا از این دستگاه، برای تجربیاتی فراتر از بازی‌های ویدیویی و به ویژه برای «بهره وری» مورد استفاده قرار بگیرد. با این وجود، نسخه نمایشی آن که به صورت ویدیو و تحت عنوان «جهانی فراتر» (The World Beyond) منتشر شده، قطعا ماهیت مربوط به بازی آن را نشان می‌دهد.

هدست 299 دلاری Quest 2 این شرکت نیز دارای دوربین‌های عبوری بود، اما آن‌ها فقط قادر به ضبط تصاویر سیاه سفید بودند. سنسورهای داخلی این هدست جدید قادر هستند تا تمام رنگ‌ها را دریافت کنند و این امر ارائه تجربه‌های بیشتری را برای آن‌ها ممکن می‌کند. همچنین متا در این هدست از یک حسگر تشخیص عمق اختصاصی استفاده خواهد کرد تا محتوای دیجیتال را با دقت بیشتری به کاربران ارائه کند.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در خصوص هدست واقعیت مجازی متا که مارک زاکربرگ در این ویدیو منتشر کرده است چیست؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌های تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر