کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت ثبت سفارش و خرید از دایرکت اینستاگرام به زودی ارائه می‌شود

به زودی ثبت سفارش و خرید از دایرکت اینستاگرام میسر می‌شود و خریداران می‌توانند محصولات خود را سفارش داده و خرید را از طریق دایرکت پیگیری کنند.

آرون گروپس

اخیرا اینستاگرام قابلیت جدید خود را معرفی کرد که با استفاده از آن، کاربران ایالات متحده می‌توانند محصولات موردنظر خود را مستقیما از طریق دایرکت سفارش داده و هزینه آن را پرداخت کنند. علاوه بر این، پیگیری سفارش و پرسش سوال در مورد محصولات نیز از این طریق امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید: حل مشکل موزیک استوری اینستاگرام 

ثبت سفارش و خرید از دایرکت اینستاگرام چگونه خواهد بود؟

ثبت سفارش از طریق دایرکت اینستاگرام فقط برای حساب‌های واجدشرایطی دردسترس خواهد بود که اکانت تجاری در اینستاگرام راه‌اندازی کرده‌اند. در واقع این قابلیت مرحله‌ی اضافه‌ی ارسال فاکتور از طریق برنامه‌های دیگر را حذف می‌کند.

همینطور این شبکه اجتماعی با اضافه کردن قابلیت‌های پیگیری سفارش و خدمات مشتری، در حال تبدیل به برنامه‌ای کامل برای انجام یک خرید اینترنتی است؛ به گونه‌ای که مشتریان برای انجام هیچ مرحله‌ای مجبور به ترک این برنامه نشوند.

ثبت سفارش و خرید از دایرکت اینستاگرام

اینستاگرام برای رقابت با قابلیت خرید پلتفرم تیک‌تاک، ویژگی‌های تجارت الکترونیک را نیز به بخش Reels اضافه کرده و همینطور قابلیت قرارگیری برجسته‌ی برگه‌ی فروشگاه و برچسب‌گذاری محصول از دیگر ویژگی‌های این پلتفرم به شمار می‌رود.

امروزه پلتفرم‌های اینستاگرام و تیک تاک نیاز مخاطبان و صاحبان کسب و کارهای کوچک را شناسایی کرده‌اند و در رقابتند که با استفاده از این موقعیت و ایجاد شرایط مناسب برای صاحبان کسب و کار و  مشتریان بالقوه آنها، کسب در آمد کنند.

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

نظر شما درباره این قابلیت ثبت سفارش و خرید از دایرکت اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر