فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سکانس حذف شده جوکر لو رفت [عروس شدن عباس جمشیدی‌فر]

سکانس حذف شده جوکر لو رفت. این موضوع در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

احسان علیخانی، کارگردان سریال رئالیی شوی «جوکر» سکانس سانسور شده این برنامه درباره ماجرای عروس شدن عباس جمشیدی فرد و خواستگاری یوسف تیموری را در اینستاگرام منتشر کرد.

کریپتال گلوبال

در فصل 7 برنامه جوکر، آقایان غلام‌رضا نیکخواه، هومن برق‌نورد، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، یوسف صیادی، علیرضا استادی، حامد آهنگی، سیروس میمنت و امین حیایی حضور داشتند و این فصل به یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین فصول جوکر بدل شد.

سکانس حذف شده جوکر لو رفت [خواستگاری عاشقانه عباس جمشیدی‌فر]

این ویدیو از سکانس حذف شده سریال جوکر با واکنش های طنز کاربران مواجه شد. عباس جمشیدی‌فر در قسمتی از برنامه جوکر، برای خنداندن سایر رقبای خود سعی کرد با گریم عروس آنها را از مسابقه حذف کند اما بعد این سکانس از پخش حذف شد.

گفتنی است، یوسف تیموری و عباس جمشیدی فر از جمله بازیگران فعال در برنامه جوکر بودند که طنزپردازی آنها مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفت.

این ویدیو را در ادامه تماشا کنید:

فصل هشتم جوکر با حضور زنان بازیگر برگزار می‌شود

توضیحات احسان علیخانی از شرط حضور بازیگران زن ایرانی در فصل جدید سریال جوکر با واکنش های مثبت کاربران در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام مواجه شد. علیرغم ظهور نسل جدیدی از کمدین‌های زن اما هیچ کدام از آنها به سریال جوکر دعوت نشده‌اند تا با نخندیدن و خنده گرفتن از دیگران برنده این شو شود.

احسان علیخانی در قسمت آخر سریال جوکر در پاسخ به انتقاد امیرمهدی ژوله، درباره حضور زنان در برنامه جوکر گفت: «ما همین الان هم آماده هستیم تا فصل جدید جوکر را با حضور بانوان شروع کنیم اگر کمی چهارچوب ها بازتر شود و اجازه این کار به ما داده شود».در سال‌های اخیر محافظه‌کاری از سطح مدیران به تهیه کننده‌ها رسیده است.

رضا نیکخواه، بازیگر به همشهری‌آنلاین گفته است:

مردم باید بخندند، احتیاج به خنده دارند. معتقدم همین کار را خانم‌ها هم باید اجرا کنند. به آقای علیخانی پیشنهاد دادیم که یک بخش را به خانم‌ها اختصاص بدهید تا آنها جوکر را اجرا کنند. امیدوارم انجام شود.

بسیاری از افراد با پخش جوکر، ما را که در خیابان می‌دیدند با تمام سلول‌های وجودشان برای ما دعا می کردند که با این برنامه باعث شدیم در کنار خانواده با تمام مشکلاتی که دارند، بخندند. این کار خیلی ارزش دارد.

غیبت زنان در برنامه‌ی جوکر در روزهای اخیر بحث برانگیز شده است؛ برای مثال زینب موسوی، طنزپرداز شناخته شده در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داده و علت را در «تبعیض جنسیتی» دانست.

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر