کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401

عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401 تایید شد. حدود 200 دستگاه خودرو شاهین، هفته آینده، 23 شهریور روز سه‌شنبه وارد بورس کالا خواهد شد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بر اساس اعلام بورس کالای ایران، عرضه خودروهای شاهین در هفته آینده تایید شده و قطعی است. خودرو شاهین، محصول گروه خودروسازی سایپا و از محبوب‌ترین محصولات این شرکت است.

بیشتر بخوانید: جزئیات طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اعلام شد

عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401

در شهریور ماه سال جاری (1401)، 200 دستگاه خودرو شاهین گروه خودرویی سایپا در بورس کالا عرضه خواهد شد. عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401، توسط سازمان عرضه بورس کالای ایران تایید شده است.

عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401

بیشتر خریداران شاهین، مایل به دانستن قیمت این خودروها هستند. بر اساس اعلام نهایی، قیمت هر خودرو شاهین، 304 میلیون تومان خواهد بود. این خودروها در روز سه شنبه هفته آینده، 22 شهریور وارد بورس کالا خواهند شد و زمان تحویل خودروهای شاهین، 23 مهر ماه سال جاری اعلام شده است.

محل تحویل خودروهای شاهین در توضیحات محصول نوشته شده است. خریداران می‌توانند خودروی خود را از نمایندگی‌های فروش شرکت سایپا دریافت کنند. انتخاب نمایندگی فروش در هر شهر، بر عهده خودِ مشتری است.

خریداران خودرو شاهین در بورس ، باید 1 درصد مالیات نقل و انتقال، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و 2 درصد مالیات شماره گذاری برچسب انرژی بر مبنای قیمت نهایی بپردازند. خدمات مربوط به شماره گذاری و پلاک، مبلغی در حدود 3 میلیون و 897 هزار ریال است که خریدار باید آن را تقبل کند.

خریداران باید مبلغ 42 میلیون و 34 هزار و 465 ریال به ازای هر خودرو شامل بیمه شخص ثالث به ارزش 38 میلیون و 137 هزار و 465 ریال را بپردازند.

رنگ‎های ارائه شده برای خودروهای شاهین، شامل دو رنگ سفید و مشکی است. انتخاب رنگ خودرو، بر عهده خریدار خواهد بود و در مرحله تکمیل وجه انجام می‎شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد عرضه شاهین در بورس کالا شهریور 1401 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر