coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا ؛ آموزش آنلاین از سر گرفته خواهد شد؟

تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا خبری‌ است که وزیر آموزش و پرورش آن را تأیید کرد. در زمان تعطیلی مدارس، آموزش‌ها با شبکه «شاد» از سر گرفته می‌شود.

خبر تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا توسط وزیر آموزش و پرورش تأیید شد. به گفته یوسف نوری برخی از استان‌ها به دلیل شیوع آنفولانزا مجبور شده‌اند مدارس را تعطیل اعلام کنند. البته با تعطیلی مدارس، ادامه آموزش از طریق شبکه «شاد» انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آموزش آنلاین از طریق شاد و واتساپ در مدارس ممنوع شد

تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا

وزیر آموزش و پرورش گفت:

بعضی از استان‌ها به‌دلیل شیوع ویروس آنفلوآنزا، مدارس را در شهر‌های خود تعطیل کرده بودند. عنوان کردیم مسئولین آن استان‌ها بررسی میدانی کنند که؛ آیا واقعاً احتمال ابتلا به آنفلوآنزا زیاد است که دانش‌آموزان آسیب و لطمه ببینند؟

وی اضافه کرد: «مدیران استان‌ها باید بررسی کنند و اگر گزارش وزارت بهداشت نیز مبنی بر احتمال آسیب به دانش‌آموزان باشد، شرایط آموزش تغییر خواهد کرد؛ البته تا امروز هیچ‌گاه تجربه تعطیلی به‌دلیل شیوع آنفلوآنزا را نداشته‌ایم.»

تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا

نوری توضیح داد:

اگر هم تمام این موارد وجود داشته باشند، تعطیلی وجود ندارد و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس‌ها استفاده خواهد شد.

این مقام دولتی گفت: «هر تصمیمی باید دلیلی داشته باشد، دلیل در ارتباط با آنفلوآنزا را پزشکان و وزارت بهداشت تشخیص می‌دهند و بررسی می‌کنند. اگر واقعاً دانش‌آموزان لطمه ببینند، ما راضی نخواهیم بود، بنابراین ممکن است که تعطیلی‌هایی به‌صورت محدود داشته باشیم؛ البته این به‌معنی تعطیل شدن درس و آموزش نیست و دانش‌آموزان با استفاده از شبکه شاد و آموزش مجازی تحصیل خود را بدون وقفه ادامه خواهند داد.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا چیست؟ آیا چنین کاری را به صلاح دانش‌آموزان می‌دانید؟ نظراتتان را با تکراتو در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر