فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

بهترین مینی سریال های کره ای مخاطبان بسیاری دارد. امروز بهترین های آن ها در ژانرهای عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی و غیره را  معرفی خواهیم کرد، با ما باشید.

فرهنگ پاپ کشور کره جنوبی چند وقتی است که توانسته مخاطبان گسترده‌ای را از سرتاسر جهان به خود جذب نماید. درحقیقت بدون هیچ لغزشی می‌توان گفت که اکنون این فرهنگ جهانی شده است و رقیب بالقوه برای فرهنگ آمریکایی محسوب می‌گردد. فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای یکی از جنبه‌ها و عناصری است که درجهت جهانی شدن فرهنگ کره‌ای نقش به‌سزایی داشته است. نشان به آن نشان که در کشور ما محبوبیت فرهنگ کره‌ای مرهون سریال‌های جذاب ساخته این کشور بوده است.

کریپتال گلوبال

بسیاری از ما ایرانی‌ها با سریال‌های کره‌ای رابطه خوبی داشته و مخاطب فعال آن می‌باشیم. بنابراین پرداختن به این مسئله خالی از لطف نیست. با اینحال با توجه به آنکه ممکن است افراد وقت زیادی مانند گذشته نداشته باشند، دیدن سریال‌های طولانی میسر نباشد. با اینحال اگرچه اکثر سریال‌های کره‌ای که ما می‌شناسیم، بسیار بلند هستند.

اما تعداد زیادی مینی سریال کره‌ای وجود دارد که جذابیتش کمتر از دیگر سریال‌های ساخت این کشور نیست. در همین راستا تلاش خواهیم کرد در این مقاله به شما برخی از بهترین مینی سریال‌ های کره ‌ای ، بهترین مینی سریال کره ‌ای عاشقانه ، بهترین مینی سریال کمدی کره ای و دیگر سریال‌های کوتاه جذاب این کشور را به شما معرفی نماییم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های 2022

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی


اگر طرفدار نمایش‌ها و سریال‌های کره‌ای هستید، اما وقت دیدن سریال‌های اغلب بلند این کشور را ندارید. مایوس نشوید. چراکه باید این مژده را به شما بدهیم که تعدادی کثیری از مینی سریال‌های کره‌ای وجود دارد که قطعا از دیدن آنها پشیمان نخواهید شد. ما در طول نوشتار تلاش خواهیم کرد بهترین مینی سریال های کره ای را به شما معرفی نماییم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های نتفلیکس 2022

You Drive Me Crazy!

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره شخصیت‌هایی به نام هان اون-سونگ (نام اصلی بازیگر لی یو-یونگ است) و کیم را-وان (کیم سئون-هو است که دوستانی صمیمی هشت ساله هستند اما روابط عالی میان آنها پس از آنکه برای نخستین بار یک شب را کنار هم می‌گذرانند، تغییر پیدا کرده و همه چیز عوض می‌شود.

این مینی سریال تنها دو اپیزود دارد که هر اپیزودش تنها نیم ساعت است و برای دیدن تمام این سریال تنها به یک ساعت نیاز دارد. این سریال که در ژانر کمدی قرار دارد به گفته بسیاری بهترین مینی سریال کمدی کره ای شناخته شده است.

اکنون پس از صحبت درباره مینی سریال You Drive Me Crazy! در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای اکنون می‌خواهیم درباره سریال Secret Queen Makers به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای مدرسه ای 

Secret Queen Makers

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره دختری بسیار درس‌خوان و انزواطلب می‌باشد که بعدا مشخص می‌شود بسیار زیبا نیز است. در طول داستان ما مواجه با 6 کارکرد اصلی مرد هستیم که در تلاشند با کمک به دختر دل او را بربایند.

این سریال دارای 7 اپیزود است که هر اپیزود آن نیز 15 دقیقه بیشتر زمان ندارد. بنابراین برای دیدن کل آن تنها نیاز به 1 و 45 دقیقه وقت است. این سریال که به مانند نمایش قبلی یک سریال کمدی است. به نظر بسیاری از دوست‌داران متعصبش بهترین مینی سریال کمدی کره ای می‌‌باشد. اما فارغ از هر گونه تعصبی جذابیت این سریال آنقدری هست که ان را جزو فهرست برترین مینی سریال های کره ای در سال 2021 قرار دهیم.

پس از صحبت درباره سریال Secret Queen Makers اکنون درصدد آن هستیم که در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای به معرفی سریال جذاب دیگری به نام Queen of the Ring بپردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های کره ای تاریخی

Queen of the Ring

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال در مورد دختری به نام نان هی (کیم سول گی) است که به خودش باور ندارد زیرا احساس می‌کند، نسبت به دیگران زشت تر است. یک روز اما او حلقه رازآلود خانوادگی را پیدا می‌کند که به کمک آن با پسری به نام سی- گان (هیو-سئوپ) آشنا می‌شود. این پسر بسیار خوش‌تیپ بوده و شخصیت خونسردش ایده‌آل شخصیت اصلی داستان می‌باشد.

این سریال دارای 6 اپیزود است که هر اپیزود 30 دقیقه‌ای می‌باشد. بنابراین برای دیدن کل آن تنها شما نیاز به سه ساعت وقتی دارید. به نظر بسیاری از منتقدان این فیلم فانتزی-عاشقانه بهترین مینی سریال کره‌ ای عاشقانه تابه‌حال ساخته شده است. بنابراین دیدن آن ابدا خالی از لطف نیست.

پس از صحبت درباره سریال Queen of the Ring اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای می‌خواهیم درباره نمایش پر مخاطب Seven First Kisses به صحبت بپردازیم. در ادامه نوشتار ما را دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

Seven First Kisses

بهترین مینی سریال های کره ای

این سریال درباره مین سو جین (لی چو هی) کارمند فروشگاه Lotte Duty Free است که قبلا هرگز در رابطه‌ای نبوده است.  یک روز او با الهه روابط عاشقانه یعنی چیو جی-وو ملاقت می‌کند.

این دوست به او کمک می‌کند بهترین شریک را برای اولین بوسه از میان هفت مرد انتخاب نماید. این هفت مرد شامل یک میلیاردر مذهبی (لی جون-گی)، یک رئیس رمانتیک (پارک هائه-جین) یک مامور مخفی جذاب (جی چانگ-ووک) ، یک دوست قدیمی که از دختر جوانتر بوده (کای) ، یک وارث تشکیلات خانوادگی (اوک تائک-یئون) یک پسر دخترکش (لی جونگ- سوک) و در نهایت یک نویسنده با روحی آزاد و رها که دائما درحال سفر است، می‌باشد.

این سریال شامل اپیزود است که هر اپیزود 9 تا 12 دقیقه زمان دارد و برای دیدن کل آن شما تنها نیاز به صرف 1 ساعت و نیم وقت دارید. همانطور که از تم داستان مشخص است با ما سریالی عاشقانه مواجهیم که به نظر بسیاری مخاطبان متعصب شریال بهترین مینی سریال کره ای عاشقانه می‌باشد. اگر نخواهیم این گفته را تایید کنیم اما قاطعا می‌توان این سریال با داستانی بدیع و جالب را در فهرست برترین مینی سریال های کره ای در سال 2021 قرار دهیم..

پس از صحبت درباره سریال Seven First Kisses اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم که درباره سریال The Boy Next Door به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین گروه های کیپاپ (K-Pop)

The Boy Next Door

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این سریال درباره دو دانشجو کالج به نام پارک کیو تائه (چو وو شیک) و سونگ گی جائه (جانگ کی-یونگ) است که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و اصلا باهم خوب نبوده و یکجوریا از هم تنفر دارند. پس از یک اتفاق این دو پسر مجبور می‌شوند با هم زندگی کنند.

آنها در همین اثنا متوجه می‌شوند که هر دو با دختری به نام کیم مین-آه دوست می‌باشند. پس از این اتفاق آنها در موقعیت‌های خنده‌دار و شرم‌آور با دوست مشترکشان مواجه می‌شوند که منجر به دانستن این موضوع می‌شود که آنها هر دو همجنگسرا بوده و یکدیگر را دوست می‌دارند.

این سریال دارای 15 اپیزود است که هر اپیزود 6 دقیقه‌ای است. به همین دلیل برای دیدن کل این سریال شما به 1 ساعت نیم زمان نیاز دارید. این سریال با داستانی جالب و البته جلب کننده قطعا در فهرست هترین مینی سریال‌های کره‌ای در سال 2021 قرار می‌گیرد.

اکنون پس از صحبت درباره سریال The Boy Next Door می‌خواهیم درباره سریال Page Turner به بحث بنشینیم. برای آشنایی با تمام مینی سریال‌های جذاب کره‌ای ما را در ادامه نوشتار دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های کره ای کمدی

Page Turner

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال درباره یک اعجوبه پیانو به نام یون یو سول (کیم سو هیون) است که پس از یک تصادف رانندگی نابینا می‌شود. او پس از این حادثه تلاش می‌کند تا زندگی خود را با کمک جونگ چا سیک (جیسو) همکارش و سئو جین موک (شین جائه-ها) رقیب قدیمی و دوست امروزش سروسامان داده و با وجود معلولیتش به کاری که عاشقانه آن را دوست می‌دارد، ادامه دهد.

این سریال دارای 3 اپیزود است که هر اپیزود یک ساعته می‌باشد. برای دیدن کل آن شما باید 3 ساعت زمان صرف نمایید. این سریال که روایتی جذاب از پشتکار، تلاش و نوع دوستی پیام جز از خودگذشتگی، عشق و تلاش ندارد. به همین جهت دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

پس از صحبت درباره سریال Page Turner می‌خواهیم در ادامه بحث درباره بهترین مینی سریال های کره ای به بحث درباره نمایش جذاب One Sunny Day بشینیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای کمدی

One Sunny Day

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال درباره کیم جی-هو (سو جی-ساب) مرد دل شکسته است که برای یک پروژه کاری به جزیره ججو سفر کرده و در این جزیره دائما با دختری به نام کیم –ی-وون برخوردار می‌کند. در طی حادثی هر دوی آنها مورد سرقت قرار می‌گیرند و مرد کیف پول و زن موبایلش را از دست می‌دهد. آنها مجبور هستند.که در یک خانه بخوابند. آنها به‌دلیل نداشتن کیف پول و موبایل به شدت به یکدیگر وابسته می‌گردند. این ارتباط نزدیک باعث آن می‌شود که این دو زن و مرد عاشق یکدیگر شوند.

این سریال دارای 10 اپیزود است که هر کدام از قسمت‌ها 12 دقیقه‌ای می‌باشد. بنابراین برای دیدن کل آن شما نیاز دارید که دو ساعت وقت صرف نمایید. این سریال عاشقانه به دلیل داستان جذاب و خلاقانه‌اش قطعا جزوه بهترین‌ها در فهرست مینی سریال‌های کره‌ای خواهد بود.

پس از صحبت درباره سریال One Sunny Day اکنون در ادامه بحث بهترین مینی سریال‌ های کره ای قصد آن را داریم که درباره مینی سریال تاریخی Splash Splash Love به صحبت بپردازیم. ما را در ادامه همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای

Splash Splash Love

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

دن بی (کیم سول-گی) دانش آموز دبیرستانی است که توانایی آن را دارد که در روزهای بارانی به هر مکانی که می‌خواهد، منتقل شود. دن-بی که تحت فشار آزمون‌ها برای دانشگاه است نمی‌تواند فشارها را تحمل کرده و خود به دوران چوسان منتقل می‌سازد. در آنجا او با لی دو (یون دو جون) آشنا می‌شود. این شخصیت یک پادشاه جوان در دوران چوسان است که به دلیل خشکسالی و شیوع یک بیماری همه‌گیر در وضعیت دشواری قرار دارد.

این سریال 2 دو قسمت دارد که هر کدام از قسمت‌ها 1 ساعت و ده دقیقه‌ای است. بنابراین برای دیدن کل این سریال نیاز است که شما دو ساعت بیست دقیقه زمان صرف نمایید. این سریال فانتزی-تاریخی قطعا شما را بر صفحه نمایشگر میخکوب خواهد کرد و از دیدن آن لذت خواهید برد. بدون هیچ تردیدی این سریال جزوه بهترین مینی سریال‌های کره‌ای تاریخی می‌باشد.

پس از صحبت درباره سریال Splash Splash Love اکنون در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم به بحث در ارتباط با مینی سریال Be Positive بنشینیم. ما را در ادامه همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای تاریخی

Be Positive

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال درباره هوان دونگ یک دانشجوی سال آخر سینما است که پروژه پایانی دانشگاه او کارگردانی یک فیمل است. فیلمنامه او یک جایزه بزرگ را از آن خود می‌کند اما هنگام تلاش برای نهایی کرده فیلم، او با مشکلی سخت روبرو می‌گردد. در همین راستا او از دوست دختر سابقش هی هیونگ می‌خواهد که نقش اصلی فیلمش را ایفا کند. این دختر از درخواست کارگردان جوان متعجب شده اما در هر صورت با او موافقت می‌کند و فیلم این کارگردان با موفقیت به پایان می‌رسد.

این سریال 6 اپیزود دارد که هر کدام از این قسمت‌ها 10 دقیقه‌ای است. بنابراین برای دیدن کل آن شما تنها باید 1 ساعت زمان بگذارید. این سریال جذاب که موضوعش بسیار جدید و جالب است یکی از بهترین مینی سریال‌هایی خواهد شد که تا به حال دیده‌اید.

اکنون پس از صحبت درباره سریالBe Positive در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم درباره یکی دیگر مینی سریال‌های جذاب کره‌ای به نام Puck به صحبت بپردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های ترکی 2022

Puck

بهترین مینی سریال های کره ای ؛ عاشقانه، کمدی، مدرسه ای، تاریخی

داستان این مینی سریال درباره جون-مان است که به دلیل بدهی‌های همسر سابقش چاره‌ای جز کار کردن و خدمت کردن به رئیس یک باند تبهکار ندارد. اگرچه او شخصیت آرام و صمیمی دارد اما مجبور می‌شود به‌عنوان شرخر کار کند. او برای دریافت بدهی از مربی هاکی روی یخ، به تیم هاکی می‌پیوندد.

این سریال تنها دو اپیزود دارد که هر کدام از اپیزودها یک ساعت و دقیقه زمان می‌برند. به همین دلیل برای تماشای کل این سریال شما تنها نیاز به صرف دو ساعت و بیست دقیقه زمان دارید. این سریال که برای طرفداران سریال‌ها و فیلم‌های ورزشی قطعا جذاب‌تر خواهد بود. به دلیل داستان بدیع و هیجان‌انگیزش در لیست بهرتین مینی سریال های کره ای قرار خواهد گرفت.

اکنون پس از صحبت درباره سریال Puck در ادامه معرفی بهترین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم درباره سریال Another Parting به بحث بنشینیم. برای دانستن جزئیات پیرامون این سریال ادامه مطلب را دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای 2022

Navillera

بهترین مینی سریال های کره ای
بهترین مینی سریال های کره ای

مینی سریال کره ای ناویلرا یکی از زیباترین و متفاوت‌ترین داستان‌های ممکن را دارد و یکی از بهترین مینی سریال های کره ای برای یافتن امید در زندگی است. سریال همچو پروانه بیانگر داستان انسان‌هایی است که به دنبال آرزوهایشان می‌روند، زیرا زندگی فقط یک‌بار اتفاق می‌افتد.

شیم دوک چول یک پستچی بازنشست 70 ساله است که وقتی متوجه می‌شود به آلزایمر دچار شده تصمیم می‌گیرد رویای همیشگی زندگی‌اش را دنبال کند و رقص باله بیاموزد. روزی خیلی اتفاقی در یک آکادمی رقص، لی چه روک را ملاقات می‌کند.

رقاص 23 ساله‌ای که بخاطر مادرش که در اثر بیماری و زمانی که چه روک کوچک بود، فوت کره است باله را انتخاب کرده است. او با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند و به فکر کنار گذاشتن باله است. چه روک و دوک چول در کنار هم آهسته آهسته زندگی را با دیدگاهی متفاوت تجربه می‌کنند. پدربزرگ باله یاد می‌گیرد و چه روکی که همیشه تنها بود حالا این پیرمرد 70 ساله را پدربزرگ عزیز خود می‌داند. اما آیا پدربزرگ می‌تواند قبل از پیش‌روی بیماری آلزایمرش به رویای خود یعنی رقصیدن باله برسد؟

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های چینی 2022

Another Parting

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال درباره مرد و زنی به نام‌های سئو این گوک و وانگ جی وون است که در آخرین لحظات زندگی خود و در این روز مخصوص با هم زمان را می‌گذرانند. مرد قصد آن را دارد که کارهای خطرناک انجام داده و تا ته خط برود و زن برعکس دنبال آن است که از لحظه لحظه باقی‌مانده لذت تام و تمام را ببرد.

این سریال پنج اپیزود دارد. هر اپیزود ده دقیقه‌ای است و بنابراین برای دیدن کل این سریال شما تنها نیاز به صرف 50 دقیقه دارید. همانطور که در طرح داستان بیان کردیم این سریال بر پایه ایده‌ای بسیار خلاقانه طراحی شده است که داستان و رویدادهای آن قطعا شما را مجذوب خواهد کرد.

اکنون پس از صحبت درباره سریال Another Parting در ادامه معرفی بهرین مینی سریال های کره ای قصد آن را داریم که درباره مینی سریال جذاب دیگری به نام We Broke Up به بحث بنشینیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی

We Broke Up

بهترین مینی سریال های کره ای

داستان این سریال درباره یک نوازنده به نام کانگ سئونگ یون و یک دانشجو به نام ساندرا پارک است که روابط عاشقانه خود را به پایان رسانده و از هم جدا شده‌اند. با اینحال آنها زندگی مشترک خود را در یک خانه ادامه داده و تلاش می‌کنند با شیوه جدید زندگی همدیگر کنار بیایند.

این سریال 10 اپیزود دارد که هر کدام از این قسمت 15 دقیقه‌ای است. به همین جهت برای دیدن کل این سریال شما باید تنها دو ساعت و نیم وقت بگذارید.

این سریال جذاب برای کسانی که جزئیات روابط عاشقانه، دعواها و کشمکش‌ها زوجین جذاب است، می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. علاوه‌بر داستان جالب و بدیع این مینی سریال می‌توانیم به دیالوگ‌ها تاثیرگذار و گاها خنده‌دار شخصیت‌ها اشاره کنیم که همگی بر جذابیت داستان افزوده‌اند.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های جم تی وی (GEMTV)

The Sweet Blood

بهترین مینی سریال های کره ای
بهترین مینی سریال های کره ای

این سریال در مورد یون سو یک خون آشام 118 ساله است که از سمت مادری انسان و از سمت پدری خون آشام است. یون سو توانایی‌های یک خون آشام را دارد اما می‌خواهد زندگی یک انسان معمولی را داشته باشد. خون آشام‌ها در قرن بیست و یکم تکامل یافته‌اند.

آن‌ها دیگر با گاز گرفتن گردن آدم‌ها خون انسان‌ها را نمی‌نوشند. حالا در دبیرستان یون سو، دختری بها نام مورو چنان خون شیرینی دارد که نظر خون آشام ها را به خود جلب می‌کند. آیا او غریزه خود را دنبال خواهد کرد یا عشقش مانع از این کار می‌شود؟

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کمدی خارجی

Love Alarm

بهترین مینی سریال های کره ای
بهترین مینی سریال های کره ای

در این سریال کره ای عاشقانه مدرسه ای یک نرم افرار موبایل با توسعه‌دهنده ناشناس وجود دارد که با آن می‌توانید هرکسی که در فاصله ده متری به شما احساسی دارد و واقعا عاشقتان است را تشخیص دهید!

کیم جو جو (با بازی کیم سوهیون) دختری زیبا و باهوش است که دختری بسیار شاد به نظر می‌رسد اما او در کودکی والدین خود را از دست داده و همراه با خانواده خاله‌اش زندگی می‌کند. از طرفی هوانگ سان اوه (سونگ کانگ) معروف‌ترین دانش آموز محبوب و ثروتمند مدرسه است که به کیم جو جو علاقه دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین مینی سریال های 2022

Breakup Probation A Week

بهترین مینی سریال های کره ای

گا رام و سون جه که در حال آماد شدن برای ازدواج هستند، دچار سانحه رانندگی می‌شوند. در این تصادف سون جه به کما می‌رود و گا رام جان خود را از دست می‌دهد. گا رام پس از ترک این جهان خود را در مکانی ناشناخته می‌بیند، جایی که از مردی به نام X (عزرائیل) پیشنهاد عجیبی از دریافت می‌کند: “یک فرصت برای نجات سون جه به تو می‌دهم، باید در عرض یک هفته از او جدا شوی.” گا رام  پس از قبول کردن این پیشنهاد به هفته قبل از تصادف برمی‌گردد.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های مشابه see

Soundtrack #1

بهترین مینی سریال های کره ای

در مینی سریال موسیقی متن شماره 1 با بازی پارک هیونگ شیک و هان سو هی که یکی از بهترین مینی سریال های کره ای عاشقانه جدید لیست ما است، دختر و پسری که 20 سال است صمیمی ترین دوستان هم بوده اند، بنا به دلایلی باید دو هفته در یک خانه زندگی کنند. اما دیگر نمی‌توانند احساساتی را که بین آن‌ها شکوفا می‌شود هنگام شروع زندگی مشترک نادیده بگیرند و همه چیز در زندگیشان عوض می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های تاریخی

One More Time

بهترین مینی سریال های کره ای
بهترین مینی سریال های کره ای

این سریال به تکامل عشق و انسان می‌پردازد. تان در ابتدا مردی ناامید و شکست‌خورده با مشکلاتی بی‌پایان است اما به‌مرور او زندگی متفاوتی را تجربه می‌کند. تناسخ از اصلی‌ترین کهن‌الگوهای شرق است و سریال توجه مطلوبی به این موضوع می‌کند که بافرهنگ کره بسیار همخوانی دارد.

داستان سریال در رابطه با  یو تاک رهبر و خواننده یک گروه به نام One More Time است. او این گروه را از زمان جوانی خودساخته و حفظ کرده است. حالا بعد از ده سال گروه کم‌کم رونقش را ازدست‌داده و درآمد گروه نیز کاهش‌یافته است.

تان تصمیم می‌گیرد با یک لیبل موسیقی قرارداد ببندد. او تسلیم شرایط شده است اما یک جهش زمانی ناخواسته، به او اجازه می‌دهد تا در زمان سفر کند و دوست‌دخترش را دوباره به‌دست بیاورد.

Persona

بهترین مینی سریال های کره ای
بهترین مینی سریال های کره ای

یکی دیگر از بهترین مینی سریال های کره ای پرسونا است. در این سریال بازیگران محبوبی همچون جی یون لی، با دونا، پارک هه سو به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال به ۴ قسمت تقسیم می‌شود. مجموعه عشق، کلکسیونر، بوسه برن و راه‌رفتن در شب نام اپیزودهای مختلف این مینی سریال است.

این سریال 4 قسمتی از 4 قسمت مجزا تشکیل شده است و هر قسمت شخصیت‌پردازی مجزا و زیبایی دارد. این سریال بی‌نظیر می‌کوشد با ارائه داستان‌های متفاوت شما را وادار کند یک چیز جدید احساس کنید. پرسونا، نمایش جنبه‌های مختلف بشریت است

بیشتر بخوانید:

.

منبع: annyeongoppa

نظر شما درباره بهترین مینی سریال های کره ای چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (6 نظر)

  سریال خواهران خون اشامی خیلی خوبه حتما نگاه کنید ۱۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای هستش خیلی قشنگه…

  پاسخ

  مینی سریال قانونا پدر رو پیشنهاد میکنم

  پاسخ

  بسیار عالی
  البته سریال بهترین اشتباه هم خیلی عالی بود.
  پیشنهاد میکنم ببینیدش

  پاسخ

  بچه ها سریال “بهترین اشتباه” و “یک عشق بسیار زیبا” رو پیشنهاد میکنم حتما ببینید خیلی قشنگه‌!!

  پاسخ

  شالاپ شلوپ عشق و موسیقی متن شماره 1 و تولد آبی بهتریننننن مینی سریالایی بودن که دیدم 🥺😍❤
  بانک شکلات و ملکه حلقه هم کلی وایب خوب به ادم منتقل میکنن و قشنگن!

  پاسخ