;
coinex

شبکه‌های اجتماعی مسئول دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا هستند!

هماهنگ‌کننده پاسخ‌دهی به امور مربوط به کووید‌-19 در کاخ سفید اعلام کرد که شبکه‌های اجتماعی مسئول دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا هستند!

طبق گزارش‌های منتشره، آشیش جاها، هماهنگ‌کننده پاسخ‌دهی به امور مربوط به کووید‌-19 در کاخ سفید به مالکان شبکه‌های اجتماعی درباره‌ی دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا هشدار داد و افزود: مردم باید منابع معتبر و قابل‌اعتماد را برای کسب اطلاعات در این زمینه انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: داروی ضد سرطان و کرونا کشف شد ؛ از ساخت داروی عفونت‌های شدید چه خبر؟

دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا

آشیش جاها؛ هماهنگ‌کننده پاسخ‌دهی به امور مربوط به کووید‌-19 در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در رابطه با دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا توضیح داد: «افراد تصمیمی می‌گیرند که به نظرات پزشکان آمریکایی با افراد ناشناس در توییتر اعتماد کنند.»

دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا

وی ادامه داد:

«روزنامه‌نگاران و افرادی که صاحب هر پلتفرم باید به فکر که مسوولیت شخصی خود باشند و اطلاعات نادرست را انتشار ندهند. البته این به شخصیت افراد بستگی دارد.»

جاها اولین نفری نیست که از دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا گله می‌کند. قبل از این هم بسیاری از مقامات آمریکایی از عدم مقابله با نشر اطلاعات دروغ توسط صاحبین پلتفرم‌ها گله‌مند بودند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی دروغ‌پراکنی در خصوص شیوع کرونا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر