coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک را ببینید

تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک منتشر شد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید وسایلی که ثروتمندترین فرد جهان کنار تختش نگه می‌دارد چیست!

تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک همه را متحیر کرد. این اتاق خواب آنطور که همه فکر می‌کنند نیست. چرا که در آن نه از تخت نرم و گرم با بهترین جنس به کار رفته شده خبری هست و نه از درب و پنجره‌های طلایی. چیزی که عجیب به نظر می‌رسد این است که، ماسک اعلام کرده که هرشب با دو قبضه اسلحه در کنار خود می‌خوابد.

بیشتر بخوانید: اپل توییتر را تهدید کرد ؛ آغاز پیامدهای اقدامات ایلان ماسک!

تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک فاش شد

ایلان ماسک که معمولا در فاش کردن اسرار زندگی‌اش بسیار سخت‌گیر است تصویری از اتاق‌خوابش را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد. ایلان ماسک، مدیرعامل میلیاردر توییتر و تسلا، روز دوشنبه ۲۸ نوامبر در توییتی فاش کرد که با دو تفنگ در کنارش و نقاشی جورج واشنگتن روی میز پاتختی خود می‌خوابد.

تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک

ماسک صبح دوشنبه عکسی از میز کنار تختش را به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد روی آن قوطی‌های خالی کوکاکولا، یک هفت‌تیر و همچنین یک تپانچه سنگ چخماق در یک جعبه قرار دارد.

روی جلد داخلی جعبه این تپانچه تصویری از عبور جرج واشنگتن از رود دلاویر نقش شده بود. برخی از کاربران توییتر اشاره کردند که به نظر می‌رسد این هفت‌تیر یک کپی از هفت‌تیر یک بازی ویدیویی باشد. البته ماسک مشخص نکرده که آیا تفنگ کارایی دارد یا خیر!

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تصویر اتاق خواب عجیب ایلان ماسک چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر