coinex
راهنمای خرید تکراتو

پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ ؛ دو هفته خانواده را به کره شمالی بفرستید!

پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ و مسئولین این حوزه: آقایان مسئول! دو هفته خانواده هایتان را به کره شمالی بفرستید تا درد مردم را بچشند!

محمد مهاجری، فعال سیاسی در بخشی از نوشته خود در روزنامه اعتماد ضمن اشاره به این نکته که این روز‌ها مخالفت‌ها با فضای مجازی به عرصه عمل وارد شده و صرفاً کلامی نیست، بیان کرد: «وزارت محترم ارتباطات گفتار‌ها را به عمل تبدیل کرده و با کند کردن اینترنت و کاهش عرض باند عملا دسترسی مردم را مسدود کرده و عصبانیت شهروندان هم برایش هیچ اهمیتی ندارد. انصافا باید به دولت سیزدهم برای این اقدام مشعشع تبریک گفت و آن را در کارنامه دولت رییسی به عنوان یکی از معدود کار‌های انجام شده با نمره قابل قبول ثبت کرد!»

بیشتر بخوانید: مهمترین و جدیدترین اخبار فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی! / از ضرر قطعی اینترنت تا فیلترینگ اپلیکیشن ها!

پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ ؛ دو هفته در شرایط کره شمالی زندگی کنید!

پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ به این شرح بوده و او در این رابطه نوشت: «پیشنهادی دارم که شاید برای مسوولان و اشخاصی که علیه فضای مجازی سخنرانی می‌کنند یا قلم می‌زنند، بتواند کارساز باشد؛ این مسئولان محترم، فقط اینترنتی که بتواند پلتفرم‌های داخلی را دنبال کند و هیچ اشکال و بدآموزی نداشته باشد در یک فضای پایلوت ایجاد کنند. به این ترتیب که شهری یا شهرکی را به خانواده این عزیزان شامل همسر، فرزندان، دامادها، عروس‌ها و نوه‌ها اختصاص دهند و همه آن‌ها را در محیط پاستوریزه‌ای که فراهم می‌شود، اسکان دهند. تمام امکانات رفاهی و تفریحی هم در اختیار آن‌ها قرار دهند. نیازی نیست این اقامت زمان زیادی طول بکشد، دو هفته کافی خواهد بود».

مهاجری درباره یک فرض دیگر با توجه به پیشنهاد خود درباره موافقان فیلترینگ افزود:

«ممکن است گفته شود ایجاد چنین محیطی امکان‌پذیر نیست یا بسیار سخت است. پیشنهاد جایگزین اینکه اعضای خانواده‌های خود را باز برای دو هفته به کره‌شمالی بفرستند تا در لاکچری‌ترین هتل‌ها و تفریح‌ها و با حداکثر امکانات اقامت کنند».

پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ

او درباره شرایط کشور کره شمالی بیان کرد: «کره‌شمالی یک کشور کاملا پاک است؛ فضای مجازی ندارد که هیچ، اینترنت هم ندارد و خیال نگران مسوولان را کاملا راحت می‌کند! بعد از دو هفته خانواده‌ها را بازگردانند و نظرشان را جویا شوند تا معلوم شود که زندگی بدون فضای مجازی برای آن‌ها چگونه است». این فعال سیاسی در ادامه در مورد نتیجه این پیشنهاد خود نوشت:

«بعد از این مدت، از خانواده‌های خود درباره زیست جدیدشان سوال کنند و البته در دریافت دیدگاه‌ها هم آزادی بدهند تا هر کس بدون لکنت بتواند حرفش را بزند. نتیجه آن سیاست را هر چه باشد در کل کشور اجرا کنند. هر چند خود مسوولان محترم پیشاپیش می‌دانند نتیجه چیست، اما برای اطمینان قلب‌شان این پیشنهاد را عملی کنند».

محمد مهاجری در بخش پایانی توصیه‌های خود اعلام کرد: «حتی اگر می‌خواهید فیلترینگ گسترده اعمال کنید و فضای مجازی را محدود سازید و برای اینترنت فاتحه بخوانید لااقل با اجرای این پیشنهاد دست‌تان می‌آید که در خانه خودتان درباره فضای مجازی و ارتباط با جهان چگونه فکر می‌کنند».

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پیشنهاد فعال سیاسی به موافقان فیلترینگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر