coinex
OMPFinex

کیبورد ماژولار Naya Create با امکان تنظیم ارتفاع، زاویه و جهت کلیدها به تناسب ارگونومی دست رونمایی شد

کیبورد ماژولار Naya Create با طراحی جدید و جذاب خود، در پی ارائه اوج کنترل و شخصی‌سازی برای کاربران حرفه‌ای در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد.

شرکت Naya به عنوان یک کمپانی نوپا در حوزه تکنولوژی اقدام به رونمایی از مدل اولیه‌ی کیبورد خود تحت عنوان Naya Create در نمایشگاه CES 2023 کرد که چند روز پیش پایان یافت. صفحه‌کلید نام‌برده نایا دارای طراحی ماژولار ویژه افراد حرفه‌ای خواهد بود.

این روزها شاهد ارائه صفحه‌کلیدهای بسیار متنوعی در بازار هستیم ولی تقریباً هیچ‌ کدام از آن‌ها نظر کاربر حرفه‌ای را به خود جلب نمی‌کنند. در همین راستا شاید به یک کیبورد با طراحی بسیار خاص نیاز است که بتوان آن‌ را دقیقاً مطابق خواست یک کاربر شخصی‌سازی کرد.

بیشتر بخوانید: فعال شدن بویایی در متاورس با محصول جدید OVR ؛ حضور پررنگ متاورس در CES 2023

جزئیاتی از کیبورد ماژولار Naya Create

شما امکان کنترل شکل کلید‌های Naya Create را خواهید داشت. افزون بر این قابلیت تنظیم ارتفاع و ابعاد کیبورد نیز برای شما فراهم خواهد بود تا امکان سفارشی‌سازی دقیق آن مطابق ارگونومی حالت دستان خود وجود داشته باشد. در پایان همچنین امکان اتصال لوازم‌جانبی ماژولار ازجمله نمایشگر یا صفحه‌ی ویرایش ویدیو به آن وجود دارد.

کیبورد ماژولار Naya Create

با قرارگیری این اجزای Naya Create کنار هم امکان ساخت ورک‌استیشنی فراهم شده که به‌طور شخصی‌سازی شده برای دست‌ها و سبک کاری شما بهینه شده است.

مطابق با گزارش AndroidAuthority، هم‌اکنون هیچ اطلاعاتی در خصوص قیمت و تاریخ عرضه‌ی کیبورد ماژولار Naya Create در دست نیست. البته امکان پیش‌خرید این محصول با ثبت‌نام در وب‌سایت رسمی Naya وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره کیبورد ماژولار Naya Create چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر