فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو آغاز شد

طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو آغاز شد. آنطور که قابل حدس است، این ایده با استقبال فراوان همراه خواهد شد.

طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو کلید زده شد. شرکت مطرح و صاحب‌نام “مدیران خودرو” با همکاری شرکت ایرانیان خودرو به عنوان مجری طرح جایگزینی این طرح را برای اولین‌بار در کشور استارت زده‌اند. آنطور که خبرها نشان می‌دهند، در طرح حاضر تاکنون ۲۰.۰۰۰ خودرو جایگزین شده‌اند.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید خودروهای وارداتی ؛ هرآنچه باید از روش جدید واگذاری خودرو بدانید

طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو استارت خورد

شرکت مدیران خودرو با همکاری شرکت ایرانیان خودرو به عنوان مجری طرح جایگزینی برای اولین‌بار در کشور در میان خودروسازان طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با نو را آغاز کرد که با استقبال و توجه بی‌نظیری روبرو گردید. تاکنون بیش از ۲۰.۰۰۰ خودرو در این طرح جایگزین شده‌اند و از اواسط سال ۱۴۰۰ نیز این طرح گسترش یافت و کلیه خودروهای سایر خودروسازان امکان جایگزینی یافتند به طوری که هر برند داخلی و خارجی (وارداتی) امکان جایگزینی با محصولات مدیران خودرو را داشتند.

اخیرا مدیران خودرو ۲ محصول جذاب خود را نیز به بازار ارائه کرده که این خود فرصتی مناسب برای دارندگان خودروهای ام وی ام (MVM) و چری (CHERY) و یا سایر برندها می‌باشد که خودروی فعلی خود را با محصولات لوکس و جذاب جایگزین نمایند.

طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو استارت خورد

محصول نخست فونیکس FX که یک کراس اور بسیار شیک و جذاب و فوق مدرن میباشد که با طراحی خاص خود به نوعی می‌توان آن‌را به جرات زیباترین خودروی موجود بازار نامید. این خودرو با موتور گیربکس مشابه تیگو۸ پرو ۱.۶ لیتری توربو شارژ با ۱۹۷ اسب‌بخار قدرت عرضه خواهد شد که از امکانات ایمنی و رفاهی نظیر ADAS و سایر موارد جذاب بهره خواهد گرفت.

اما از سوی دیگر نخستین محصول AWD (قابلیت حرکت خارج جاده) مدیران خودرو تحت‌نام تیگو ۸ پرومکس (TIGGO8 PROMAX) وارد بازار خواهد شد که البته با موتوری قوی‌تر ۲ لیتری توربو شارژ با ۲۵۴ اسب‌بخار قدرت که حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد و م‌تواند جذابیتی فوق‌العاده برای کسانی باشد که به دنبال یک شاسی‌بلند تمام‌عیار با قابلیت‌های فوق‌العاده در جاده و خارج جاده می‌باشند.

طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو فرصت مناسبی است تا با توجه به پتانسیل شرکت مدیران خودرو در ارائه محصولات جدید، خریداران این امکان را داشته باشند که خودروی ام وی ام، چری و فونیکس کارکرده یا سایر برندهای داخلی و خارجی را با یک محصول روز، لوکس و جذاب در کمترین زمان و فرآیند آسان پرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن جایگزین نمایند. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا وب‌سایت شرکت ایرانیان خودرو به آدرس www.iraniankhodro.com که مجری طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو می‌باشد رجوع کرده و یا به نمایندگان منتخب طرح جایگزینی شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به صورت حضوری مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده مدیران خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر