coinex
راهنمای خرید تکراتو

فهرست محصولات کرمان موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت [+لیست خودروها]

فهرست محصولات کرمان موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت اعلام شده است. اما این خودروساز خصوصی چه محصولاتی را در این طرح عرضه می‌کند؟

طرح بزرگ وزارت صمت برای پیشفروش 500 هزار خودرو مدتی پیش آغاز شد و این روزها در مرحله دوم ثبت نام خود به سر می‌برد. در این طرح فروش،‌ علاوه بر ایرانخودرو و سایپا، شمار قابل توجهی از خودروسازان خصوصی شناخته شده کشور نیز با بهترین محصولات خود حاضر هستند.

حالا که این طرح برای هفدهم و هجدهم فروردین 1402 نیز تمدید شده است، شرکت‌های مختلف حاضر در طرح لیست محصولات خود را منتشر کرده‌اند و کرمان موتور یکی از این شرکت‌ها است.

بیشتر بخوانید: افشای درخواست بدون ضابطه خودرو برای کارکنان وزارت صمت ؛ منع‌کننده خود گرفتار گشت!

فهرست محصولات کرمان موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت

بنابر اعلام وزارت صمت، متقاضیان خرید خودرو در طرح فروش بزرگ خودرو می‌بایست در مرحله اول طرح و از تاریخ شنبه 1401/12/20 تا پایان وقت اداری سه شنبه 1401/12/23 نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های مندرج در اطلاعیه، اقدام کرده باشند.

فهرست محصولات کرمان موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت مشخص شد

در مرحله بعد، صرفا متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها ازسوی بانک ارسال شده است، می‌توانند از جمعه 1401/12/26 تا یکشنبه 1401/12/28 نسبت‌به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام نمایند. این تاریخ البته در حال حاضر برای هفتم و هشتم تمدید شده است. لیست خودروهای شرکت کرمان موتور در طرح بزرگ فروش خودرو به شرح زیر است:

 • جک J4
 • جک S3
 • جک S5
 • KMC J7
 • KMC T8

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص فهرست محصولات کرمان موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (2 نظر)

  قربان زاده رئیس خصوصی سازی به شما کمک می کنن

  پاسخ

  سلام من یک کارگرم ک چند وقته سرگذر کار بهم نمیخوره عیده اجیل نتونستم بخرم به امام حسین ع دوتا بچه دارم مستعجرم به فاطمه زهرا ع خیلی محتاجم اگه مسلمونی میتونه کمکم کنه انسانیت کنیین در هقم جون عزیزانتون اگه واقعا کسی میتونه کمکم کنه. ۵۸۵۹۸۳۱۱۳۸۸۹۰۲۴۸ ش کارت
  به جون بچه هام کلاه بردار نیستم

  پاسخ