coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

بسته هدیه همراه اول به مناسبت هفته شیراز [+جزئیات و نحوه دریافت]

بسته هدیه همراه اول به مناسبت هفته شیراز ارئه شد. همراه اول برای این مناسبت فرخنده بسته‌های مکالمه و اینترنت هدیه ارائه داده است.

بسته هدیه همراه اول به مناسبت روز شیراز مخصوص شهروندان شیرازی از راه رسید. همراه اول به‌عنوان اولین اپراتور همراه کشور همواره در عرضه طرح‌های ویژه مناسبتی فعال بوده و هدایای ویژه‌ای در نظر می‌گیرد. اپراتور اول ایران به مناسبت نکوداشت هفته شیراز بسته‌های مکالمه و اینترنت ویژه و همچنین تخفیف‌های ویژه خرید بلیت هواپیما برای شهروندان شیرازی درنظر گرفته است.

بیشتر بخوانید: گزارش عملکرد مالی همراه اول در سال 1401 منتشر شد

بسته هدیه همراه اول به مناسبت هفته شیراز معرفی شد

همراه اول همزمان با آغاز «هفته شیراز» هدایای جذابی را برای مشترکان استان فارس و شهر شیراز در نظر گرفته است. «روز شیراز» رسماً از سال 1381 به واسطه پیشینه غنی تاریخی و فرهنگی، سرآمدی در حوزه شعر و ادب و پرورش شخصیت های مهم این آب و خاک در دامان شیراز، به تقویم ملی اضافه شد.

بسته هدیه همراه اول به مناسبت هفته شیراز معرفی شد

همراه اول به همین مناسبت ضمن ارائه مکالمه رایگان یک روزه درون شبکه در روز پانزدهم اردیبهشت برای تمامی مردم این استان که با شماره‌گیری کددستوری «ستاره 10 ستاره 4 ستاره 2 مربع» قابل استفاده است، «یک هفته تخفیف بی‌سابقه در خریداری و فعالسازی بسته های ساعتی اینترنت و مکالمه مدار فیروزه‌ای» برای شیرازی ها را نیز تدارک دیده است.

تمامی مشترکان همراه اولی شهر شیراز می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری «ستاره 121 مربع» اقدام به خریداری بسته‌های مدار فیروزه‌ای با تخفیف بی‌سابقه کنند.

شیرازی‌ها همچنین می‌توانند در بازه زمانی 15 تا 22 اردیبهشت 1402 از اعتبار هدیه 100 هزار تومانی برای خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن «فلای تودی» که کدهای آن متعاقباً از طریق پیامک ارسال می‌شود و همچنین 200 هزار تومان اعتبار هدیه برای استفاده از اقامتگاه‌های گردشگری اپلیکیشن «جاجیگا» با مراجعه به لینک https://j1g.ir/2U نیز بهره‌مند شوند. گفتنی است هر ساله ویژه برنامه‌هایی فرهنگی و هنری به مناسبت روز نکوداشت شیراز در این شهر برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ بسته هدیه همراه اول به مناسبت هفته شیراز چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر