فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی [+فایل صوتی]

بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی انجام شده است. برای دانلود آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش با ما همراه باشید و شما در خصوص نتیجه نهایی کار قضاوت کنید.

کاربران ایرانی هوش مصنوعی این روزها با استفاده از ابزارهای متنوع این تکنولوژی جدید دست به خلاقیت‌های مختلفی زده‌اند. از بازسازی چهره کوروش کبیر با هوش مصنوعی تا مجموعه تصاویر چهره شاعران بزرگ ایرانی.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

چندی پیش اما یک کاربر ایرانی با انتشار فایل صوتی آهنگ تماشای شادمهر عقیلی با صدای بانو مهستی سروصدای زیادی به پا کرد. این آهنگ که انصافا خوب از آب درآمده مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت و حتی شخص شادمهر عقیلی با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود به آن واکنش نشان داد. حال در ادامه همین روند شاهد انتشار بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش هستیم! نتیجه کار را شما بشنوید و قضاوت کنید!

بیشتر بخوانید: سلفی‌های شخصیت‌های بزرگ تاریخی که با هوش مصنوعی خلق شده‌اند؛ از نلسون ماندلا تا چنگیزخان!

بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی

آسمان عشق درواقع نام یکی از محبوب‌ترین آلبوم‌های استاد فقید موسیقی اصیل ایرانی، محمدرضا شجریان است که با همنوازی داریوش پیرنیاکان در دستگاه سه گاه اجرا شده است. گفتنی است که در اجرای این آلبوم، همایون شجریان نیز پدر را همراهی کرده است. برای دانلود آهنگ استاد شجریان با صدای بیلی آیلیش با ما باشید.

بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی [فایل آهنگ]
بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی / بازخوانی آهنگ استاد شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی / دانلود بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش / دانلود آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش / دانلود آهنگ آسمان عشق شجریان با صدای بیلی آیلیش
برای دانلود آهنگ آسمان عشق شجریان با صدای بیلی آیلیش از لینک زیر استفاده کنید:

برای دانلود آهنگ آسمان عشق با صدای بیلی آیلیش اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص بازخوانی آهنگ شجریان با صدای بیلی آیلیش توسط هوش مصنوعی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (8 نظر)

  این هوش مصنوعی اولش جذاب بنظر میرسه.. ولی در آینده بسیار ترسناک خواهد بود..دیگ راست و دروغ رو نمیشه تشخیص داد. و کنترل آدما میوفته دست هوش مصنوعی

  پاسخ

  موافقم خیلی خطرناکه

  پاسخ

  لامصب خیلی سم شده💀😂

  پاسخ

  بیلی اینو نبینه

  پاسخ

  والا بیشتر روح استاد شجریان تو گور لرزید

  پاسخ

  در خصوص آهنگ های سنتی باید جای خواننده های سنتی رو عوض کرد ببینیم کدوم آهنگ با صدای کدوم خواننده قشنگ تر میشه

  پاسخ

  کاش اینا یه روشی هم برای شناساییش وجود داشته باشه وگرنه در آینده چجوری درست و نادرست رو از هم جدا کنیم

  پاسخ

  صداش اصن شبیه بیلی نیست

  پاسخ