;
coinex

قیمت محصولات بهمن موتور آذر 1402 ؛ قیمت کارخانه‌ ای محصولات بهمن موتور

قیمت محصولات بهمن موتور آذر 1402 از سوی این شرکت اعلام شد. بدین‌ترتیب قیمت کارخانه محصولات بهمن موتور برای آذر 1402 با تغییراتی همراه شده است.

قیمت محصولات بهمن موتور آذر 1402 با تغییراتی جدید اعلام شد. شرکت خودروسازی بهمن موتور به عنوان یکی از برترین خودروسازان خصوصی کشور نیز مانند دیگر خودروسازان، قیمت کارخانه ای جدید محصولات خود را برای آذر 1402 اعلام کرد. در لیست قیمت بهمن موتور درمجموع قیمت 13 خودرو از تولیدات این شرکت مشخص شده است که در ادامه نوشته مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت النترا 2023 مشخص شد؛ از این به بعد شاهد حضور خودروهای وارداتی در جاده‌ها خواهیم بود

قیمت محصولات بهمن موتور آذر 1402 مشخص شد

از زمان آغاز طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه وزارت صمت، خودروسازان کشور علی‌رغم قیمت‌های روزانه‌ای که در برخی رسانه‌ها از محصولاتشان منتشر می‌شود، خود نیز هرماه قیمت محصولاتش را به‌روز می‌کند، روز گذشته قیمت محصولات ایران خودرو آذر 1402 از سمت این خودروساز اعلام شد که برخی خودروها با تغییر قیمت همراه شدند. همچنین قیمت محصولات کرمان موتور آذر 1402 نیز دو روز پیش از سمت این شرکت اعلام شد. در لیست قیمت کرمان موتور، قیمت جک S5 و جک J4 با تغییرات محسوسی همراه شدند.

اما حالا لیست قیمت خودروهای مونتاژی بهمن موتور منتشر شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

نام محصول قیمت به تومان
دیگنیتی پرایم ۱,۲۴۹,۶۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرستیژ ۱,۴۴۲,۴۰۰,۰۰۰
ریسپکت ۹۷۳,۷۶۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم ۵نفره ۱,۱۲۳,۵۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم ۷نفره ۱,۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرستیژ به‌زودی
پیکاپ G9 به‌زودی
کاپرا۲ جدید (دو کابین) ۹۶۳,۲۰۳,۰۰۰
وانت کارا تک‌کابین ۴۸۱,۸۲۹,۰۰۰
وانت کارا دوکابین ۵۱۶,۷۷۳,۰۰۰
ون اینرودز ۷۹۳,۶۸۰,۰۰۰
بستیون T77 ۱,۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰
هونگچی H5 ۲,۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰

طرح فروش دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ آذر 1402

بهمن موتور روز گذشته شرایط فروش دیگنیتی پرایم و شرایط فروش دیگنیتی پرستیژ را در آذر 1402 ابلاغ کرد. این طرح فروش ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودروهای داخلی است که از سمت وزارت صمت در اولویت آذر 1402 قرار گرفته‌اند. در این بخشنامه فروش بهمن موتور، موعد تحویل دیگنیتی پرایم و پرستیژ هفته اول اسفند 1402 اعلام شده است.

قیمت محصولات بهمن موتور آذر 1402 مشخص شد
جدول قیمت محصولات بهمن موتور

بیشتر بخوانید:

نظر شما مخاطبین تکراتو در مورد قیمت جدید محصولات بهمن موتور در آذر 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر