coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

سقف تراکنش های بانکی روزانه مشخص شد

همانطور که می‌دانید تراکنش های بانکی روزانه سقف مشخصی دارد. امروز بانک مرکزی اعلام کرد که سقف تراکنش های بانکی روزانه تغییر کرده است.

طبق اعلام رسمی بانک مرکزی:« سقف تراکنش بانکی روزانه بسته به نوع انجام عملیات تراکنش از پنج تا ۴۰۰ میلیون تومان متغیر است. همچنین سقف خرید روزانه از طریق دستگاه خودپرداز از ۵۰ میلیون برای هر کارت تا ۲۰۰ میلیون تومان برای تمام کارت‌های هر فرد متغیر است.

بیشتر بخوانید: پلیس با افرادی که محتوای مبتذل منتشر کنند، برخورد خواهد کرد

سقف انتقال وجه روزانه کارت به کارت در خودپردازها، موبایل بانک و اینترنت بانک، ۱۰ میلیون تومان و در نرم‌افزارهای پرداخت به پنج میلیون تومان می‌رسد.

سقف خرید روزانه از طریق درستگاه های کارتخوان با یک کارت ۵۰ میلیون تومان و با تمام کارت‌های هر فرد تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان مجاز است.

علاوه بر این، سقف انجام تراکنش و عملیات انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا به صورت غیر حضوری ۲۰۰ میلیون تومان و به صورت حضوری در شعب بانکی ۴۰۰ میلیون تومان است. همچنین، سقف مبلغ انتقال ساتنا در شعب بانکی با ارائه مستندات، بدون محدودیت است.»

تنها بخشی که تغییر نکرده حداکثر برداشت وجه در خودپردازهاست. همچنان حداکثر میزان برداشت وجه در نظر گرفته شده، 200 هزار تومان است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص سقف تراکنش های بانکی روزانه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر