اقدامات شرکت سامسونگ برای جلوگیری از شیوع کرونا در ایران

شرکت سامسونگ به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر و شیوع کرونا در ایران علاوه بر راه های جدیدی برای خرید غیر حضوری، راهکارهایی را برای فروشگاه های موبایل خود درنظر گرفته است.

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دیجیتال و خانگی در جهان است . این شرکت علاوه بر فروش انواع گجت، محصولات صوتی و تصویری و خانگی، تاکید زیادی بر حفظ سلامت کاربران و محیط داشته که جایگزینی پلاستیک با محصولات تجزیه پذیر در بسته بندی محصولات یکی از آنها است. دارد. پس از ورود ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و کاهش آمار مبتلایان و کشته شدگان ویروس کرونا در ایران این شرکت اقداماتی را برای حفظ سلامت انجام داده است.

اقدامات شرکت سامسونگ برای جلوگیری از شیوع کرونا

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی کردن محیط فروشگاه‌ها و گوشی‌های نمایش داده شده در داخل فروشگاه‌هایی که داوطلبانه اعلام آمادگی کرده‌اند، همه روزه انجام می‌شود. کارکنان فروشگاه‌ها از ماسک و دستکش استفاده کرده و در ورودی این فروشگاه‌ها دمای بدن تمامی مراجعه‌کنندگان کنترل شده و محلول‌های ضدعفونی در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا محیطی کاملا بهداشتی را در هنگام خرید محصول تجربه کنند.

اقدامات شرکت سامسونگ برای جلوگیری از شیوع کرونا در ایران

همچنین بخش موبایل سامسونگ که تولیدات آن جایگاه ویژه ای در بهترین گوشی های هوشمند سال 2020 دارند، هماهنگی‌های لازم برای برقراری یک راه‌ ارتباطی جدید را انجام داده تا علاقه‌مندان بتوانند بدون خارج شدن از منزل و به شکل غیرحضوری گوشی مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند. براین اساس علاقه‌مندان از طریق تماس با فروشگاه‌هایی که اعلام آمادگی کرده‌اند می‌توانند ضمن مشورت با کارشناسان این مرکز، از آخرین قیمت‌ها مطلع شوند و در نهایت محصول مورد نظر خود را به شکل غیرحضوری خریداری و دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین گوشی های سامسونگ در سال 2020

بهترین گوشی های سامسونگ در سال 2019

شرکت سامسونگ و فروشگاه‌های منتخب این شرکت در ایران تمامی اقدامات ایمنی و بهداشتی لازم را درنظر گرفته و در این زمینه آموزش‌های ضروری را به کارکنان خود ارائه داده اند تا خیال مشتریان و مراجعه‌کنندگان از بابت ورود به یک محیط ایمن و عاری از ویروس راحت باشد. بر اساس دستورالعمل ارائه شده به فروشگاه‌ها، حتی با رعایت موارد بالا فروشندگان فاصله لازم را از مشتریان حفظ خواهند کرد و گوشی‌های نمایشی قبل و بعد از هر استفاده با مواد موثر ضدعفونی خواهد شد.

برای مشاهده فروشگاه‌های منتخب موبایل سامسونگ در ایران می‌توانید روزانه به صفحه اجتماعی سامسونگ موبایل  در اینستاگرام به آدرس samsungmobileir مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین گوشی های ارزان قیمت سامسونگ

بهترین تبلت های سامسونگ در سال 2019

منبع: Samsungارسال نظر