همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قابلیت ویرایش ویس واتساپ به iOS می‌ آید

واتساپ اخیرا به روزرسانی های کاربردی و موثری ارائه کرده است. حال خبر از ارائه قابلیت ویرایش ویس واتساپ به iOS رسیده است. با ما باشید.

واتساپ ابزار جدیدی در نسخه iOS پیامرسان خود پیش بینی کرده که به موجب آن کاربران پیش از ارسال پیام صوتی می توانند محتوای آن را بررسی کنند. این ویژگی را ابتدا WABetaInfo رسانه ای کرد و هنوز در دسترس عموم کاربران قرار ندارد و حتی آزمایش کنندگان نسخه بتا نیز به آن دسترسی ندارند.

در حال حاضر البته کاربران نسخه بتا می توانند سرعت های مختلف را برای گوش دادن به پیام های صوتی در واتساپ امتحان کنند. وقتی این قابلیت در دسترس عموم افراد قرار بگیرد، کاربران می توانند پیش از ارسال، فایل های صوتی ضبط شده را گوش کنند. ارسال پیام صوتی در واتساپ همچنان با مشکلاتی مواجه است.

قابلیت ویرایش ویس واتساپ به iOS می‌ آید

بنابر اطلاعات منتشر شده در WABetainfo ویژگی جدید و در دست طراحی، گزینه جدیدی برای بررسی ویس ضبط شده را اضافه می کند که کاربر می تواند برای گوش دادن به ویس آن را انتخاب کند. در نتیجه با انتخاب گزینه Review کاربر پیام صوتی ضبط شده را گوش داده و سپس تصمیم میگیرد که پیام ارسال شود یا نه.

قابلیت ویرایش ویس واتساپ به iOS می‌ آید

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار این ویژگی اعلام نشده است، اما دیر یا زود در اختیار کاربران iOS و اندروید قرار خواهد گرفت. ناگفته نماند کاربران از مدت ها پیش خواستار این قابلیت در واتساپ بودند. زیرا پیش از ارسال پیام های صوتی تشخیص ایرادات احتمالی ویس ممکن نبود.

به علاوه این پیامرسان در حال آزمایش قابلیت های جدیدی است که به موجب آن ارتباط میان این واتساپ و فیسبوک مسنجر بیشتر خواهد شد. به علاوه واتساپ اخیرا برخی قابلیت های کاربردی را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار داده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قابلیت ویرایش ویس واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر