کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پیش بینی قیمت پای نتورک در سال 2021 ، 2022 و سال‌های بعد ؛ آینده Pi چگونه است

پیش بینی قیمت پای نتورک کار دشواری است، ما در این مقاله تلاش می کنیم درباره این رمز ارز و احتمالات مربوط به قیمت آن در آینده صحبت کنیم، با ما باشیم.

رمزارز پای نتورک یکی از جدیدترین سکه های دیجیتال است که توانسته توجهات بسیاری را به خود جلب کند. برخی از کاربران آن را راهی برای آشنایی درگیر شدن در ارزهای رمزنگاری شده از ابتدا و سودآوری در آینده می دانند، دقیقا به همان روشی که متولیان اولیه بیت کوین سودهای عظیم حاصل از استخراج و نگهداری بدست آورده اند. با اینحال، برخی پای را مانند یک کلاهبرداری چند سطحی تشبیه کرده اند که هیچ ارزشی ندارد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

اما در ابتدا باید توضیح داد که پای نتورک چیست و چگونه کار می کند؟ آیا این رمزارز می تواند یک سرمایه گذاری بالقوه خوب برای آینده باشد، یا خیر، ما در این مقاله تلاش خواهیم کرد درباره پیش بینی قیمت پای نتورک، قیمت احتمالی پای نتورک 2021 و به طورکلی آینده Pi Network صحبت کنیم.

پیش بینی قیمت پای نتورک در سال 2021

پای نتورک چیست؟

پای نتورک یک پروژه ارز دیجیتال است که هدف آن نگه داشتن دسترسی به استخراج برای همگان است، از آنجا که نسل اول رمزارزها مانند بیت کوین آنها را از دسترس کاربران روزمره دور کرده است. پای نتورک که توسط تیمی از فارغ التحصیلان استفورد ساخته شده است، کاربران را قادر می سازد با استفاده از برنامه تلفن همراه خود سکه ها را استخراج کنند.

فاز یک این پروژه در سال 2019 در 14 مارس با یک اپلیکیشن استخراج رایگان راه اندازی شد. تا ژوئن 2019، این شبکه بیش از 100 هزار کاربر فعال داشت و یک سال بعد از آن با راه اندازی فاز 2، کاربران آن به بیش از 3.5 میلیون افزایش یافت. این برنامه برای تامین منبع مالی پروژه از ماه مه سال 2020 تبلیغات خود را آغار کرد. تعداد کاربران در مارس 2021 به 14 میلیون نفر رسید، اما در فوریه این عدد 12 میلیون رسید.

در حقیقت پای نتورک ارز رمزنگاری شده ای است که در شبکه Pi اجرا می شود و مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، Pi برای محافظت از کمبود آن به گونه ای تنظیم شد که به نصف برسد. نصف کردن به این معناست که زمانی تعداد سکه هایی که یک ماینر برای پردازش معاملات جدید دریافت می کند با رسیدن به یک مرحله مشخص به نصف کاهش می یابد.

میزان استخراج پای نتورک، با رسیدن به 100 هزار کاربر از 1.6 π در ساعت به نصف کاهش یافت. وقتی به یک میلیون رسیده دوباره به 0.4 π در ساعت کاهش یافت و هنگامی که به 10 میلیون رسید به 0.2 π رسیدو این نصف ادامه پیدا می یابد و در یک میلیارد کاربر به صفر می رسد.

بیشتر بخوانید:

نحوه ساخت توکن NFT چگونه است؟

توکن سهام قابل معامله (Tradable Stock Token) چیست

پیش بینی قیمت پای نتورک

در مرحله دوم پروژه این شرکت، کاربران می توانند داوطلب شوند و نرم افزار دسکتاپ پای را در رایانه خود نصب کنند. اما چه زمانی فاز 3 راه اندازی می شود، آیا در سال 2021 این اتفاق خواهد افتاد، طبق آنچه توسعه دهندگان گفته اند هنوز شروع مرحله سوم قابل تعیین نیست و بستگی به پیشرفتی دارد که در مرحله دوم انجام خواهد شد.، بنابراین همچنان آینده ارز دیجیتال پای نتورک در هاله ای از ابهام قرار دارد. در ادامه راجع به قیمت ارز دیجیتال پای نتورک نیز صحبت خواهیم کرد.

برخلاف گره ها در شبکه هایی مانند بیت کوین یا اتریوم که از پروتکل های اثبات کار استفاده می کنند، گره های پای معاملات را در یک دفتر توزیع شده تایید می کنند.

گره های پای محافل یا گروه های امنیتی متشکل از سه تا پنج نفر مورد اعتماد را برای هر یک از کاربران شبکه ها تشکیل می دهند. این محافل امنیتی یک شبکه اعتماد جهانی ایجاد می کنند که از کلاهبرداری در معاملات جلوگیری می کند، زیرا معاملات تنها در دفتر مشترک قابل تایید هستند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت پولکادات در سال 2021

پیش بینی قیمت تتر در سال 2021

آینده Pi Network : قیمت رمزارز پای در آینده

پیش بینی قیمت پای نتورک در سال 2021 ، 2022 و سال‌های بعد ؛ آینده Pi چگونه است

اگر به دنبال چگونگی نحوه خرید Pi Coin هستید، باید بگوییم هنوز امکان پذیر نیست. کاربرانی که ارز رمزنگاری شده پای را استخراج کرده اند، تنها در صورت انتقال آن به یک بلاکچین کاملا غیر متمرکز، قادر به برداشت یا مبادله سکه های خود در مرحله سوم پروژه هستند. طبق آنچه در وب سایت این پروژه آمده است، پای نمی تواند در فاز آزمایشی منتقل شود چراکه می تواند این امر باعث این شود که حساب های جعلی به جمع آوری غیرقانونی بپردازند. انتظار می رود تعادل حساب پای هنگامی که به شبکه اصلی منتقل شود، رعایت شود.

در نتیجه، پای کوین هنوز برای تجارت در هیچ یک از مبادلات ارز رمزنگاری شده یا سیستم عامل معاملات در دسترس نیست. بنابراین همانطور که مشخص است، آینده Pi Network هنوز مبهم می باشد.

با توجه به احتمالات در آینده ارز دیجیتال پای نتورک ، دارندگان می توانند کنترل کامل کیف پول خصوصی و عمومی خود را در دست بگیرند و از سکه برای خرید محصولات و خدمات در بازار همتا به همتا پای استفاده کنند یا آن را با ارز فیات مبادله کنند. بدون این کلیدها کاربران نمی توانند ارزی را که در درست دارند انتقال دهند یا هزینه کنند.

اپ تلفن همراه پای به عنوان یک کیف پول ارز رمزنگاری شده، به شماره تلفن کاربر یا حساب فیس بوک مرتبط است. مانند سایر بلاک چین ها، بلاکچین پای به کیف پول های خارجی این امکان را می دهد که سکه های پای را نگه دارند و با ارسال معاملات مستقیم به بلاکچین، با آنها معامله کنند. با اینحال، برخلاف سایر بلاک چین ها ، توسعه دهندگان آن هنوز کد منبع آن منتشر نکرده اند که این خود این مسئله نیز آینده ارز دیجیتال پای نتورک بیشتر مبهم می سازد.

در دسامبر سال 2020، توسعه دهندگان پای برای پیشبرد بهتر آینده ارز دیجیتال پای نتورک یک جلسه بارش فکری برگزار کرد که در به کاربران اجازه داده شد ایده های خود درباره پروژه مطرح کنند و کاربران دیگر را نیز درگیر این برنامه قرار دهند.

متولیان اولیه این پروژه درحال جمع آوری ارزهای پای هستند با این انتظار قیمت رمزارز پای در آینده پس از اجرای مرحله 3 به شدت افزایش یابد. اگرچه میزان استخراج سکه به نصف کاهش یافته است، کاربران می توانند با اتصال به سایر ماینرهای فعال نرخ استخراج خود را افزایش دهند. کاربران جدید تنها در صورت داشتن کد ارجاع از کاربر دیگر می توانند به شبکه پای بپیوندند. با اینحال همچنان آینده ارز دیجیتال پای نتورک تا زمان اتصال آن به شبکه اصلی مبهم است و امید به داشتن قیمت های بالا در آینده صرفا یک حدس خوشبینانه است و پیش بینی قیمت پای نتورک کار پیچیده ای است که بعدتر به آن بازخواهیم گشت.

توسعه دهندگان این پروژه همچین ادعا می کنند که امنیت پای توسط شبکه های شخصی افزایش می یابد و کاربران را ترغیب می کند تا دوستان و خانواده خود را بیاورند که این تردید را به وجود می آورد که این یک طرح بازاریابی یا هرمی چند سطح است. با اینحال این نکته شایان ذکر است که کاربران فقط از طریق شبکه های مستقیم خود می توانند سکه کسب کنند و نه از طریق شبکه های اتصلات خود مانند طرح های هرمی.

برخی از ناظران به درحال پیش بین قیمت احتمالی پای نتورک 2021 و به طورکلی  قیمت رمزارز پای در آینده هستند، بد نیست اکنون نگاهی به پیش بین کارشناسان از قیمت ارز دیجیتال پای نتورک بیاندازیم.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021

پیش بینی قیمت پای نتورک برای سال های 2025-2021

همانند سایر سکه های دیجیتال در زمان راه اندازی، قیمت ارز دیجیتال پای نتورک احتمالا در سطح نسبتا کمی دربرابر دلار آغاز خواهد شد و با رشد استفاده از آن افزایش می یابد.

در زمان نگارش این مقاله در تاریخ 18 مارس پیش بینی قیمت پای نتورک را سایت Digitalcoinprice.com در سالهای بین 2025-2021 کرده است. طبق این پیش بینی، قیمت احتمالی پای نتورک 2021 در حدود 0.0107 دلار خواهد بود و در سال 2020 قیمت ارز دیجیتال پای نتورک به 0.0127 دلار خواهد رسید و نهایتا در سال 2025 این قیمت به 0.0212 افزایش خواهد یافت. اما قیمت رمز ارز پای در آینده پس از آن به طور متوسط تا سال 2028 به 0.0319 خواهد رسید.

پیش بینی قیمت پای نتورک
قیمت ارز دیجیتال پای نتورک

با اینحال، در تاریخ 19 مارس ، این وب سایت تمام اطلاعات قیمت رمز ارز دیجیتال پای نتورک را حذف کرد. در این بین الگوریتم والت اینوستر قیمت احتمالی پای نتورک 2021 در بهترین حالت 0.0132 و در بدترین حالت در 0.00743 خواهد بود.

بسته به تعداد کاربران ارزهای رمزنگاری شده و مبادلاتی که پای در پیش می گیرند، البته می تواند این قیمت متغیر باشد، مثلا بعضی جاها در پیش بینی قیمت احتمالی پای نتورک 2021 حتی آن را یک دلار قیمت گذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت چین لینک در سال 2021 

پیش بینی قیمت ترون در سال 2021

چه زمانی سکه های پی وارد بازار می شوند؟

برنامه ریزی شده است که ارز رمزنگاری شده پای در فاز سوم توسعه شبکه خود راه اندازی شود. البته تاریخ راه اندازی هنوز تعیین نشده است.

پیش بینی قیمت پای نتورک در آینده

پای اکنون هیچ ارزش و قیمت مشخصی ندارد و در صرافی قابل معامله نیست. پیش بینی قیمت پای نتورک قبل از عرضه دشوار است ، اما براساس برخی از پیش بینی ها که پیشتر مطرح کردیم قیمت آن می تواند در حدود 0.1 دلار باشد.

آیا قیمت پای در آینده افزایش می یابد؟

جهت قیمت پای به محبویت آن در بین سرمایه گذاران ارز رمزپایه بستگی دارد. در صورت ادامه فعالیت بازارهای گسترده ارزهای ارزهای رمزنگاری شده، احتمال افزایش قیمت پس از راه اندازی وجود دارد، زیرا پروژه های جدید علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب می کنند.

آیا سکه پای سرمایه گذاری خوبی در آینده است؟

همانطور که پیشتر گفتیم هم اکنون سرمایه گذاران قادر به معامله سکه های پای نیستند. اگر انتظار دارید که این پروژه ارز رمزپایه در دسترس را با موفقیت راه اندازی کند می توانید در استخراج سکه مشارکت داشته باشید. متناوبا، می توانید صبر کنید تا آن را از طریق صرافی آنلاین خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2021

پیش بینی قیمت بیت کوین از سال 2022 تا 2030

جمع بندی

رمزارز پای یکی از جدیدترین سکه های دیجیتال است که اخیرا در بین بسیاری محبوب شده است. این رمزارزها البته همچنان قابل معامله نیستند و باید تا گذار از مرحله آزمایشی آن صبر کنیم. قیمت احتمالی آن مانند تمام سکه های دیجیتال در شروع کار کمتر از یک دلار خواهد بود.

با اینحال درصورت استقبال کاربران از این رمزارز قیمت آن می تواند سریعا افزایش یابد. (لازم به ذکر است هرگونه پیش بینی قیمت پای نتورک صرفا براساس حدس و گمان است).

ما در این مقاله تلاش کردیم هر آن چیزی که می تواند در آشنایی شما با این رمزارز جدید کمک کند را مطرح کنیم، امیدواریم که توانسته باشد به شما اندکی کمک کرده باشد. اگر مسئله و یا نکته ای وجود دارد که آن را ذکر نکردیم، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

منبع: capital

نظر شما درباره پیش بینی قیمت پای نتورک چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (95 نظر)

  زمان نصب pi باید کد دعوت وارد کنید ..کد دعوت Qwzx123456

  پاسخ

  باکد دعوت Sinavash به حلقه دوستانی که پای رو استخراج می‌کنند بپیوندید و به‌ رایگان pi استخراج کنید

  پاسخ

  با کد دعوت Mosawe وارد برنامه پای شوین و در حلقه دوستان من شدید

  پاسخ

  سلام دوستان عزیز مطمئن باشید این ارز در آینده ای ن یب اجتناب ناپذیر ببت کوین خواهد بود
  با کد دعوتkorosh1323 به لاتین به تیم پر سرعت ما بپیوندید

  پاسخ

  دوستان عزیز هنگام نصب باید کد دعوت وارد کنید :
  00467matin

  تکراتو مسئولیتی در قبال صحت ادعای مطرح شده در کامنت کاربران ندارد!

  پاسخ

  دوستان برای نصب پای یه کد دعوت از شما درخواست میشه این کد بزنید F123456789R

  پاسخ

  سلام اگه خواستید این کد دعوت رو بزنین و در واتساپ در کلیه مراحل راهنمایی تون می کنم
  Armanf63

  پاسخ

  برای نصب و ثبت نام باید کد دعوت وارد کنید
  این کد دعوت من هس

  Mh585723
  تکراتو مسئولیتی در قبال صحت ادعای مطرح شده در کامنت کاربران ندارد!

  پاسخ

  دوستای گلم برای نصب باید کد دعوت وارد کنید اینم از کد من Nahid22460.😘😘😘

  پاسخ

  زرنگ کی بودی تو

  پاسخ

  باوارد کردن کد دعودت aidinfot بالا ترین استخراج ارز را تجربه کنید تضمینی

  پاسخ

  Pi networkیک ارز دیجیتال نو بنیاد می باشد که در جهان نزدیک به 25ملیون کاربر فعال دارد و در پایان سال2021 قیمت گذارش شده وقابل معامله میباشد
  الان استخراج pi رایگان میباشد

  پاسخ

  اگر خواستید وارد پای بشید این کد دعوت اگر دوست داشتی کد من رو بعنوان معرف بزنید mehrdad13722

  پاسخ

  مرسی بابت اطلاعات

  پاسخ

  با سلام به پایونیر های گرامی.
  کد دعوت من ropinhaj هستش. میتونید از اون توی قسمت معرف استفاده و به تیم من بپیوندید.

  پاسخ

  درود دوستان برای ورود جهت استخراج ارزpi احتیاج به کد معرف دارید با وارد کردن 1607024بصورت لاتین وارد شده و در قسمت پیامهای piبه من پیام دهید تا پاسخگوی سوالات شما باشم فقط ۳ ماه وقت دارید رایگان استخراج کنید منتظر ورود شما هستم

  پاسخ

  پای شایدباقیمت بسیارکم شروع بشه اما بسیار سریع وفقط درعرض چندماه به صددلارخواهد رسید

  پاسخ

  بابا تریدر خرج زیاد نکن

  پاسخ

  سلام، پای رمز ارزی برای آینده. کد معرف بنده تقدیم به شما. mehran1391

  پاسخ

  کد دعوت
  younes41284128

  پاسخ

  پای ارز اینده داری هست حتما نصب کنید و در اینده سود خوبی ببرید ک معرف هم sssttt13682020وارد کنید تا پای بیشتری بگیریم

  پاسخ

  دوستان اگر دوست داشتید زمان نصب برنامه پای کدوم معرف بنده را استفاده کنین
  hejran1365

  پاسخ

  سلام
  دوستان در صورت نیاز به کد معرف میتوانید از کد بنده:
  Khosain12
  استفاده کنید

  به امید موفقیت و پولدارشدندن فوری در آینده

  پاسخ

  جهت نصب برنامه پای
  – در گوگل پلی جهت اندروید یا اپ استور جهت آیفون عبارت pi network را سرچ کنید
  – برنامه را اجرا کنید
  – فیلتر شکن را روشن کنید
  – کشور را به ایران تغییر دهید
  – شماره موبایل خود را بدون صفر اولیه در کادر بنویسید
  – با دو بار زدن go به صفحه بعد بروید
  – در صفحات بعد نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مثل پاسپورت خود بنویسید و رمزی هشت رقمی با ترکیبی از حرف و عدد بنویسید که یک حرف آن بزرگ باشد مانند Ali12345
  – یک نام کاربری هم برای خود انتخاب کنید که تشابه نداشته باشد . اگر تشابه داشته باشد سیستم اعلام خطا میکند و شما باید یک نام کاربری دیگر انتخاب کنید
  – از شما کد معرف را میخواهد کد yrezaei55 را وارد کنید
  – به صفحه اصلی وارد میشوید
  – هر چه گزینه بنفش یا سفید هست را تایید کنید
  – اکر مراحل را درست انجام داده باشید شمارشگر بالای صفحه شروع به کار میکند و یک پای بصورت رایگان و هدیه به شما تعلق میگید
  – هر ۲۴ ساعت یک بار وارد شده و روی علامت صاعقه بزنید تا نرم افزار مجددا فعال شود و ثابت شود که ربات نیستید . در صورتی که نتوانستید وارد شوید ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید
  – جهت توضیحات نصب کیف پول ، احراز هویت یا همان kyc ، تایید شماره تلفن و ایمیل و فیس بوک و الباقی موارد در قسمت چت که کد معرف yrezaei55 ابتدای آن نوشته شده است سوالات خود را مطرح کنید تا به شما جواب بدهم
  موفق باشید

  پاسخ

  کد دعوت بنده:
  Soheila4

  پاسخ

  این کد رو بزنید همیشه فعاله Mohsenguard100

  پاسخ

  با سلام . دوستان عزیز مطمئن باشید پای در میان مدت سرنوشت بسیاری رو تغییر خواهد داد. در نصب و ثبت نام تردید نکنید . در صورت تمایل از لینک معرف  minepi.com/Farzadbest9301   استفاده بفرمایید.

  پاسخ

  سلام
  پای رو نصب کنین و استخراج کنین. ضرر نمیکنین
  کد معرف همیشه فعال Nelin935

  پاسخ

  سلام، حتماً نصبش کنین تو چند ماه بعد قیمت گذاری میشه، کد دعوت هم abbas200M رو بزنید سرعت استخراجتونو دوبرابر میکنه اگه سوالی هم براتون پیش اومد بپرسید. آیدی اینستاگرام Capitan 3744

  پاسخ

  با سلام به پایونرهای گرامی میتونید به تیم پر سرعت ما بپوندیت باکد معرفHossin123456789

  پاسخ

  هنگام نصب حتما کد دعوت میخواد.کددعوت:GOZAR

  پاسخ

  کد دعوت که باید وارد کنید
  esmmm

  پاسخ

  سلام دوستان. الان چند سالی هست برنامه پای رو تو گوشیم نصب کردم. از فاز یک تا الان که دآریم وارد فاز 3و پایانی میشیم. توصیه من به شما آینه ؛برنامه پای رو از گوگل پلی دانلود وسپس نصب کنید. دقت کنید تلفن به نام خودتون باشه. در قسمت کد معرف ،کد دعوت زیر رو وارد کنید.
  کد دعوت جهت اشتراک گذاشتن:
  abadancity631
  پس از راه اندازی برنامه آگه سوالی داشتید در خدمتتون هستم.

  پاسخ

  سلام.دوستان من از اول فاز اول و دوم پای را نصب کردم والانم نزدیک فاز سوم واخریش هستیم فقط کافیه روزی یک بار وارد برنامه بشی . همین کافیه وشروع به استخراج Piمیکنه خرجی هم نداره کد بنده را برای شروع کار بزن وهر سوالی داشتید در خدمتم جواب میدم.(Mohsen90859085) را بزن

  پاسخ

  سلام دوستان ارز پای یک ارز رایگان هست برای کسب درآمد برای آینده که به نام بیت کوین دوشناخته شده ۲۵ ملیون کاربر فعال دارد در جهان تا پایان۲۰۲۱قیمت گذاری میشود ما یک تیم قوی هستیم برای سرعت استخراج بیشتر از این کد معرف استفاده کنید.کد معرف:Hossin123456789 حروف اول کد معرف بزرگ هست

  پاسخ

  زمان نصب pi باید کد دعوت وارد کنید ..کد دعوت kazemrahimi

  پاسخ

  دوستان اگه هنگام نصب درخواست کد دعوت کرد کد زیر را وارد کنید فورا ارز استخراج میشه و لذت ببرید موفق باشید👇👇👇

  13961396m

  پاسخ

  حتما ثبت نام کنید
  کد دعوت : hamid1234567
  سوال یا مشکلی داشتید واتساپ در خدمتم
  09137135139

  پاسخ

  M0stafaramandi
  دوستان در ابتدای ثبت نام از شما کد دعوت میخاد و شما از کد دعوت من استفاده کنید ک ثبت نامتون کامل بشه
  تشکر

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  کد دعوت : abasghafourifar

  پاسخ

  سلام دوستان تیم من هنوز دو عضو داره و سه نفر دیگه جا دارم، کد دعوت من : 5239946711mn

  پاسخ

  دوستانی که به تازگی وارد استخراج پی آی نتورک شدند از این کد معرف امن استفاده کنند
  @esiasus

  پاسخ

  کد معرف sinamobham وارد شین

  پاسخ

  انیمیشن سیمپسونها رالاوی قدرتمند یهودیها وثروت مندان بزرگ دنیا ساخته اند وتمام پیشگوییها دراین انیمیشن نشان ازاجرای دقیق این پیشگویها ازقبل توسط گلوبالبستها ست وارزدیجیتال پای هم دراین انیمیشن قسمت 77نشان داده شده که روند صعودی وجهشی بسیاربالایی دارد ومحبوب ارزهای جهانه. کددعوت بنده asdybdalh41 ممنونم اگربا کددعوت بنده وارد شوید ممنونم 🙏 🌺 🙏

  پاسخ

  سلام لطفا قیمت اشتباه به مردم ندهید قیمت هر پای در فاز سوم با 5 دلار مشخص شده است
  و شما میتوانید با نصب برنامه ی پای در گوگل پلی و باید با اکانت فیسبوک وارد شوید و میتوانین با کد من وارد شوید تا ضریب تان بالا برود کد:Allan1384 دوستان عدد ها انگلیسی است با تشکر از شما با نصب پای میتوانید روزی 130 هزار تومان پول در بیاورید

  پاسخ

  سلام دوستان زمان نصب pi باید کد دعوت وارد کنید
  کد دعوت zarrinkesht

  پاسخ

  سلام دوستان شد شد نشد میریم آلمان😂 کد معرفمmohamadgk1

  پاسخ

  مَنِم میام😂

  پاسخ

  سلاااام pi رو نصب کنید با خیال راحت، کد میخواد موقع نصبش، siamak117 رو وارد کنید و شروع به استخراج کنید 😊

  پاسخ

  تنها با این کد هست که میتونید سرعت استخراجتون رو بالا برید
  Alipurnemat

  پاسخ

  کد معرف Frhad19همیشه آنلاین پر سرعت

  پاسخ

  سلام دوستان خسته نباشید
  Pi network تا سال 2022 فوقش 2023 به شدت میترکونه، و صد درصد قابل معامله خواهد شد و اصلا یه چیز عجیبی میشه که دنیا رو متعجب خواهد کرد. تو قسمت کد معرف حتما حتما کد ( Artin2023) رو با فونت انگلیسی بنویسید که به گروه قدرتمند و پرسودما بپیوندید و🤑 کاملاااا رایگان pinetwork🤑دریافت کنین و 💸۵۰ دلار 💸کسب درآمد کنید . آرزوی من سود تک تک شماست. بعد از زدن کد (Artin2023) هرگونه سوالی داشتید پاسخگو هستم. به تیم ما ملحق شوید.
  Artin2023:کد ۱۰۰٪ رایگان ما

  پاسخ

  بنده دانلود کردم لطف می کنید تو نحوه ثبت نام راهنماییم کنید؟؟

  پاسخ

  id telegramبنده=@mamadnabovadi

  پاسخ

  حتماً
  مشکلتون رو یا اینجا بپرسید یا آیدیتونو بدید پاسخگو هستیم..

  پاسخ

  چرا اطلاعات غلط میدید مردم؟ وقتی خود سایتی که پیشبینی کرده بود یک سنت کل مطلبشو پاک کرده یعنی چی؟ یعنی فهمیده که قیمتش بالاس. حداقل با یک دلار باز میشه، حداقل.
  اوایل همه سایتا میگفتن کلاهبرداریه، الان دارن میگن قیمتش پایینه، حداقل قبول کردن کلاهبرداری نیست، چند ماه بعد هم قبول میکنن قیمتش پایین نیست.
  حتی اگه قیمتشم پایین باشه خیلی زود رشد میکنه. خیلی چیزا داره که باعث رشد سریع قیمتش میشه.
  یک ماه فرصت مونده تا فاز سوم، برید استخراج کنید روزی ده پای بگیرید
  کد دعوت خودمو نمیدم که نگید تبلیغ کرده کد دعوت خودشو بده.
  م فق باشد.

  پاسخ

  سلام دوستان 💕
  برای وارد شدن به برنامه pi network از شما کد دعوت میخواد
  میتونید از کد کاربری من استفاده کنید
  Zohreh86
  *به انگلیسی باید وارد کنید*

  پاسخ

  کد دعوت پای: Amirdoni

  پاسخ

  کد دعوت همیشه فعال :
  Arsalan6300

  پاسخ

  سلام دوستان عزیزم پروژه پای وپای کوین دردنیا بنام بیت کوین موبایلی مشهوروشناخته شده هست خیلی خوشحال میشم همه هموطنام این برنامه رو دانلودکنن ووارد دنیای ارز دیجیتال بشین بعداز نصب ازتون کدمعرف میخواد واگ این کدرو واردکنید تاآخرپروژه کنارتون هستم 01069903poyaاین هم شماره واتساپ من هست ۰۹۰۳۵۷۱۴۳۶۷وهرلحظه نیاز به کمک داشتین درخدمتتون هستم

  پاسخ

  کاملا الکی و کلاهبرداری و فیک هست.گول نخورین.

  پاسخ

  🌹🌹🌹با سلام و ارادت به همه شما دوستان و عزیزان 🌹🌹🌹
  دوستان آینده ما و خانواده و فرزندانمان اصلا معلوم نیست پس بیاییم خودمان آینده خود و آنها را بسازیم . آینده در دستان خودمان است پس بیاییم آن را بسازیم .
  بدون اینکه شما سرمایه ای داشته باشید میتوانید پای ( یک ازر دیجیتال است ) رایگان استخراج کنید .
  این ارز آینده بسیار خوبی خواهد داشت و می توان آنرا به عنوان یک سرمایه با ارزش به آن نگاه کرد .
  جهت نصب برنامه پای
  – در گوگل پلی جهت اندروید یا اپ استور جهت آیفون عبارت pi network را سرچ کنید
  – برنامه را اجرا کنید
  – فیلتر شکن را روشن کنید
  – کشور را به ایران تغییر دهید
  – شماره موبایل خود را بدون صفر اولیه در کادر بنویسید
  – با دو بار زدن go به صفحه بعد بروید
  – در صفحات بعد نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مثل پاسپورت خود بنویسید و رمزی هشت رقمی با ترکیبی از حرف و عدد بنویسید که یک حرف آن بزرگ باشد مانند Yalda1300
  – یک نام کاربری هم برای خود انتخاب کنید که تشابه نداشته باشد . اگر تشابه داشته باشد سیستم اعلام خطا میکند و شما باید یک نام کاربری دیگر انتخاب کنید
  – از شما کد معرف را میخواهد کد pedram2058 ( حروف کوچک و عدد و حرف چسبیده به هم و بدون فاصله همه به صورت انگلیسی ) را وارد کنید .
  – به صفحه اصلی وارد می‌شوید .
  – هر چه گزینه بنفش یا سفید هست را تایید کنید
  – اکر مراحل را درست انجام داده باشید شمارشگر بالای صفحه شروع به کار میکند و یک پای بصورت رایگان و هدیه به شما تعلق میگید
  – هر ۲۴ ساعت یک بار وارد شده و روی علامت صاعقه بزنید تا نرم افزار مجددا فعال شود و ثابت شود که ربات نیستید . در صورتی که نتوانستید وارد شوید ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید .
  در نهایت برای همه شما دوستان آرزوی موفقیت و زندگی پر از شادی و دلهاتون پر از آرامش و لبهاتون پر از خنده دارم .

  نام معرف :
  pedram2058

  پاسخ

  به نظر ارز Pi Network سریع به ۱۰۰دلار برسه

  پاسخ

  زمان نصب pi باید کد دعوت وارد کنید ..کد دعوت: a20006n

  پاسخ

  سلام برای نصب پای کمک میکنم تماس یا واتساپ ۰۹۳۶۷۸۵۴۲۵۱ کد دعوت tiyamtina

  پاسخ

  سلام دوستان کد معرف بنده Pari1203 میباشد لطفا بعد از نصب برنامه این کد رو وارد کنید .

  پاسخ

  سلام دوستان چند وقتی هست پای دارم اما هیچ کس زیرمجموعه ام نمی شه همه فکر میکنند الکی هست ولی من ناامید نشدم میشه خواهش کنم یکی دو نفر زیرمجموعه من بشن لطفا کد دعوتم اینه:leilab1978

  به امید سلامتی و ثروت همگی شما

  پاسخ

  سلام دوستان.
  کد دعوت sarash1752
  سوالی هم داشتید توی چت روم شماره بزارید باهاتون تماس میگیرم.
  مرسی sara

  پاسخ

  باکد دعوت sahooran به حلقه دوستانی که پای رو استخراج می‌کنند بپیوندید و به‌ رایگان pi استخراج کنید

  پاسخ

  سلام به همه دوستان خوشحال میشم به زیر مجموعه من بپیوندید

  کد معرف:Avesta1990

  پاسخ

  هنگام ثبت نام کد دعوت از شما میخواهد

  کد دعوت mohammad1364Mm
  را وارد کنید
  با تشکر

  پاسخ

  اگر می‌خواهید ثبت کنید با این کد معرف وارد شوید
  Mymagentaali

  پاسخ

  سلام دوستان ، اگر قصد پیوستن به تیم من را که دارای سرعت پاداش بالا و حمایت گروهی خوبی است دارید و میخواهید با خیال راحت پاداش رمز ارز جدید pi (پای نتورک ) را دریافت کنید ، لطفا با کد دعوت sadegh3904 ثبت نام کنید درضمن اگر قبل از ثبت نام سئوالی داشتید با این شماره تماس بگیرید من در خدمت شما هستم 09215148046

  پاسخ

  سلام دوستان از کود معرف بنده زمان نصبپ برنامه پای استفاده کنید
  کود معرفDrallahyar

  پاسخ

  کد معرف Piactive7 خود برنامه را بزنید تا برای ورد به شما10 پای پاداش دهد منمنون🤑

  پاسخ

  سلام
  زمان نصب اونجا که نوشته invite با کد دعوت djfali عضو بشید خودم همیشه فعالم. بخاطر فعالیتم سرعت استخراج شما هم بالا میره.

  پاسخ

  بالینک بنده استارت بزن که دیرمیشه

  minepi.com/zahrabakhtiarytajar

  کدمعرف بنده هم توقسمتinvite

  zahrabakhtiarytajar

  پاسخ

  باتوجه به ۳ سال زمان استخراج وخبرهای نه چندان خوشایند kyc ودلسرد شدن پاینرها در پروژه پای به نظر میرسد پاینرها تمایل بیشتری برای نگهداری ارز پای نداشته باشند ودر کوتاه مدت باعث ریزش ارزش پای خواهد شد

  پاسخ

  سلام زندگی با پای خیلی شیرینه مثل شیرینی پیشنهاد من همین الان با کد کاربری من عضو گروه بزرگ پای شید 01298Agah

  پاسخ

  سلام هموطنان عزیز
  اگر به آینده درخشان خود و خانواده گرامیتان ارزش قائل هستید و ایمان دارید:به شبکه استخراج پای بپیوندید
  *بدون هزینه و زمان پای استخراج کنید
  خوشحال میشم در صورت تمایل با کد دعوت Reza1366salehi وارد بشید
  لطفآ امام حروف و اعداد به لاتین(انگلیسی)وارد کنید
  ممنون از لطفتون عزیزان

  پاسخ

  سلام هروقت خواستید داخل برنامه بره این کد دعوت رو بزنید لطفاًhamedmazraeh

  پاسخ

  دوستان اگر دوست داشتید بعنوتن کد معرف
  vahidmsg
  رو وارد کنید❤️

  پاسخ

  دوستان عزیز پای یه پروژه بلند مدت هس و آینده درخشانی داره و بسیار دقیق و حساب شده داره پیش میره الان پای بالای ۳۰ میلیون کاربر فعال داره و این یعنی یه بازار آماده و برای اینکه پس از قیمت گذاری همه روی نیارن به فروش شما میتونید پای های خودتونو به مدت دلخواه خودتون قفل کنید که جلوی عرضه بیش ازحد گرفته بشه و قیمت نزولی نشه، خلاصه دکتر نیکولاس حساب شده داره پیش میاد هرکی میخواد نصب کنه موقع نصب یه کد معرف میخواد شما میتونین کد منو وارد کنید alireza1361z

  پاسخ

  آخه لامصبا مگه شت کوینه 1 دلار نشه؟؟چرت نگید ناموسا

  پاسخ

  Wish747 اینم کد منه کسی خواست خوشحال میشم باهم در ارتباط باشیم و ارز استخراج کنیم مرسی .

  پاسخ

  سلام دوستان برای اینکه بتونید استخراج پای که به صورت رایگان هست شرکت کنید باید در گوگل پلی برنامه pi رو نصب کنید و در ادامه قبل از باز کردن برنامه یه برنامه فیس بوک لایت هم نصب کنید و ثبت نام کنید رمزتون رو به یاد داشته باشید و حتما باید زمان وارد کردن شماره تلفن ۰۹۸
  که کد ایرانه در اول شماره وارد کنید بعد از ثبت نام فیس بوک وارد pi که قبلا نصب کردید بشید و گزینه اول که ورود با رمز فیس بوک هست رو بزنید و اول شماره تلفن که اولش باز ۰۹۸ و بعد اون رمزی که برای فیس بوک گذاشتین و وارد کنید در مرحله بعد کد دعوت ازتون میخواد کد دعوت Ali09306169784 رو وارد کنید ثبت نام نهایی رو انجام بدین بعد از اون هر ۲۴ ساعت یک بار علامت رعد رو میزنید و استخراج میکنید امیدواروم پولدار بشید تشکر.

  پاسخ

  سلام برای واردشدن به این رمزارزمطمعن(pi netvork)ازاین کدوروداستفاده نماییدmmss911321جهت مشاوره رایگان بااین تماس حاصل فرمایید09113213767

  پاسخ

  خوب اگه قیمت این همه پایین باشد زحمات این همه نفر که باعث میشن پای نتورک پیشرفت کنه به فنا می‌ره یعنی الان من دوسال هست که استخراج میکنم ولی هنوز 2000تا جمع نکردم اگه جوری که شما قیمت را پیش بینی کردید وقتی که همین قیمتی که گفتید بخوره یه نفر میاد یه دوسه ملیون میزاره5000هزار تا میخره خوب اگه اینجوری قیمت بخوره کسی به خودش زحمت نمی‌ده بره فیلتر شکن روشن کنه بره تو برنامه ساعقه رو بزنه استخراج کنه بعد همیشه هم حواسش باشه که از یاد نبره که استخراج نکرده..اگه اینجوری قیمت بخوره کسی استخراج نمیکنه همه منتظر میمون تا قیمت بخوره یه دوسه ملیون بزارن راحت بخرن

  پاسخ

  سلام دوستان بری پای رو نصب و فعال کنید ضرر که نداره مطمئن باشید اگر سود نداشته باشه حداقلش ضرری هم نداره برای کد معرف saeedporian بزنید سرعت استخراج بیشتر میشه معرف داشته باشید تشکر

  پاسخ

  سلام،پای تا اواخر 2021 قیمت گذاری خواهد شد و تا چند سال بعد قیمتش بیشتر از 500 دلار خواهد شد،دوستانی که برنامه رو دانلود و نصب کردند لطفاً برای کد معرف این کد رو وارد کنند:Behrooz70h
  تو تلگرام مراحل کامل کار با برنامه رو توضیح میدم
  آیدی تلگرام:
  behrooz_Aziz70@

  پاسخ

  زمان نصب piبا کد دعوتomidvar1378 معجزه میکنه پولدار شوید

  پاسخ

  زمان نصب PI باید کد دعوت saheb2020 رو وارد کنید و این کد رو به دوستانتون بدید.
  تعداد رو ببرید بالا تا سریعتر وارد مرحله ی برداشت پول بشیم.
  خودم حدود 3 ساله که دارمش.
  کد دعوت: saheb2020
  سه شنبه 1401/08/03

  پاسخ

  زمان نصب PI باید کد دعوت saheb2020 رو وارد کنید و این کد رو به دوستانتون بدید.
  تعداد رو ببرید بالا تا سریعتر وارد مرحله ی برداشت پول بشیم.
  خودم حدود 3 ساله که دارمش.
  کد دعوت: saheb2020
  سه شنبه 1401/08/03

  پاسخ

  سلام دوستان
  زمانی زیادی به پایان پروژه و قیمت گذاری نمونده عجله کنید که تو این زمان محدود پاهای زیادی استخراج کنید احراز هویت هم از طریق کارتهای هویت کشورهای تحریم نشده در اختیار دوستان قرار می گیرد تا از این طریق اهراز هویت شین و ارزهای استخراج شده به کیف پول پای انتقال بدین ضمنا به شایعات دروغین در مورد این ارز توجه نکنید این جماعت زمان معرفی بیت کویین هم همچین اراجیفی میگفتن….کد دعوت در محل خواسته شدهsina121358

  پاسخ