همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021 ؛ می خواهیم داده های هوشمند به مشتری بدهیم

رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021 برگزار شده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتری در این باره با ما همراه باشید.

در روز پایانی نمایشگاه اینوتکس 2021، لقمان دروردی موسس استارتاپ اسمارت ایکس و لیلا خلوتی مدیر ارشد بخش زیرساخت با حضور در هاب رسانه ای درباره محصول خود توضیحاتی ارائه دادند که در ادامه می خوانم.

این شرکت فناوران پارس ارم در حوزه فناوری اطلاعات فعالت می کند و در شروع یک شرکت مهندسی نرم افزار بود که محصولات خیلی زیادی در طول این سال ها تولید کردند و در صنعت ایکامرس فعالیت کردیم. پلتفرمی که امروز رونمایی می شود، ماحصل تمام زحماتی است که در این مدت کشیده شده و پارس ارم تصمیم دارد به یک هلدینگ تبدیل شود.

رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021

اسمارت ایکس یک پلتفرم تجارت هوشمند است که در این پلتفرم می توانید فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم. زمانی بود که کسب و کارها حضوری فعالیت می کردند اما تحولی اتفاق افتاد و کسب و کارها خیلی دیجیتال شدند و تحول دیجیتال همه جا معنا  پیدا کرد.

تجارت دیجیتال همان تجارت هوشمند است و اسمارت ایکس با توجه به همین نیاز و آینده نگری پساکرونا، ما از یک سال پیش برنامه ریزی کردیم و تصمیم گرفتیم اسمارت ایکس را راه اندازی کنیم و هوشمندسازی کنیم. با این هدف ما اسمارت ایکس را راه انداری کردیم.

رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021 ؛ می خواهیم داده های هوشمند به مشتری بدهیم

ما در پروژه ی اسمارت ایکس داده هایی به مشتریان می دهیم که بتوانند راحت تصمیم بگیرند و با رویکرد داده محوری می توان تصمیمات هوشمند گرفت. ما امکانات را در اسمارت ایکس قرار دادیم که مانند تصمیم یک مدیر هوشمندانه و دقیق باشند.

ما در پلتفرم اسمارت ایکس هوشمند سازی را توسط الگوریتم ها پیاده سازی کردیم و داده هایی را در اختیار مشتری قرار می دهیم تا بتوانند خوب تصمیم بگیرند.

ما در پروزه اسمارت ایکس سرورهای اختصاصی داریم و نرم افزار اختصاصی برای پلتفرم خودمان درست کردیم. همچنین از سرویس های ای دبیلو آمازون اسفاده می کنیم و امکان اینکه دچار خطا شوند بسیار محدود است و بسیار مقرون به صرفه است. ما می توانیم به صورت هوشمند از این سرویس بکار گیری کنیم.

ما بازارهای خارحی را مورد هدف قرار دادیم و پروزه اسمارت ایکس از کشورهای خارحی درخواست داشته اما محدودیت هایی داریم که در ایران نمی توانیم خیلی خوب پیشرفت کنیم و تیم تحقیق و توسعه ما تشخیص دادند که بازارهای خارجی برای ما بهتر است. در عصر حاضر باید همگام با فناوری بود با توجه به محدودیت های ایران و بلاک چین، ما بازارهای خارجی را انتخاب کردیم.

ما سه یا چهار روز آینده نشست اوراسیا را داریم و ما از طریق همکاری هایی که با بعضی شرکت ها داریم در نمایشگاه جیتکس دبی حضور خواهیم داشت.

ایده زوبین از بخش ساپورت شکل گرفت و قبلا نیاز بود تا بعضی کارها به صورت دستی انجام شود اما ما تصمیم گرفتیم این فعالیت ها را هوشمند کنیم، حالا مشکلاتی که برای کاربر ایجاد می شود به صورت اوتومات حل میشود و کاربر درگیر مشکلاتش نمی شود.

ما در زیرساخت ماژول های امنیت خوبی را پیاده کردیم که از داون شدن سرویس جلوگیری می کند و هدفمان این است که در سرویسمان محدودیتی وجود نداشته باشد و زیرساخت های ابری  را هم وارد سرویسمان کنیم.

رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021 ؛ می خواهیم داده های هوشمند به مشتری بدهیم
رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021

تا الان خیلی تمایل به سرمایه گذاری نداشتیم اما اگر شراکت خوبی باشد و به بازارهای خارج فکر کنند همگام شوند با فناوری های روز می تواند حرکت مفیدی باشد اما در طول 4 سال تمام کار ما با سرمایه شخصی بوده است.

بزرگترین مزیت رقابتی اسمارت ایکس همان طور از اسمش مشخص است هوشمندسازی است، تا علاوه بر اینکه کسب و کارتان دیجیتالی می شود، یک سری پیشنهادها از طریق هوش مصنوعی به مشتریان شما داده می شود.

اسمارت ایکس به دنبال تکمیل تیم خودش است و از کسانی که تمایل دارند به تیم اسمارت ایکس ملحق شوند رزومه خودشان را به ایمیل infra@parseram.comارسال کنند.

همچنین اسمارت ایکس اعلام کرد که تا آخر امروز میتوانید سرویس را به صورت رایگان از سایت این سرویس به مدت یک سال دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص رویداد اسمارت ایکس در هاب رسانه ای اینوتکس 2021 چیست؟ نظرات خود را در این خصوص در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر